Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
Date : 03 Feb 2019
4
5
6
7
8
10
Date : 10 Feb 2019
11
12
13
14
15
16
Date : 16 Feb 2019
17
Date : 17 Feb 2019
18
19
20
21
22
23
24
Date : 24 Feb 2019
25
26
28

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
10
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28

7ος Αγώνας Δρόμου Μνήμης Μακεδονομάχων Μεσημερίου 'Εδεσσας

Category
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Date
03 Feb 2019 14:00
7ος Αγώνας Δρόμου Μνήμης Μακεδονομάχων Μεσημερίου Εδεσσας - Αποτελέσματα Αγώνες Δρόμου 2019

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΔΡΟΜΕΩΝ

ΓΕΝ ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
1 1 435 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 40-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Π.Α.Σ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0:46:08 3:51min/km
2 2 318 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 40-49 ΚΟΖΑΝΗ ΚΑΦΕ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΗ 0:48:04 4:00min/km
3 1 302 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ G.V. RUNNING TEAM 0:48:08 4:01min/km
4 2 311 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30-39 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:48:35 4:03min/km
5 3 377 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 30-39 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ vermiorun 0:49:21 4:07min/km
6 1 386 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
0:49:45 4:09min/km
7 3 389 ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
0:50:47 4:14min/km
8 4 349 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:51:32 4:18min/km
9 1 421 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α Εως 29 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
0:52:03 4:20min/km
10 2 323 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 50-59 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:52:29 4:22min/km
11 5 396 ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΥΜΝ. Α.Π.Θ. 0:52:34 4:23min/km
12 4 312 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 40-49 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:52:39 4:23min/km
13 6 392 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΛΛΆΔΑ 0:52:59 4:25min/km
14 3 321 ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 50-59 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:53:01 4:25min/km
15 4 387 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
0:54:14 4:31min/km
16 5 400 ΤΣΙΚΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 40-49 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:54:26 4:32min/km
17 6 410 ΛΑΖΑΡΊΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Α 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ-ΣΔΟΕ 0:54:34 4:33min/km
18 7 403 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Α 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:54:34 4:33min/km
19 7 307 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΧΆΡΗΣ Α 30-39 ΒΕΡΟΙΑ MAKRIDIS-TEAM 0:55:23 4:37min/km
20 5 371 ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 0:56:18 4:42min/km
21 8 378 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Α 40-49 ΕΔΕΣΣΑ RUNNERS EDESSA 0:56:25 4:42min/km
22 9 379 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 40-49 ΕΔΕΣΣΑ RUNNERS EDESSA 0:56:31 4:43min/km
23 2 416 ΚΑΡΑΝΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α Εως 29 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
0:56:32 4:43min/km
24 6 402 ΔΕΛΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 50-59 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:56:42 4:44min/km
25 10 448 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 40-49 ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ 0:56:44 4:44min/km
26 1 375 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α 60+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:56:45 4:44min/km
27 7 369 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 50-59 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 0:57:00 4:45min/km
28 11 310 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α 40-49 ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ Σ.Δ.ΒΟΛΟΥ 0:57:06 4:46min/km
29 8 395 ΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 50-59 ΝΕΑΠΟΛΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:57:21 4:47min/km
30 8 320 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Α 30-39 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0:57:38 4:48min/km
31 12 409 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Α 40-49 ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ 0:57:49 4:49min/km
32 9 358 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ DADUNAS RUNNING TEAM 0:58:05 4:50min/km
33 9 329 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
0:58:35 4:53min/km
34 1 419 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ Γ 35+ ΣΚΥΔΡΑ FOTIADIS COACHING 0:58:53 4:54min/km
35 10 384 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 50-59 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:54 4:55min/km
36 10 441 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 30-39 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:59:16 4:56min/km
37 2 345 ΠΑΝΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 60+ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 0:59:51 4:59min/km
38 11 408 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ Α 30-39 ΕΔΕΣΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:59:54 5:00min/km
39 13 447 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:00:07 5:01min/km
40 14 322 ΤΖΙΜΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 40-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:00:15 5:01min/km
41 2 418 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ Γ 35+ ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 1:00:28 5:02min/km
42 12 417 ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 30-39 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 1:00:28 5:02min/km
43 11 350 ΣΒΑΡΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 50-59 ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛ. ΜΑΡΑΘ. Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 1:00:37 5:03min/km
44 13 425 ΖΑΠΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30-39 ΟΡΜΥΛΙΑ CHALKIDIKI RUNNERS CLUB 1:00:41 5:03min/km
45 12 381 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΩΤΗΣ Α 50-59 ΘΕΡΜΗ ΣΔΥΘ/Air Traffic Controllers LGTS 1:00:45 5:04min/km
46 14 354 ΤΟΜΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 30-39 ΚΑΣΤΟΡΙΑ
1:00:52 5:04min/km
47 15 432 ΚΕΡΑΜΙΔΗΣ ΑΡΗΣ Α 40-49 ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 1:01:34 5:08min/km
48 15 422 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30-39 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ
1:01:35 5:08min/km
49 16 438 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 30-39 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:01:45 5:09min/km
50 3 376 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ Γ 35+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:02:02 5:10min/km
51 16 385 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1:02:04 5:10min/km
52 3 343 ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Εως 29 Αμύνταιο
1:02:07 5:11min/km
53 4 443 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α Εως 29 ΕΔΕΣΣΑ
1:02:13 5:11min/km
54 17 347 ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Α 30-39 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1:02:27 5:12min/km
55 13 374 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α 50-59 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:02:37 5:13min/km
56 17 444 ΦΡΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:59 5:15min/km
57 18 445 ΤΟΥΛΚΕΡΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Α 40-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:00 5:15min/km
58 18 344 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α 30-39 ΣΕΡΡΕΣ δρομαρ ΣΕΡΡΕΣ 1:03:42 5:19min/km
59 19 415 ΣΑΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:03:49 5:19min/km
60 3 319 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ Α 60+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ XANTHIRANNERS 1:04:10 5:21min/km
61 19 428 ΠΑΡΛΑΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:04:13 5:21min/km
62 1 439 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ Εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
1:04:33 5:23min/km
63 20 391 ΜΠΙΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 ΝΑΟΥΣΑ
1:04:44 5:24min/km
64 14 365 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Α 50-59 ΝΑΟΥΣΑ SEVAS ΝΑΟΥΣΑΣ 1:04:44 5:24min/km
65 15 424 ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ Α 50-59 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ katsikia runners 1:04:51 5:24min/km
66 21 423 ΤΥΠΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 40-49 ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙ
1:05:16 5:26min/km
67 16 368 ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:05:17 5:26min/km
68 2 340 ΚΑΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ Γ Εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:05:37 5:28min/km
69 22 414 ΝΕΒΕΣΚΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ Α 40-49 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:06:11 5:31min/km
70 23 440 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΒΥΡΩΝ Α 40-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών 1:06:22 5:32min/km
71 24 366 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Ε.Β.Α.Σ.Θ 1:06:26 5:32min/km
72 25 362 ΒΑΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α 40-49 ΣΚΥΔΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:00 5:35min/km
73 20 430 ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:07:05 5:35min/km
74 26 412 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 40-49 ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ 1:07:48 5:39min/km
75 27 390 ΑΛΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ @AltusRunning 1:07:56 5:40min/km
76 21 348 ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:08:02 5:40min/km
77 22 437 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 30-39 ΕΔΕΣΣΑ Edessa Runners 1:08:03 5:40min/km
78 17 305 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:08:24 5:42min/km
79 28 411 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:26 5:42min/km
80 29 431 ΝΤΟΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:08:30 5:43min/km
81 18 370 ΤΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 1:08:34 5:43min/km
82 30 373 ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 1:08:36 5:43min/km
83 31 363 ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 40-49 ΣΚΥΔΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:42 5:44min/km
84 4 357 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:09:01 5:45min/km
85 23 367 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α 30-39 ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑ 1:09:03 5:45min/km
86 32 383 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ Α 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:09:05 5:45min/km
87 19 330 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 50-59 ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ ΝΕΑ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 1:09:10 5:46min/km
88 5 338 ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:09:15 5:46min/km
89 20 339 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:09:48 5:49min/km
90 5 407 ΤΣΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Εως 29 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – 1:09:52 5:49min/km
91 21 380 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50-59 ΑΡΝΙΣΣΑ
1:10:26 5:52min/km
92 6 317 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 60+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:11:36 5:58min/km
93 24 406 ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΤΑΣΟΣ Α 30-39 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
1:11:37 5:58min/km
94 6 397 ΚΙΟΥΡΑ ΙΛΙΡΙΑΝ Α Εως 29 ΕΔΕΣΣΑ
1:12:11 6:01min/km
95 25 346 ΚΑΛΥΒΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 30-39 ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 1:12:52 6:04min/km
96 22 404 ΡΑΜΠΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50-59 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ 1:13:10 6:06min/km
97 23 306 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
1:14:23 6:12min/km
98 7 324 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Εως 29 ΑΝΩ ΠΟΡΟΙΑ ΣΕΡΡΩΝ
1:14:48 6:14min/km
99 26 436 ΔΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 30-39 ΕΔΕΣΣΑ
1:14:49 6:14min/km
100 7 342 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Συλλογος υγείας Θεσσαλονίκης 1:15:00 6:15min/km
101 24 326 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 50-59 ΡΟΔΟΣ
1:15:04 6:15min/km
102 8 359 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kourkourikis Training Group 1:16:07 6:21min/km
103 9 420 ΚΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 60+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:16:22 6:22min/km
104 4 353 ΤΑΣΙΏΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 35+ ΚΟΖΑΝΗ Κοζανη 1:16:32 6:23min/km
105 5 334 ΔΡΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 35+ ΚΑΣΤΟΡΙΑ COYOTE TEAM 1:16:37 6:23min/km
106 10 304 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Α 60+ ΘΗΒΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:16:44 6:24min/km
107 25 313 ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 50-59 ΚΑΤΕΡΙΝΗ
1:16:53 6:24min/km
108 11 316 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 60+ ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ
1:17:17 6:26min/km
109 33 427 ΤΟΥΡΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 ΕΔΕΣΣΑ
1:18:31 6:33min/km
110 8 394 ΚΑΡΑΝΤΩΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Εως 29 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:18:40 6:33min/km
111 6 413 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Γ 35+ ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ 1:19:16 6:36min/km
112 26 434 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 50-59 ΣΚΥΔΡΑ
1:19:22 6:37min/km
113 34 433 ΞΥΔΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 40-49 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
1:19:22 6:37min/km
114 27 372 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α 50-59 ΕΔΕΣΣΑ RUNNERS EDESSA 1:20:34 6:43min/km
115 35 382 ΚΑΡΑΙΤΣΟΣ ΑΝΤΏΝΗΣ Α 40-49 ΕΔΕΣΣΑ RUNNERS EDESSA 1:20:35 6:43min/km
116 9 333 ΑΤΑΛΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Εως 29 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
1:20:52 6:44min/km
117 7 361 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ Γ 35+ ΔΡΑΜΑ
1:21:35 6:48min/km
118 36 426 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Α 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:22:04 6:50min/km
119 28 315 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α 50-59 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ 1:22:41 6:53min/km
120 29 360 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α 50-59 ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:22:42 6:54min/km
121 3 335 ΔΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ Εως 34 ΚΑΣΤΟΡΙΑ COYOTE TEAM 1:23:01 6:55min/km
122 12 341 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:23:38 6:58min/km
123 13 355 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 60+ ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:24:04 7:00min/km
124 27 332 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 30-39 ΑΡΣΕΝΙ ΑΡΣΕΝΙ 1:24:04 7:00min/km
125 28 393 ΤΣΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30-39 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΙΚΟΣ 1:24:06 7:01min/km
126 8 429 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΌΠΗ Γ 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:24:08 7:01min/km
127 9 314 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ 35+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:24:41 7:03min/km
128 30 308 ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 50-59 ΕΔΕΣΣΑ
1:26:02 7:10min/km
129 4 325 ΜΠΙΡΜΠΊΛΗ ΕΛΠΊΔΑ Γ Εως 34 ΓΡΕΒΕΝΆ ΔΡΟΜΕΊΣ ΥΓΕΊΑΣ ΓΡΕΒΕΝΏΝ 1:26:03 7:10min/km
130 14 303 ΤΕΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 60+ ΚΟΜΟΤΗΝΗ Beerunners 1:26:30 7:13min/km
131 37 351 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 ΠΑΤΡΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ 1:28:01 7:20min/km
132 10 364 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ 35+ ΛΑΡΙΣΑ
1:28:44 7:24min/km
133 29 442 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Α 30-39 ΕΔΕΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:47 7:24min/km
134 15 356 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΑΡΗΣ Α 60+ ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:28:48 7:24min/km
135 5 398 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Εως 34 ΕΔΕΣΣΑ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:30:34 7:33min/km
136 6 399 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ Εως 34 ΕΔΕΣΣΑ 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:30:35 7:33min/km
137 30 309 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 30-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:02 7:55min/km
138 16 328 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
1:35:23 7:57min/km
139 11 446 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ 35+ ΕΔΕΣΣΑ
1:35:27 7:57min/km
140 31 401 ΒΑΛΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
1:36:30 8:03min/km
141 38 405 ΚΑΡΤΣΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 40-49 ΕΔΕΣΣΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 1:38:31 8:13min/km
142 12 352 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Γ 35+ ΠΑΤΡΑ
1:40:58 8:25min/km
143 39 327 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 40-49 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
1:44:09 8:41min/km
144 17 388 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:45:34 8:48min/km
145 18 331 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 60+ ΑΡΣΕΝΙ ΑΡΣΕΝΙ 1:53:20 9:27min/km
146 32 336 ΛΕΟΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ COYOTE TEAM 1:53:32 9:28min/km
147 33 337 ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ COYOTE TEAM 1:53:32 9:28min/km


ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 1500μ

ΓΕΝ ΚΑΤΗΓ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΧΡΟΝΟΣ

1 1 449 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΣ Α 0:07:15
2 2 450 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 0:07:53
3 3 451 ΜΙΑΛΗΣ ΘΑΝΟΣ Α 0:08:12
4 4 452 ΤΑΚΕΤΖΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α 0:08:15
5 5 453 ΓΕΡΓΗΣ ΤΡΥΦΩΝ Α 0:08:43
6 6 454 ΝΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 0:08:54
7 7 455 ΓΕΡΓΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 0:09:05
8 8 456 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 0:09:12
9 9 457 ΖΑΠΡΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ Α 0:09:15
10 10 458 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 0:09:25
11 1 459 ΖΑΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Κ 0:09:28
12 2 460 ΚΕΚΕ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Κ 0:09:38
13 11 461 ΧΑΡΑΝΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ Α 0:09:48
14 12 462 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α 0:09:56
15 13 463 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 0:10:15
16 14 464 ΓΕΡΓΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 0:10:17
17 15 465 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 0:10:23
18 16 466 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 0:10:32
19 17 467 ΣΙΑΠΑΛΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 0:10:40
20 18 468 ΚΑΡΤΣΩΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 0:10:59
21 19 469 ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 0:11:25
22 3 470 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Κ 0:11:38
23 4 471 ΓΚΑΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Κ 0:11:49
24 5 472 ΒΛΑΔΙΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ 0:12:21

 
 

All Dates

  • 03 Feb 2019 14:00

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

'Ερευνα Αγοράς

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr