Ημερολόγιο Αγώνων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
17
18
23
24
30

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου- Energy Duathlon Championship 2018

Κατηγορία
09. Αποτελέσματα: Λοιπές Κατηγορίες
Ημερομηνία
11 Φεβ 2018 16:00

ELITE MEN

Place Name Age Bib Number RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time Gun Time Club

1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 37 37 17:25.4 0:30.2 32:50.4 0:45.0 9:18.0 1:00:49.2 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 20 20 18:30.8 0:27.4 34:12.8 0:42.6 9:41.2 1:03:35.0 NS COACHING – Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ
3 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΩΜΑΣ 44 17 18:30.0 0:43.2 33:58.8 0:52.3 9:41.2 1:03:45.6 ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 29 66 18:01.8 0:45.1 34:23.3 0:56.0 9:43.6 1:03:50.0 AE KΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – My athlete/compres
5 DAVIDE XYNOMILAKIS 36 34 20:06.9 0:40.0 34:03.2 0:45.7 10:47.7 1:06:23.7 Ns Coaching – AE KΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
6 LOUIS WOODGATE 16 61 20:10.8 0:24.7 37:08.6 0:34.8 10:39.8 1:08:58.8 N.O.KY.
7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 19 42 18:51.1 1:02.1 37:54.5 1:10.9 10:39.7 1:09:38.4 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
8 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 41 39 19:15.9 0:34.7 41:15.7 0:56.4 10:51.2 1:12:54.2 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
9 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ 37 18 19:33.2 1:12.7 41:23.4 1:27.9 10:00.3 1:13:37.7 GAS ILISOS
10 GEORGE SCHOINAS 43 33 25:00.5 0:33.1 40:39.3 1:26.0 13:23.2 1:21:02.2 Red Star Triathlon
11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 14 57 23:49.5 0:29.3 43:45.6 0:40.4 13:01.7 1:21:46.7 N.O.KY.
12 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 50 25 25:56.5 1:11.5 42:32.9 2:04.6 16:50.8 1:28:36.4 Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ WORLD OF BIKE
DNF ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 30 14 NS COACHING
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΟΛΑΣ 17 23 ΆΣ ΠΑΛΜΟΣ
DNS ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 29 73 Red Star Triathlon
DNS ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ 28 74 ΟΛΥΜΠΙΟΙ

ELITE WOMEN

Place Name Age Bib Number RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time Gun Time Club1 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 41 40 20:13.2 0:32.1 38:15.9 0:46.3 10:40.2 1:10:28.0 ΓΑΣ ΙΣΟΣ
2 ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΤΒΙΣΣ 46 72 22:39.6 0:51.2 37:15.3 0:51.5 12:05.1 1:13:42.8 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
3 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 27 77 23:15.1 0:44.3 41:52.4 0:58.2 12:48.8 1:19:39.1 RED STAR TRIATHLON
4 ROBYN WOODGATE 15 28 25:13.0 0:34.5 43:53.6 0:38.3 13:44.6 1:24:04.2 N.O.KY.
5 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΙΤΑΝΗ 16 58 30:54.2 0:30.2 47:55.0 0:41.5 17:23.5 1:37:24.6 N.O.KY.

AGE GROUP Energy Duathlon Championship
Place Name Age Bib Number RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time Gun Time Club

1 ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΈΛΗΣ 37 382 20:11.4 0:47.0 32:43.3 0:53.7 10:07.9 1:04:43.5 The North Face – Ethic sport
2 ANASTASIOS MOUSTAKIS 29 324 20:22.8 0:25.9 33:08.3 0:50.5 10:16.9 1:05:04.7 ROMAS PRO TRAINING
3 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΖΑΧΙΛΑΣ 33 359 20:24.1 0:31.7 34:30.1 0:42.5 10:18.2 1:06:26.7 NS COACHING
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΝΑΚΗΣ 34 236 21:08.3 0:46.3 33:23.5 0:46.9 10:27.8 1:06:33.0 NSCOACING
5 ΛΕΥΤΈΡΗΣ ΔΉΜΟΣ 25 206 21:30.7 0:43.0 33:13.6 0:48.8 11:02.4 1:07:18.8 RomasProTraining
6 NESTORAS KATSIOS 38 311 20:23.1 0:47.4 35:16.9 0:39.9 10:30.2 1:07:37.8 TRIODIO
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 34 234 20:30.6 0:32.0 35:40.7 0:51.0 10:30.7 1:08:05.2 NS COACHING
8 POLYDEYKIS CHANTZIARAS 35 300 21:09.1 0:46.8 34:45.8 0:44.6 10:52.8 1:08:19.3 NScoaching / Windrunningteam
9 PANTELIS SARANTIS 45 334 21:07.4 0:53.4 35:01.2 1:02.0 11:03.3 1:09:07.4 CHIOSRUNNING
10 PANAGIOTIS TSIAPAS 37 201 20:54.7 0:53.2 36:21.2 0:47.6 11:04.3 1:10:01.2 NSCOACHING
11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 33 390 20:21.9 0:45.4 37:27.1 1:01.6 11:03.9 1:10:40.0 ΣΔΥΜ
12 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 46 262 21:40.7 0:49.6 36:53.9 1:06.8 10:51.8 1:11:23.1 Ironkoukou
13 GEORGIOS MICHELAKIS 48 322 22:09.9 0:54.5 36:16.1 1:05.1 11:26.3 1:11:52.2 Ns coaching
14 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 43 372 21:36.7 1:31.6 36:28.8 1:03.3 11:44.9 1:12:25.5 BLE CYCLING CLUB
15 ΜΑΡΊΑ ΑΛΊΚΗ ΘΕΟΧΆΡΗ 26 362 23:28.1 1:09.0 35:17.4 0:57.4 11:55.4 1:12:47.4 Παναθηναϊκός
16 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 52 347 22:20.6 1:21.3 35:48.5 1:20.9 12:10.9 1:13:02.3 YΓΕΙΑ & ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM
17 ΓΙΏΡΓΟΣ ΜΠΙΣΔΑΣ 45 379 21:50.8 1:04.8 36:28.2 1:09.0 12:39.6 1:13:12.6 Κορινθιακός ποδηλατικός σύλλογος
18 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΤΑΡΊΔΗΣ 38 225 23:32.2 0:35.3 37:01.9 0:47.6 11:36.1 1:13:33.3 NS COACHING
19 PANOS PAPANGELIS 35 327 22:34.6 1:03.4 37:35.2 1:01.4 11:27.3 1:13:42.1
20 SOTIRIS LEBESIS 39 316 22:06.8 1:25.2 37:22.3 1:26.2 11:29.5 1:13:50.2 Greece
21 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 38 350 21:30.4 0:53.4 38:56.5 0:58.7 11:31.8 1:13:50.9
22 KOSTAS FAKAZIS 41 306 22:40.3 0:53.1 37:15.3 1:01.4 12:17.0 1:14:07.4 NScoaching
23 KONSTANTINOS KRANIOTIS 31 314 23:51.4 n/a 38:35.2 1:02.5 12:37.4 1:15:50.7 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ
24 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΓΚΊΚΑΣ 38 205 22:29.8 0:48.5 38:47.4 1:01.6 12:55.5 1:16:03.0
25 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΚΡΟΥΣΗΣ 45 354 23:59.4 1:25.2 37:54.7 1:36.1 12:39.3 1:17:34.8 ΑΛΦΑ Cycling team
26 MARILOU KAZAMARIOTI 17 313 23:10.7 0:43.3 41:18.5 0:52.5 11:43.5 1:17:48.7 as palmos
27 PETROS BOURNELIS 29 299 24:37.6 0:52.3 39:16.3 0:40.1 12:28.2 1:17:54.7
28 SOTIRIS MARANIS 48 320 24:03.6 1:05.7 39:47.8 1:23.6 13:03.0 1:19:23.8 red star triathlon team / WIND Runn
29 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ 55 222 25:41.0 1:13.9 38:31.0 1:29.5 12:52.7 1:19:48.3 ATHENS TRIATHLON TEAM
30 ΘΕΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 36 356 24:35.4 0:58.2 40:56.1 0:56.5 13:19.5 1:20:45.9
31 ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΠΑΓΚΡΆΤΗΣ 20 383 24:32.6 1:41.3 40:16.1 1:16.9 13:02.2 1:20:49.4 Red Star
32 DIANNE VATIS 52 341 24:12.9 0:42.4 42:29.0 1:00.4 12:46.0 1:21:10.9 RED STAR TRIATHLON CLUB
33 DIMITRIS DANIIL 61 400 24:04.4 1:07.0 41:54.7 1:12.5 13:03.9 1:21:22.7 ARGOS SECURITY
34 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΟΥΚΑΤΑΣ 46 197 24:46.0 1:43.3 39:49.5 2:01.0 13:14.8 1:21:34.8
35 ANDREAS MAGIATIS 35 318 26:27.8 1:08.0 39:27.4 1:19.9 13:22.8 1:21:46.1 Sal Tri
36 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΘΑΡΡΟΥΝΙΆΤΗΣ 30 220 22:53.8 1:00.9 43:49.8 1:55.2 12:11.3 1:21:51.2
37 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 51 386 25:03.2 1:21.6 41:36.1 1:13.3 13:11.4 1:22:25.9
38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 54 345 25:29.4 1:52.4 39:33.6 2:07.7 13:28.9 1:22:32.0
39 ΜΑΝΟΣ ΧΑΡΤΑΣ 48 245 24:29.0 1:14.7 42:17.5 1:27.4 13:54.0 1:23:22.9 AMOS TEAM
40 APOSTOLIS TOURKABIS 41 338 29:00.6 1:33.4 35:29.8 2:44.9 14:53.2 1:23:42.1
41 STATHIS TALIATOUDAS 37 312 23:19.7 1:21.1 44:59.2 1:18.5 12:46.1 1:23:44.7 WIND
42 JOHNNY MODIANO 61 323 26:03.8 1:03.8 40:39.8 1:27.3 14:38.4 1:23:53.4
43 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ 48 303 25:28.4 0:55.0 42:52.8 n/a 14:57.4 1:24:12.4
44 DIMITRIS RENTZIS 53 333 29:23.5 1:32.2 39:41.3 2:13.3 13:23.1 1:26:13.6 SwimmingClub
45 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΓΚΛΗΣ 39 357 23:58.6 0:31.9 48:42.7 0:48.8 12:58.7 1:27:01.0
46 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 53 393 25:30.9 1:07.4 45:15.6 1:22.2 13:50.2 1:27:06.5
47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 37 229 26:29.6 0:58.0 45:29.2 1:09.3 13:08.6 1:27:14.8 NSCOACHING
48 CHRISTINA CORAI 45 302 27:05.9 0:53.9 44:24.8 1:25.4 13:42.9 1:27:33.1 WIND
49 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ 48 199 29:22.0 1:27.5 38:57.5 1:27.8 16:50.6 1:28:05.5
50 ΠΕΠΗ ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ 42 387 25:50.9 1:27.8 46:28.8 1:18.1 13:42.5 1:28:48.3 salonika tenis club
51 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΤΣΩΝΗΣ 68 388 26:57.4 1:21.6 45:10.6 1:36.4 13:45.0 1:28:51.2 LOS VATHROS
52 STAVROS PANAGOPOULOS 42 325 26:56.9 1:25.0 45:00.3 1:45.0 13:44.3 1:28:51.7
53 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ 28 366 24:43.4 0:55.6 49:51.5 1:16.9 12:32.0 1:29:19.6 Marathon club
54 ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΎΛΟΥ 47 398 27:52.7 1:13.8 43:38.6 1:22.3 15:20.7 1:29:28.3 Παναθηναϊκός
55 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΚΑΤΟΚΛΟΣ 27 192 20:50.5 0:38.3 53:31.1 0:40.0 14:38.7 1:30:18.8
56 DORINA TRITSIMPIDA 32 339 29:00.3 1:26.7 44:11.1 1:33.3 14:26.8 1:30:38.5 Los Vathros Triathlon Team
57 ΜΑΡΙΟΣ ΣΚΑΡΠΙΔΗΣ 38 395 24:49.4 0:45.0 52:07.9 0:44.2 13:45.0 1:32:11.7 Malakosian Bros
58 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΝΤΖΟΣ 48 396 25:24.4 2:21.0 50:28.7 1:11.1 12:48.5 1:32:13.9 Amos team
59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 65 365 31:29.4 0:54.7 42:05.0 1:07.5 16:40.7 1:32:17.4 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
60 ΤΖΑΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 49 380 30:00.1 1:09.9 44:00.7 1:48.1 16:29.2 1:33:28.3 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
61 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 49 384 28:43.8 1:53.1 45:16.6 2:15.4 15:27.1 1:33:36.3 FREE RUNNERS
62 ΚΈΛΛΥ ΖΑΡΆΝΗ 43 358 28:47.1 1:07.8 46:59.1 1:16.0 15:27.5 1:33:37.7 Cervelo Endurance Team
63 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 39 371 28:26.9 1:21.1 47:26.2 1:19.1 17:09.6 1:35:43.1
64 EMMANOUIL PAPANIKOLAOU 46 328 27:19.7 1:39.6 51:36.0 1:38.0 14:33.9 1:36:47.4
65 ΜΑΡΙΑ ΛΥΤΡΑ 46 374 28:34.5 0:46.4 50:31.1 1:12.5 16:13.1 1:37:17.8
66 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ 53 368 31:52.1 2:08.9 48:13.7 1:47.2 17:56.0 1:41:58.2 Experience Greece VR360.gr
67 ΣΠΎΡΟΣ ΝΤΊΛΗΣ 46 381 34:39.5 1:02.8 47:38.4 0:42.7 22:14.9 1:46:18.5
DNF ΦΏΤΗΣ ΔΗΜΌΠΟΥΛΟΣ 27 351 29:41.8 3:12.1 52:23.3 1:35.3
DNF ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ 57 196 27:51.9 1:54.2 42:26.3
DNF ALEXANDROS BENEKOS 44 297 19:24.0 0:52.8 kasimistraining
DQ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 60 375 31:29.8 1:17.8 35:58.8 1:44.5 16:34.0 1:27:05.1
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 56 200 LOS VATHROS
DNS EVANGELOS ZAROUCHLIOTIS 37 202 ZarouZone
DNS ΈΛΕΝΑ ΆΝΘΗ 52 203 Chozen Mountain Team
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΓΟΥΤΗΣ 35 207 Φιλιππίδης
DNS ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 53 237
DNS ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ 48 252 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΆΚΗΣ 41 261
DNS DIONISIS EMMANOUIL 37 263
DNS KONSTANTINOS AGGELOPOULOS 50 294 WIND Running Team
DNS EDDY ALEXIOU 59 295
DNS PARASKEVAS ARGYRIADIS 45 296
DNS KYRIAKI BINIARI 27 298 NS COACHING
DNS STATHIS CHRISTOFORIDIS 43 301
DNS THANASIS DIMITRIADIS 35 304
DNS NIKOS FYTERLES 42 307
DNS FOTIS KALOGRIDIS 49 308 Ατομικό
DNS PARIS KARAMANIS 36 309 saronic triathlon club
DNS KONSTANTINOS KATRODAVLIS 45 310 PEARL IZUMI GR
DNS IOANNIS LIVATHINOS 59 317
DNS ΜICHALIS MANIOS 42 319
DNS MIKE PANTELIDAKIS 52 326 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS APOSTOLOS PAPANOTIS 30 329
DNS NIKOLAOS PERISTERAS 44 330 NS COACHING
DNS KATERINA POLITI 51 331 Greece
DNS CHRISTOS POURNARAS 31 332 Kasimis Training
DNS LINA STATHOPOULOU 51 335
DNS COSTIS STYLIANOU 49 336
DNS MARIOS KAYIOPOULOS 49 337 ΚΡΟΝΟΣ» ΝΙΚΑΙΑΣ»
DNS YIANNIS VIDRAS 42 342 Krommidas Coaching
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΡΙΩΤΗΣ 60 344 ΠΟ.ΣΥ.ΛΕ.
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 29 348 Araxovitika triathlon team
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ 49 353 ALONIA KLONI
DNS ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ 42 360 alex endurance gang
DNS ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ 48 363
DNS ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 37 369 K-INSURANCE
DNS ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΥΚΑ 27 373
DNS ΣΤΡΆΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΏΝΗΣ 32 376 Athens triathlon team
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ 40 377
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 57 378 scordo team
DNS ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 28 385
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 43 389
DNS ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 27 391 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΣΟΦΊΑ ΣΑΡΑΝΤΑΈΝΑ 21 392
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ 42 394 IronKouKou
DNS ΘΆΝΟΣ ΣΤΟΥΜΠΑΣ 41 397 NScoaching
DNS ΠΕΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ 48 399

Female 19 and Under

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 MARILOU KAZAMARIOTI 17 313 23:10.7 0:43.3 41:18.5 0:52.5 11:43.5 1:17:48.7 as palmosFemale 20 to 29

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 ΜΑΡΊΑ ΑΛΊΚΗ ΘΕΟΧΆΡΗ 26 362 23:28.1 1:09.0 35:17.4 0:57.4 11:55.4 1:12:47.4 Παναθηναϊκός
2 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ 28 366 24:43.4 0:55.6 49:51.5 1:16.9 12:32.0 1:29:19.6 Marathon club
DNS KYRIAKI BINIARI 27 298 NS COACHING
DNS ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΥΚΑ 27 373
DNS ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 27 391 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΣΟΦΊΑ ΣΑΡΑΝΤΑΈΝΑ 21 392Female 30 to 39

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 DORINA TRITSIMPIDA 32 339 29:00.3 1:26.7 44:11.1 1:33.3 14:26.8 1:30:38.5 Los Vathros Triathlon TeamFemale 40 to 49

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 CHRISTINA CORAI 45 302 27:05.9 0:53.9 44:24.8 1:25.4 13:42.9 1:27:33.1 WIND
2 ΠΕΠΗ ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ 42 387 25:50.9 1:27.8 46:28.8 1:18.1 13:42.5 1:28:48.3 salonika tenis club
3 ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΎΛΟΥ 47 398 27:52.7 1:13.8 43:38.6 1:22.3 15:20.7 1:29:28.3 Παναθηναϊκός
4 ΚΈΛΛΥ ΖΑΡΆΝΗ 43 358 28:47.1 1:07.8 46:59.1 1:16.0 15:27.5 1:33:37.7 Cervelo Endurance Team
5 ΜΑΡΙΑ ΛΥΤΡΑ 46 374 28:34.5 0:46.4 50:31.1 1:12.5 16:13.1 1:37:17.8
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 43 389Female 50 to 59

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 DIANNE VATIS 52 341 24:12.9 0:42.4 42:29.0 1:00.4 12:46.0 1:21:10.9 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΈΛΕΝΑ ΆΝΘΗ 52 203 Chozen Mountain Team
DNS KATERINA POLITI 51 331 Greece
DNS LINA STATHOPOULOU 51 335Male 20 to 29

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 ANASTASIOS MOUSTAKIS 29 324 20:22.8 0:25.9 33:08.3 0:50.5 10:16.9 1:05:04.7 ROMAS PRO TRAINING
2 ΛΕΥΤΈΡΗΣ ΔΉΜΟΣ 25 206 21:30.7 0:43.0 33:13.6 0:48.8 11:02.4 1:07:18.8 RomasProTraining
3 PETROS BOURNELIS 29 299 24:37.6 0:52.3 39:16.3 0:40.1 12:28.2 1:17:54.7
4 ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΠΑΓΚΡΆΤΗΣ 20 383 24:32.6 1:41.3 40:16.1 1:16.9 13:02.2 1:20:49.4 Red Star
5 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΚΑΤΟΚΛΟΣ 27 192 20:50.5 0:38.3 53:31.1 0:40.0 14:38.7 1:30:18.8
DNF ΦΏΤΗΣ ΔΗΜΌΠΟΥΛΟΣ 27 351 29:41.8 3:12.1 52:23.3 1:35.3
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 29 348 Araxovitika triathlon team
DNS ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 28 385Male 30 to 39

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΈΛΗΣ 37 382 20:11.4 0:47.0 32:43.3 0:53.7 10:07.9 1:04:43.5 The North Face – Ethic sport
2 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΖΑΧΙΛΑΣ 33 359 20:24.1 0:31.7 34:30.1 0:42.5 10:18.2 1:06:26.7 NS COACHING
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΝΑΚΗΣ 34 236 21:08.3 0:46.3 33:23.5 0:46.9 10:27.8 1:06:33.0 NSCOACING
4 NESTORAS KATSIOS 38 311 20:23.1 0:47.4 35:16.9 0:39.9 10:30.2 1:07:37.8 TRIODIO
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 34 234 20:30.6 0:32.0 35:40.7 0:51.0 10:30.7 1:08:05.2 NS COACHING
6 POLYDEYKIS CHANTZIARAS 35 300 21:09.1 0:46.8 34:45.8 0:44.6 10:52.8 1:08:19.3 NScoaching / Windrunningteam
7 PANAGIOTIS TSIAPAS 37 201 20:54.7 0:53.2 36:21.2 0:47.6 11:04.3 1:10:01.2 NSCOACHING
8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 33 390 20:21.9 0:45.4 37:27.1 1:01.6 11:03.9 1:10:40.0 ΣΔΥΜ
9 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΤΑΡΊΔΗΣ 38 225 23:32.2 0:35.3 37:01.9 0:47.6 11:36.1 1:13:33.3 NS COACHING
10 PANOS PAPANGELIS 35 327 22:34.6 1:03.4 37:35.2 1:01.4 11:27.3 1:13:42.1
11 SOTIRIS LEBESIS 39 316 22:06.8 1:25.2 37:22.3 1:26.2 11:29.5 1:13:50.2 Greece
12 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 38 350 21:30.4 0:53.4 38:56.5 0:58.7 11:31.8 1:13:50.9
13 KONSTANTINOS KRANIOTIS 31 314 23:51.4 38:35.2 1:02.5 12:37.4 1:15:50.7 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ
14 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΓΚΊΚΑΣ 38 205 22:29.8 0:48.5 38:47.4 1:01.6 12:55.5 1:16:03.0
15 ΘΕΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 36 356 24:35.4 0:58.2 40:56.1 0:56.5 13:19.5 1:20:45.9
16 ANDREAS MAGIATIS 35 318 26:27.8 1:08.0 39:27.4 1:19.9 13:22.8 1:21:46.1 Sal Tri
17 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΘΑΡΡΟΥΝΙΆΤΗΣ 30 220 22:53.8 1:00.9 43:49.8 1:55.2 12:11.3 1:21:51.2
18 STATHIS TALIATOUDAS 37 312 23:19.7 1:21.1 44:59.2 1:18.5 12:46.1 1:23:44.7 WIND
19 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΓΚΛΗΣ 39 357 23:58.6 0:31.9 48:42.7 0:48.8 12:58.7 1:27:01.0
20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 37 229 26:29.6 0:58.0 45:29.2 1:09.3 13:08.6 1:27:14.8 NSCOACHING
21 ΜΑΡΙΟΣ ΣΚΑΡΠΙΔΗΣ 38 395 24:49.4 0:45.0 52:07.9 0:44.2 13:45.0 1:32:11.7 Malakosian Bros
22 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 39 371 28:26.9 1:21.1 47:26.2 1:19.1 17:09.6 1:35:43.1
DNS EVANGELOS ZAROUCHLIOTIS 37 202 ZarouZone
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΓΟΥΤΗΣ 35 207 Φιλιππίδης
DNS DIONISIS EMMANOUIL 37 263
DNS THANASIS DIMITRIADIS 35 304
DNS PARIS KARAMANIS 36 309 saronic triathlon club
DNS APOSTOLOS PAPANOTIS 30 329
DNS CHRISTOS POURNARAS 31 332 Kasimis Training
DNS ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 37 369 K-INSURANCE
DNS ΣΤΡΆΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΏΝΗΣ 32 376 Athens triathlon teamMale 40 to 49

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 PANTELIS SARANTIS 45 334 21:07.4 0:53.4 35:01.2 1:02.0 11:03.3 1:09:07.4 CHIOSRUNNING
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 46 262 21:40.7 0:49.6 36:53.9 1:06.8 10:51.8 1:11:23.1 Ironkoukou
3 GEORGIOS MICHELAKIS 48 322 22:09.9 0:54.5 36:16.1 1:05.1 11:26.3 1:11:52.2 Ns coaching
4 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 43 372 21:36.7 1:31.6 36:28.8 1:03.3 11:44.9 1:12:25.5 BLE CYCLING CLUB
5 ΓΙΏΡΓΟΣ ΜΠΙΣΔΑΣ 45 379 21:50.8 1:04.8 36:28.2 1:09.0 12:39.6 1:13:12.6 Κορινθιακός ποδηλατικός σύλλογος
6 KOSTAS FAKAZIS 41 306 22:40.3 0:53.1 37:15.3 1:01.4 12:17.0 1:14:07.4 NScoaching
7 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΚΡΟΥΣΗΣ 45 354 23:59.4 1:25.2 37:54.7 1:36.1 12:39.3 1:17:34.8 ΑΛΦΑ Cycling team
8 SOTIRIS MARANIS 48 320 24:03.6 1:05.7 39:47.8 1:23.6 13:03.0 1:19:23.8 red star triathlon team / WIND Runn
9 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΟΥΚΑΤΑΣ 46 197 24:46.0 1:43.3 39:49.5 2:01.0 13:14.8 1:21:34.8
10 ΜΑΝΟΣ ΧΑΡΤΑΣ 48 245 24:29.0 1:14.7 42:17.5 1:27.4 13:54.0 1:23:22.9 AMOS TEAM
11 APOSTOLIS TOURKABIS 41 338 29:00.6 1:33.4 35:29.8 2:44.9 14:53.2 1:23:42.1
12 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ 48 303 25:28.4 0:55.0 42:52.8 14:57.4 1:24:12.4
13 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ 48 199 29:22.0 1:27.5 38:57.5 1:27.8 16:50.6 1:28:05.5
14 STAVROS PANAGOPOULOS 42 325 26:56.9 1:25.0 45:00.3 1:45.0 13:44.3 1:28:51.7
15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΝΤΖΟΣ 48 396 25:24.4 2:21.0 50:28.7 1:11.1 12:48.5 1:32:13.9 Amos team
16 ΤΖΑΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 49 380 30:00.1 1:09.9 44:00.7 1:48.1 16:29.2 1:33:28.3 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 49 384 28:43.8 1:53.1 45:16.6 2:15.4 15:27.1 1:33:36.3 FREE RUNNERS
18 EMMANOUIL PAPANIKOLAOU 46 328 27:19.7 1:39.6 51:36.0 1:38.0 14:33.9 1:36:47.4
19 ΣΠΎΡΟΣ ΝΤΊΛΗΣ 46 381 34:39.5 1:02.8 47:38.4 0:42.7 22:14.9 1:46:18.5
DNF ALEXANDROS BENEKOS 44 297 19:24.0 0:52.8 kasimistraining
DNS ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ 48 252 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΆΚΗΣ 41 261
DNS PARASKEVAS ARGYRIADIS 45 296
DNS STATHIS CHRISTOFORIDIS 43 301
DNS NIKOS FYTERLES 42 307
DNS FOTIS KALOGRIDIS 49 308 Ατομικό
DNS KONSTANTINOS KATRODAVLIS 45 310 PEARL IZUMI GR
DNS ΜICHALIS MANIOS 42 319
DNS NIKOLAOS PERISTERAS 44 330 NS COACHING
DNS COSTIS STYLIANOU 49 336
DNS MARIOS KAYIOPOULOS 49 337 ΚΡΟΝΟΣ» ΝΙΚΑΙΑΣ»
DNS YIANNIS VIDRAS 42 342 Krommidas Coaching
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ 49 353 ALONIA KLONI
DNS ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ 42 360 alex endurance gang
DNS ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ 48 363
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ 40 377
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ 42 394 IronKouKou
DNS ΘΆΝΟΣ ΣΤΟΥΜΠΑΣ 41 397 NScoaching
DNS ΠΕΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ 48 399Male 50 to 59

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 52 347 22:20.6 1:21.3 35:48.5 1:20.9 12:10.9 1:13:02.3 YΓΕΙΑ & ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM
2 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ 55 222 25:41.0 1:13.9 38:31.0 1:29.5 12:52.7 1:19:48.3 ATHENS TRIATHLON TEAM
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 51 386 25:03.2 1:21.6 41:36.1 1:13.3 13:11.4 1:22:25.9
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 54 345 25:29.4 1:52.4 39:33.6 2:07.7 13:28.9 1:22:32.0
5 DIMITRIS RENTZIS 53 333 29:23.5 1:32.2 39:41.3 2:13.3 13:23.1 1:26:13.6 SwimmingClub
6 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 53 393 25:30.9 1:07.4 45:15.6 1:22.2 13:50.2 1:27:06.5
7 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ 53 368 31:52.1 2:08.9 48:13.7 1:47.2 17:56.0 1:41:58.2 Experience Greece VR360.gr
DNF ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ 57 196 27:51.9 1:54.2 42:26.3
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 56 200 LOS VATHROS
DNS ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 53 237
DNS KONSTANTINOS AGGELOPOULOS 50 294 WIND Running Team
DNS EDDY ALEXIOU 59 295
DNS IOANNIS LIVATHINOS 59 317
DNS MIKE PANTELIDAKIS 52 326 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 57 378 scordo teamMale 60 and Over

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 DIMITRIS DANIIL 61 400 24:04.4 1:07.0 41:54.7 1:12.5 13:03.9 1:21:22.7 ARGOS SECURITY
2 JOHNNY MODIANO 61 323 26:03.8 1:03.8 40:39.8 1:27.3 14:38.4 1:23:53.4
3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΤΣΩΝΗΣ 68 388 26:57.4 1:21.6 45:10.6 1:36.4 13:45.0 1:28:51.2 LOS VATHROS
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 65 365 31:29.4 0:54.7 42:05.0 1:07.5 16:40.7 1:32:17.4 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΡΙΩΤΗΣ 60 344 ΠΟ.ΣΥ.ΛΕ.
DQ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 60 375 31:29.8 1:17.8 35:58.8 1:44.5 16:34.0 1:27:05.1TEAM RELAY Energy Duathlon Championship

Place Team Bib Number RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time Gun Time Name
1 myathlete.gr 315 20:25.2 0:34.3 32:49.0 1:07.0 9:48.1 1:04:43.8
ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ Γ. ΠΙΤΑΣ ΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ Γ.
2 my athlete 146 21:22.7 0:40.0 36:43.5 0:55.0 10:03.4 1:09:44.7
Αλέξης Καπατσούλιας Δημήτρης Καπατσούλιας Αλέξης Καπατσούλιας
3 LOS VATHROS 116 24:16.5 0:32.2 33:22.3 0:53.7 11:20.2 1:10:25.2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 153 22:11.6 n/a n/a n/a 49:25.3 1:11:37.0
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ
5 ΧΑΡΟΥΠΑΚΙΑ 181 23:55.6 0:32.7 34:54.1 0:52.8 12:17.0 1:12:32.5
ΧΑΡΟΥΠΑ ΖΩΗ ΧΑΡΟΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΡΟΥΠΑ ΖΩΗ
6 Runners & Bikers Nea Makri club 2 136 23:53.9 0:50.1 35:20.8 1:07.7 11:32.3 1:12:45.0 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ
7 LOS VATHROS 194 25:05.8 0:35.6 34:38.7 0:47.0 12:33.1 1:13:40.3
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΗΣ ΑΧΑΡΝΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
8 H.S.S.A- SUPATHLON TEAM 115 26:04.3 0:34.8 36:13.3 0:50.4 12:55.1 1:16:38.0
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9 Runners & Bikers Nea Makri club 1 145 26:26.6 0:38.7 40:07.9 0:55.1 12:50.9 1:20:59.3
ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
10 ΡΟΥΚΕΤΑ 172 30:37.2 0:34.2 34:07.8 0:52.5 14:56.9 1:21:08.9
Ελενα Σγουρα Τριπυλας Ιωαννης Ελενα Σγουρα
11 DHL EXPRESS 148 27:04.1 0:40.2 39:36.2 0:56.9 13:25.4 1:21:43.0
Νικολεττα Καρατζογιαννη ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Νικολεττα Καρατζογιαννη
12 Τα τρία Δύο…ΙΠΤΆΜΕΝΟΙ 167 27:48.9 0:53.6 35:12.8 0:49.7 18:06.5 1:22:51.5
ΣΑΚΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΑΡΑ
13 MIGLIACCIO 128 26:20.2 n/a 45:01.5 1:00.5 13:13.7 1:25:19.1
STELLA KOURGIANTAKI PEPITA-IDA MIGLIACCIO STELLA KOURGIANTAKI
14 Tarabella 130 30:57.7 0:44.8 40:00.6 1:04.6 15:46.0 1:28:33.9
Κακλαμάνος Λευτέρης Tarabella Luca Κακλαμάνος Λευτέρης
15 GREMINI 171 24:02.7 0:59.2 48:30.9 1:24.4 15:42.8 1:30:40.3
ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΝΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΖΟΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
16 PIPINOGLOU 134 40:46.9 1:07.3 44:33.5 1:45.4 20:38.8 1:48:45.2
KONSTANTIA ATHANASSAKI OLGA PIPINOGLOU KONSTANTIA ATHANASSAKI
DNF ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ 132 24:05.5 0:37.5 35:30.4
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
DNF Ε.Ο.ΤΡΙ 152 21:47.2 0:33.3 45:11.1
ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΝΤΑΒΟΥΤΙΑΝ ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ
DNS mentzelopoulos 126 VASILEIOS MENTZELOPOULOS
DNS CYCLELAND TEAM 142
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
DNS Saronic triathlon club 150
Κλάδος Στελιος Ανδρικοπουλου Παναγιωτα Κλάδος Στελιος
DNS ELEMENTS 161
Δημήτρης Πανοπουλος Σωτήρης Μαρκόπουλος Σωτήρης Μαρκόπουλος
DNS Cycleland 166 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ
DNS Α.Σ Διάπλαση 175
Σμυρλής Παναγιώτης Τσόλης Παναγιώτης Σμυρλής Παναγιώτης

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΙΑΘΛΟΥ 2018

ELITE MEN

Place Name Age Bib Number RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time Gun Time Club
 1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 37 37 17:25.4 0:30.2 32:50.4 0:45.0 9:18.0 1:00:49.2 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 20 20 18:30.8 0:27.4 34:12.8 0:42.6 9:41.2 1:03:35.0 NS COACHING – Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ
3 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΩΜΑΣ 44 17 18:30.0 0:43.2 33:58.8 0:52.3 9:41.2 1:03:45.6 ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 29 66 18:01.8 0:45.1 34:23.3 0:56.0 9:43.6 1:03:50.0 AE KΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – My athlete/compres
5 DAVIDE XYNOMILAKIS 36 34 20:06.9 0:40.0 34:03.2 0:45.7 10:47.7 1:06:23.7 Ns Coaching – AE KΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
6 LOUIS WOODGATE 16 61 20:10.8 0:24.7 37:08.6 0:34.8 10:39.8 1:08:58.8 N.O.KY.
7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 19 42 18:51.1 1:02.1 37:54.5 1:10.9 10:39.7 1:09:38.4 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
8 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 41 39 19:15.9 0:34.7 41:15.7 0:56.4 10:51.2 1:12:54.2 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
9 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ 37 18 19:33.2 1:12.7 41:23.4 1:27.9 10:00.3 1:13:37.7 GAS ILISOS
10 GEORGE SCHOINAS 43 33 25:00.5 0:33.1 40:39.3 1:26.0 13:23.2 1:21:02.2 Red Star Triathlon
11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 14 57 23:49.5 0:29.3 43:45.6 0:40.4 13:01.7 1:21:46.7 N.O.KY.
12 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 50 25 25:56.5 1:11.5 42:32.9 2:04.6 16:50.8 1:28:36.4 Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ WORLD OF BIKE
DNF ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 30 14 NS COACHING
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΟΛΑΣ 17 23 ΆΣ ΠΑΛΜΟΣ
DNS ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 29 73 Red Star Triathlon
DNS ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ 28 74 ΟΛΥΜΠΙΟΙ

ELITE WOMEN
Place Name Age Bib Number RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time Gun Time Club

1 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 41 40 20:13.2 0:32.1 38:15.9 0:46.3 10:40.2 1:10:28.0 ΓΑΣ ΙΣΟΣ

2 ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΤΒΙΣΣ 46 72 22:39.6 0:51.2 37:15.3 0:51.5 12:05.1 1:13:42.8 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
3 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 27 77 23:15.1 0:44.3 41:52.4 0:58.2 12:48.8 1:19:39.1 RED STAR TRIATHLON
4 ROBYN WOODGATE 15 28 25:13.0 0:34.5 43:53.6 0:38.3 13:44.6 1:24:04.2 N.O.KY.
5 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΙΤΑΝΗ 16 58 30:54.2 0:30.2 47:55.0 0:41.5 17:23.5 1:37:24.6 N.O.KY. 
AGE GROUP Energy Duathlon Championship

Place Name Age Bib Number RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time Gun Time Club

1 ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΈΛΗΣ 37 382 20:11.4 0:47.0 32:43.3 0:53.7 10:07.9 1:04:43.5 The North Face – Ethic sport

2 ANASTASIOS MOUSTAKIS 29 324 20:22.8 0:25.9 33:08.3 0:50.5 10:16.9 1:05:04.7 ROMAS PRO TRAINING

3 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΖΑΧΙΛΑΣ 33 359 20:24.1 0:31.7 34:30.1 0:42.5 10:18.2 1:06:26.7 NS COACHING

4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΝΑΚΗΣ 34 236 21:08.3 0:46.3 33:23.5 0:46.9 10:27.8 1:06:33.0 NSCOACING

5 ΛΕΥΤΈΡΗΣ ΔΉΜΟΣ 25 206 21:30.7 0:43.0 33:13.6 0:48.8 11:02.4 1:07:18.8 RomasProTraining

6 NESTORAS KATSIOS 38 311 20:23.1 0:47.4 35:16.9 0:39.9 10:30.2 1:07:37.8 TRIODIO

7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 34 234 20:30.6 0:32.0 35:40.7 0:51.0 10:30.7 1:08:05.2 NS COACHING

8 POLYDEYKIS CHANTZIARAS 35 300 21:09.1 0:46.8 34:45.8 0:44.6 10:52.8 1:08:19.3 NScoaching / Windrunningteam

9 PANTELIS SARANTIS 45 334 21:07.4 0:53.4 35:01.2 1:02.0 11:03.3 1:09:07.4 CHIOSRUNNING

10 PANAGIOTIS TSIAPAS 37 201 20:54.7 0:53.2 36:21.2 0:47.6 11:04.3 1:10:01.2 NSCOACHING

11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 33 390 20:21.9 0:45.4 37:27.1 1:01.6 11:03.9 1:10:40.0 ΣΔΥΜ

12 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 46 262 21:40.7 0:49.6 36:53.9 1:06.8 10:51.8 1:11:23.1 Ironkoukou

13 GEORGIOS MICHELAKIS 48 322 22:09.9 0:54.5 36:16.1 1:05.1 11:26.3 1:11:52.2 Ns coaching

14 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 43 372 21:36.7 1:31.6 36:28.8 1:03.3 11:44.9 1:12:25.5 BLE CYCLING CLUB

15 ΜΑΡΊΑ ΑΛΊΚΗ ΘΕΟΧΆΡΗ 26 362 23:28.1 1:09.0 35:17.4 0:57.4 11:55.4 1:12:47.4 Παναθηναϊκός

16 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 52 347 22:20.6 1:21.3 35:48.5 1:20.9 12:10.9 1:13:02.3 YΓΕΙΑ & ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM

17 ΓΙΏΡΓΟΣ ΜΠΙΣΔΑΣ 45 379 21:50.8 1:04.8 36:28.2 1:09.0 12:39.6 1:13:12.6 Κορινθιακός ποδηλατικός σύλλογος

18 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΤΑΡΊΔΗΣ 38 225 23:32.2 0:35.3 37:01.9 0:47.6 11:36.1 1:13:33.3 NS COACHING

19 PANOS PAPANGELIS 35 327 22:34.6 1:03.4 37:35.2 1:01.4 11:27.3 1:13:42.1

20 SOTIRIS LEBESIS 39 316 22:06.8 1:25.2 37:22.3 1:26.2 11:29.5 1:13:50.2 Greece

21 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 38 350 21:30.4 0:53.4 38:56.5 0:58.7 11:31.8 1:13:50.9

22 KOSTAS FAKAZIS 41 306 22:40.3 0:53.1 37:15.3 1:01.4 12:17.0 1:14:07.4 NScoaching

23 KONSTANTINOS KRANIOTIS 31 314 23:51.4 n/a 38:35.2 1:02.5 12:37.4 1:15:50.7 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ

24 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΓΚΊΚΑΣ 38 205 22:29.8 0:48.5 38:47.4 1:01.6 12:55.5 1:16:03.0

25 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΚΡΟΥΣΗΣ 45 354 23:59.4 1:25.2 37:54.7 1:36.1 12:39.3 1:17:34.8 ΑΛΦΑ Cycling team

26 MARILOU KAZAMARIOTI 17 313 23:10.7 0:43.3 41:18.5 0:52.5 11:43.5 1:17:48.7 as palmos

27 PETROS BOURNELIS 29 299 24:37.6 0:52.3 39:16.3 0:40.1 12:28.2 1:17:54.7

28 SOTIRIS MARANIS 48 320 24:03.6 1:05.7 39:47.8 1:23.6 13:03.0 1:19:23.8 red star triathlon team / WIND Runn

29 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ 55 222 25:41.0 1:13.9 38:31.0 1:29.5 12:52.7 1:19:48.3 ATHENS TRIATHLON TEAM

30 ΘΕΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 36 356 24:35.4 0:58.2 40:56.1 0:56.5 13:19.5 1:20:45.9

31 ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΠΑΓΚΡΆΤΗΣ 20 383 24:32.6 1:41.3 40:16.1 1:16.9 13:02.2 1:20:49.4 Red Star

32 DIANNE VATIS 52 341 24:12.9 0:42.4 42:29.0 1:00.4 12:46.0 1:21:10.9 RED STAR TRIATHLON CLUB

33 DIMITRIS DANIIL 61 400 24:04.4 1:07.0 41:54.7 1:12.5 13:03.9 1:21:22.7 ARGOS SECURITY

34 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΟΥΚΑΤΑΣ 46 197 24:46.0 1:43.3 39:49.5 2:01.0 13:14.8 1:21:34.8

35 ANDREAS MAGIATIS 35 318 26:27.8 1:08.0 39:27.4 1:19.9 13:22.8 1:21:46.1 Sal Tri

36 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΘΑΡΡΟΥΝΙΆΤΗΣ 30 220 22:53.8 1:00.9 43:49.8 1:55.2 12:11.3 1:21:51.2

37 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 51 386 25:03.2 1:21.6 41:36.1 1:13.3 13:11.4 1:22:25.9

38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 54 345 25:29.4 1:52.4 39:33.6 2:07.7 13:28.9 1:22:32.0

39 ΜΑΝΟΣ ΧΑΡΤΑΣ 48 245 24:29.0 1:14.7 42:17.5 1:27.4 13:54.0 1:23:22.9 AMOS TEAM

40 APOSTOLIS TOURKABIS 41 338 29:00.6 1:33.4 35:29.8 2:44.9 14:53.2 1:23:42.1

41 STATHIS TALIATOUDAS 37 312 23:19.7 1:21.1 44:59.2 1:18.5 12:46.1 1:23:44.7 WIND

42 JOHNNY MODIANO 61 323 26:03.8 1:03.8 40:39.8 1:27.3 14:38.4 1:23:53.4

43 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ 48 303 25:28.4 0:55.0 42:52.8 n/a 14:57.4 1:24:12.4

44 DIMITRIS RENTZIS 53 333 29:23.5 1:32.2 39:41.3 2:13.3 13:23.1 1:26:13.6 SwimmingClub

45 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΓΚΛΗΣ 39 357 23:58.6 0:31.9 48:42.7 0:48.8 12:58.7 1:27:01.0

46 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 53 393 25:30.9 1:07.4 45:15.6 1:22.2 13:50.2 1:27:06.5

47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 37 229 26:29.6 0:58.0 45:29.2 1:09.3 13:08.6 1:27:14.8 NSCOACHING

48 CHRISTINA CORAI 45 302 27:05.9 0:53.9 44:24.8 1:25.4 13:42.9 1:27:33.1 WIND

49 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ 48 199 29:22.0 1:27.5 38:57.5 1:27.8 16:50.6 1:28:05.5

50 ΠΕΠΗ ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ 42 387 25:50.9 1:27.8 46:28.8 1:18.1 13:42.5 1:28:48.3 salonika tenis club

51 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΤΣΩΝΗΣ 68 388 26:57.4 1:21.6 45:10.6 1:36.4 13:45.0 1:28:51.2 LOS VATHROS

52 STAVROS PANAGOPOULOS 42 325 26:56.9 1:25.0 45:00.3 1:45.0 13:44.3 1:28:51.7

53 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ 28 366 24:43.4 0:55.6 49:51.5 1:16.9 12:32.0 1:29:19.6 Marathon club

54 ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΎΛΟΥ 47 398 27:52.7 1:13.8 43:38.6 1:22.3 15:20.7 1:29:28.3 Παναθηναϊκός

55 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΚΑΤΟΚΛΟΣ 27 192 20:50.5 0:38.3 53:31.1 0:40.0 14:38.7 1:30:18.8

56 DORINA TRITSIMPIDA 32 339 29:00.3 1:26.7 44:11.1 1:33.3 14:26.8 1:30:38.5 Los Vathros Triathlon Team

57 ΜΑΡΙΟΣ ΣΚΑΡΠΙΔΗΣ 38 395 24:49.4 0:45.0 52:07.9 0:44.2 13:45.0 1:32:11.7 Malakosian Bros

58 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΝΤΖΟΣ 48 396 25:24.4 2:21.0 50:28.7 1:11.1 12:48.5 1:32:13.9 Amos team

59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 65 365 31:29.4 0:54.7 42:05.0 1:07.5 16:40.7 1:32:17.4 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

60 ΤΖΑΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 49 380 30:00.1 1:09.9 44:00.7 1:48.1 16:29.2 1:33:28.3 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

61 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 49 384 28:43.8 1:53.1 45:16.6 2:15.4 15:27.1 1:33:36.3 FREE RUNNERS

62 ΚΈΛΛΥ ΖΑΡΆΝΗ 43 358 28:47.1 1:07.8 46:59.1 1:16.0 15:27.5 1:33:37.7 Cervelo Endurance Team

63 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 39 371 28:26.9 1:21.1 47:26.2 1:19.1 17:09.6 1:35:43.1

64 EMMANOUIL PAPANIKOLAOU 46 328 27:19.7 1:39.6 51:36.0 1:38.0 14:33.9 1:36:47.4

65 ΜΑΡΙΑ ΛΥΤΡΑ 46 374 28:34.5 0:46.4 50:31.1 1:12.5 16:13.1 1:37:17.8

66 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ 53 368 31:52.1 2:08.9 48:13.7 1:47.2 17:56.0 1:41:58.2 Experience Greece VR360.gr

67 ΣΠΎΡΟΣ ΝΤΊΛΗΣ 46 381 34:39.5 1:02.8 47:38.4 0:42.7 22:14.9 1:46:18.5

DNF ΦΏΤΗΣ ΔΗΜΌΠΟΥΛΟΣ 27 351 29:41.8 3:12.1 52:23.3 1:35.3

DNF ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ 57 196 27:51.9 1:54.2 42:26.3

DNF ALEXANDROS BENEKOS 44 297 19:24.0 0:52.8 kasimistraining

DQ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 60 375 31:29.8 1:17.8 35:58.8 1:44.5 16:34.0 1:27:05.1

DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 56 200 LOS VATHROS

DNS EVANGELOS ZAROUCHLIOTIS 37 202 ZarouZone

DNS ΈΛΕΝΑ ΆΝΘΗ 52 203 Chozen Mountain Team

DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΓΟΥΤΗΣ 35 207 Φιλιππίδης

DNS ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 53 237

DNS ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ 48 252 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΆΚΗΣ 41 261

DNS DIONISIS EMMANOUIL 37 263

DNS KONSTANTINOS AGGELOPOULOS 50 294 WIND Running Team

DNS EDDY ALEXIOU 59 295

DNS PARASKEVAS ARGYRIADIS 45 296

DNS KYRIAKI BINIARI 27 298 NS COACHING

DNS STATHIS CHRISTOFORIDIS 43 301

DNS THANASIS DIMITRIADIS 35 304

DNS NIKOS FYTERLES 42 307

DNS FOTIS KALOGRIDIS 49 308 Ατομικό

DNS PARIS KARAMANIS 36 309 saronic triathlon club

DNS KONSTANTINOS KATRODAVLIS 45 310 PEARL IZUMI GR

DNS IOANNIS LIVATHINOS 59 317

DNS ΜICHALIS MANIOS 42 319

DNS MIKE PANTELIDAKIS 52 326 RED STAR TRIATHLON CLUB

DNS APOSTOLOS PAPANOTIS 30 329

DNS NIKOLAOS PERISTERAS 44 330 NS COACHING

DNS KATERINA POLITI 51 331 Greece

DNS CHRISTOS POURNARAS 31 332 Kasimis Training

DNS LINA STATHOPOULOU 51 335

DNS COSTIS STYLIANOU 49 336

DNS MARIOS KAYIOPOULOS 49 337 ΚΡΟΝΟΣ» ΝΙΚΑΙΑΣ»

DNS YIANNIS VIDRAS 42 342 Krommidas Coaching

DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΡΙΩΤΗΣ 60 344 ΠΟ.ΣΥ.ΛΕ.

DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 29 348 Araxovitika triathlon team

DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ 49 353 ALONIA KLONI

DNS ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ 42 360 alex endurance gang

DNS ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ 48 363

DNS ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 37 369 K-INSURANCE

DNS ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΥΚΑ 27 373

DNS ΣΤΡΆΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΏΝΗΣ 32 376 Athens triathlon team

DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ 40 377

DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 57 378 scordo team

DNS ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 28 385

DNS ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 43 389

DNS ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 27 391 RED STAR TRIATHLON CLUB

DNS ΣΟΦΊΑ ΣΑΡΑΝΤΑΈΝΑ 21 392

DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ 42 394 IronKouKou

DNS ΘΆΝΟΣ ΣΤΟΥΜΠΑΣ 41 397 NScoaching

DNS ΠΕΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ 48 399

Female 19 and Under

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time

1 MARILOU KAZAMARIOTI 17 313 23:10.7 0:43.3 41:18.5 0:52.5 11:43.5 1:17:48.7 as palmos

Female 20 to 29

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 ΜΑΡΊΑ ΑΛΊΚΗ ΘΕΟΧΆΡΗ 26 362 23:28.1 1:09.0 35:17.4 0:57.4 11:55.4 1:12:47.4 Παναθηναϊκός
2 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ 28 366 24:43.4 0:55.6 49:51.5 1:16.9 12:32.0 1:29:19.6 Marathon club
DNS KYRIAKI BINIARI 27 298 NS COACHING
DNS ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΥΚΑ 27 373
DNS ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 27 391 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΣΟΦΊΑ ΣΑΡΑΝΤΑΈΝΑ 21 392Female 30 to 39

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 DORINA TRITSIMPIDA 32 339 29:00.3 1:26.7 44:11.1 1:33.3 14:26.8 1:30:38.5 Los Vathros Triathlon TeamFemale 40 to 49

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 CHRISTINA CORAI 45 302 27:05.9 0:53.9 44:24.8 1:25.4 13:42.9 1:27:33.1 WIND
2 ΠΕΠΗ ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ 42 387 25:50.9 1:27.8 46:28.8 1:18.1 13:42.5 1:28:48.3 salonika tenis club
3 ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΎΛΟΥ 47 398 27:52.7 1:13.8 43:38.6 1:22.3 15:20.7 1:29:28.3 Παναθηναϊκός
4 ΚΈΛΛΥ ΖΑΡΆΝΗ 43 358 28:47.1 1:07.8 46:59.1 1:16.0 15:27.5 1:33:37.7 Cervelo Endurance Team
5 ΜΑΡΙΑ ΛΥΤΡΑ 46 374 28:34.5 0:46.4 50:31.1 1:12.5 16:13.1 1:37:17.8
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 43 389Female 50 to 59

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 DIANNE VATIS 52 341 24:12.9 0:42.4 42:29.0 1:00.4 12:46.0 1:21:10.9 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΈΛΕΝΑ ΆΝΘΗ 52 203 Chozen Mountain Team
DNS KATERINA POLITI 51 331 Greece
DNS LINA STATHOPOULOU 51 335Male 20 to 29

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 ANASTASIOS MOUSTAKIS 29 324 20:22.8 0:25.9 33:08.3 0:50.5 10:16.9 1:05:04.7 ROMAS PRO TRAINING
2 ΛΕΥΤΈΡΗΣ ΔΉΜΟΣ 25 206 21:30.7 0:43.0 33:13.6 0:48.8 11:02.4 1:07:18.8 RomasProTraining
3 PETROS BOURNELIS 29 299 24:37.6 0:52.3 39:16.3 0:40.1 12:28.2 1:17:54.7
4 ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΠΑΓΚΡΆΤΗΣ 20 383 24:32.6 1:41.3 40:16.1 1:16.9 13:02.2 1:20:49.4 Red Star
5 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΚΑΤΟΚΛΟΣ 27 192 20:50.5 0:38.3 53:31.1 0:40.0 14:38.7 1:30:18.8
DNF ΦΏΤΗΣ ΔΗΜΌΠΟΥΛΟΣ 27 351 29:41.8 3:12.1 52:23.3 1:35.3
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 29 348 Araxovitika triathlon team
DNS ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 28 385Male 30 to 39

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΈΛΗΣ 37 382 20:11.4 0:47.0 32:43.3 0:53.7 10:07.9 1:04:43.5 The North Face – Ethic sport
2 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΖΑΧΙΛΑΣ 33 359 20:24.1 0:31.7 34:30.1 0:42.5 10:18.2 1:06:26.7 NS COACHING
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΝΑΚΗΣ 34 236 21:08.3 0:46.3 33:23.5 0:46.9 10:27.8 1:06:33.0 NSCOACING
4 NESTORAS KATSIOS 38 311 20:23.1 0:47.4 35:16.9 0:39.9 10:30.2 1:07:37.8 TRIODIO
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 34 234 20:30.6 0:32.0 35:40.7 0:51.0 10:30.7 1:08:05.2 NS COACHING
6 POLYDEYKIS CHANTZIARAS 35 300 21:09.1 0:46.8 34:45.8 0:44.6 10:52.8 1:08:19.3 NScoaching / Windrunningteam
7 PANAGIOTIS TSIAPAS 37 201 20:54.7 0:53.2 36:21.2 0:47.6 11:04.3 1:10:01.2 NSCOACHING
8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 33 390 20:21.9 0:45.4 37:27.1 1:01.6 11:03.9 1:10:40.0 ΣΔΥΜ
9 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΤΑΡΊΔΗΣ 38 225 23:32.2 0:35.3 37:01.9 0:47.6 11:36.1 1:13:33.3 NS COACHING
10 PANOS PAPANGELIS 35 327 22:34.6 1:03.4 37:35.2 1:01.4 11:27.3 1:13:42.1
11 SOTIRIS LEBESIS 39 316 22:06.8 1:25.2 37:22.3 1:26.2 11:29.5 1:13:50.2 Greece
12 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 38 350 21:30.4 0:53.4 38:56.5 0:58.7 11:31.8 1:13:50.9
13 KONSTANTINOS KRANIOTIS 31 314 23:51.4 38:35.2 1:02.5 12:37.4 1:15:50.7 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ
14 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΓΚΊΚΑΣ 38 205 22:29.8 0:48.5 38:47.4 1:01.6 12:55.5 1:16:03.0
15 ΘΕΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 36 356 24:35.4 0:58.2 40:56.1 0:56.5 13:19.5 1:20:45.9
16 ANDREAS MAGIATIS 35 318 26:27.8 1:08.0 39:27.4 1:19.9 13:22.8 1:21:46.1 Sal Tri
17 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΘΑΡΡΟΥΝΙΆΤΗΣ 30 220 22:53.8 1:00.9 43:49.8 1:55.2 12:11.3 1:21:51.2
18 STATHIS TALIATOUDAS 37 312 23:19.7 1:21.1 44:59.2 1:18.5 12:46.1 1:23:44.7 WIND
19 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΓΚΛΗΣ 39 357 23:58.6 0:31.9 48:42.7 0:48.8 12:58.7 1:27:01.0
20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 37 229 26:29.6 0:58.0 45:29.2 1:09.3 13:08.6 1:27:14.8 NSCOACHING
21 ΜΑΡΙΟΣ ΣΚΑΡΠΙΔΗΣ 38 395 24:49.4 0:45.0 52:07.9 0:44.2 13:45.0 1:32:11.7 Malakosian Bros
22 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 39 371 28:26.9 1:21.1 47:26.2 1:19.1 17:09.6 1:35:43.1
DNS EVANGELOS ZAROUCHLIOTIS 37 202 ZarouZone
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΓΟΥΤΗΣ 35 207 Φιλιππίδης
DNS DIONISIS EMMANOUIL 37 263
DNS THANASIS DIMITRIADIS 35 304
DNS PARIS KARAMANIS 36 309 saronic triathlon club
DNS APOSTOLOS PAPANOTIS 30 329
DNS CHRISTOS POURNARAS 31 332 Kasimis Training
DNS ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 37 369 K-INSURANCE
DNS ΣΤΡΆΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΏΝΗΣ 32 376 Athens triathlon teamMale 40 to 49

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 PANTELIS SARANTIS 45 334 21:07.4 0:53.4 35:01.2 1:02.0 11:03.3 1:09:07.4 CHIOSRUNNING
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 46 262 21:40.7 0:49.6 36:53.9 1:06.8 10:51.8 1:11:23.1 Ironkoukou
3 GEORGIOS MICHELAKIS 48 322 22:09.9 0:54.5 36:16.1 1:05.1 11:26.3 1:11:52.2 Ns coaching
4 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 43 372 21:36.7 1:31.6 36:28.8 1:03.3 11:44.9 1:12:25.5 BLE CYCLING CLUB
5 ΓΙΏΡΓΟΣ ΜΠΙΣΔΑΣ 45 379 21:50.8 1:04.8 36:28.2 1:09.0 12:39.6 1:13:12.6 Κορινθιακός ποδηλατικός σύλλογος
6 KOSTAS FAKAZIS 41 306 22:40.3 0:53.1 37:15.3 1:01.4 12:17.0 1:14:07.4 NScoaching
7 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΚΡΟΥΣΗΣ 45 354 23:59.4 1:25.2 37:54.7 1:36.1 12:39.3 1:17:34.8 ΑΛΦΑ Cycling team
8 SOTIRIS MARANIS 48 320 24:03.6 1:05.7 39:47.8 1:23.6 13:03.0 1:19:23.8 red star triathlon team / WIND Runn
9 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΟΥΚΑΤΑΣ 46 197 24:46.0 1:43.3 39:49.5 2:01.0 13:14.8 1:21:34.8
10 ΜΑΝΟΣ ΧΑΡΤΑΣ 48 245 24:29.0 1:14.7 42:17.5 1:27.4 13:54.0 1:23:22.9 AMOS TEAM
11 APOSTOLIS TOURKABIS 41 338 29:00.6 1:33.4 35:29.8 2:44.9 14:53.2 1:23:42.1
12 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ 48 303 25:28.4 0:55.0 42:52.8 14:57.4 1:24:12.4
13 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ 48 199 29:22.0 1:27.5 38:57.5 1:27.8 16:50.6 1:28:05.5
14 STAVROS PANAGOPOULOS 42 325 26:56.9 1:25.0 45:00.3 1:45.0 13:44.3 1:28:51.7
15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΝΤΖΟΣ 48 396 25:24.4 2:21.0 50:28.7 1:11.1 12:48.5 1:32:13.9 Amos team
16 ΤΖΑΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 49 380 30:00.1 1:09.9 44:00.7 1:48.1 16:29.2 1:33:28.3 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 49 384 28:43.8 1:53.1 45:16.6 2:15.4 15:27.1 1:33:36.3 FREE RUNNERS
18 EMMANOUIL PAPANIKOLAOU 46 328 27:19.7 1:39.6 51:36.0 1:38.0 14:33.9 1:36:47.4
19 ΣΠΎΡΟΣ ΝΤΊΛΗΣ 46 381 34:39.5 1:02.8 47:38.4 0:42.7 22:14.9 1:46:18.5
DNF ALEXANDROS BENEKOS 44 297 19:24.0 0:52.8 kasimistraining
DNS ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ 48 252 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΆΚΗΣ 41 261
DNS PARASKEVAS ARGYRIADIS 45 296
DNS STATHIS CHRISTOFORIDIS 43 301
DNS NIKOS FYTERLES 42 307
DNS FOTIS KALOGRIDIS 49 308 Ατομικό
DNS KONSTANTINOS KATRODAVLIS 45 310 PEARL IZUMI GR
DNS ΜICHALIS MANIOS 42 319
DNS NIKOLAOS PERISTERAS 44 330 NS COACHING
DNS COSTIS STYLIANOU 49 336
DNS MARIOS KAYIOPOULOS 49 337 ΚΡΟΝΟΣ» ΝΙΚΑΙΑΣ»
DNS YIANNIS VIDRAS 42 342 Krommidas Coaching
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ 49 353 ALONIA KLONI
DNS ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ 42 360 alex endurance gang
DNS ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ 48 363
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ 40 377
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ 42 394 IronKouKou
DNS ΘΆΝΟΣ ΣΤΟΥΜΠΑΣ 41 397 NScoaching
DNS ΠΕΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ 48 399Male 50 to 59

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 52 347 22:20.6 1:21.3 35:48.5 1:20.9 12:10.9 1:13:02.3 YΓΕΙΑ & ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM
2 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ 55 222 25:41.0 1:13.9 38:31.0 1:29.5 12:52.7 1:19:48.3 ATHENS TRIATHLON TEAM
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 51 386 25:03.2 1:21.6 41:36.1 1:13.3 13:11.4 1:22:25.9
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 54 345 25:29.4 1:52.4 39:33.6 2:07.7 13:28.9 1:22:32.0
5 DIMITRIS RENTZIS 53 333 29:23.5 1:32.2 39:41.3 2:13.3 13:23.1 1:26:13.6 SwimmingClub
6 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 53 393 25:30.9 1:07.4 45:15.6 1:22.2 13:50.2 1:27:06.5
7 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ 53 368 31:52.1 2:08.9 48:13.7 1:47.2 17:56.0 1:41:58.2 Experience Greece VR360.gr
DNF ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ 57 196 27:51.9 1:54.2 42:26.3
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 56 200 LOS VATHROS
DNS ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 53 237
DNS KONSTANTINOS AGGELOPOULOS 50 294 WIND Running Team
DNS EDDY ALEXIOU 59 295
DNS IOANNIS LIVATHINOS 59 317
DNS MIKE PANTELIDAKIS 52 326 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 57 378 scordo teamMale 60 and Over

Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 DIMITRIS DANIIL 61 400 24:04.4 1:07.0 41:54.7 1:12.5 13:03.9 1:21:22.7 ARGOS SECURITY
2 JOHNNY MODIANO 61 323 26:03.8 1:03.8 40:39.8 1:27.3 14:38.4 1:23:53.4
3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΤΣΩΝΗΣ 68 388 26:57.4 1:21.6 45:10.6 1:36.4 13:45.0 1:28:51.2 LOS VATHROS
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 65 365 31:29.4 0:54.7 42:05.0 1:07.5 16:40.7 1:32:17.4 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΡΙΩΤΗΣ 60 344 ΠΟ.ΣΥ.ΛΕ.
DQ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 60 375 31:29.8 1:17.8 35:58.8 1:44.5 16:34.0 1:27:05.1TEAM RELAY  Energy Duathlon Championship

Place Team Bib Number RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time Gun Time Name

1 myathlete.gr 315 20:25.2 0:34.3 32:49.0 1:07.0 9:48.1 1:04:43.8

ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ Γ. ΠΙΤΑΣ ΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ Γ.
2 my athlete 146 21:22.7 0:40.0 36:43.5 0:55.0 10:03.4 1:09:44.7
Αλέξης Καπατσούλιας Δημήτρης Καπατσούλιας Αλέξης Καπατσούλιας
3 LOS VATHROS 116 24:16.5 0:32.2 33:22.3 0:53.7 11:20.2 1:10:25.2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 153 22:11.6 n/a n/a n/a 49:25.3 1:11:37.0
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ
5 ΧΑΡΟΥΠΑΚΙΑ 181 23:55.6 0:32.7 34:54.1 0:52.8 12:17.0 1:12:32.5
ΧΑΡΟΥΠΑ ΖΩΗ ΧΑΡΟΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΡΟΥΠΑ ΖΩΗ
6 Runners & Bikers Nea Makri club 2 136 23:53.9 0:50.1 35:20.8 1:07.7 11:32.3 1:12:45.0 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ
7 LOS VATHROS 194 25:05.8 0:35.6 34:38.7 0:47.0 12:33.1 1:13:40.3
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΗΣ ΑΧΑΡΝΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
8 H.S.S.A- SUPATHLON TEAM 115 26:04.3 0:34.8 36:13.3 0:50.4 12:55.1 1:16:38.0
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9 Runners & Bikers Nea Makri club 1 145 26:26.6 0:38.7 40:07.9 0:55.1 12:50.9 1:20:59.3

ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
10 ΡΟΥΚΕΤΑ 172 30:37.2 0:34.2 34:07.8 0:52.5 14:56.9 1:21:08.9
Ελενα Σγουρα Τριπυλας Ιωαννης Ελενα Σγουρα
11 DHL EXPRESS 148 27:04.1 0:40.2 39:36.2 0:56.9 13:25.4 1:21:43.0
Νικολεττα Καρατζογιαννη ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Νικολεττα Καρατζογιαννη
12 Τα τρία Δύο…ΙΠΤΆΜΕΝΟΙ 167 27:48.9 0:53.6 35:12.8 0:49.7 18:06.5 1:22:51.5
ΣΑΚΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΑΡΑ
13 MIGLIACCIO 128 26:20.2 n/a 45:01.5 1:00.5 13:13.7 1:25:19.1
STELLA KOURGIANTAKI PEPITA-IDA MIGLIACCIO STELLA KOURGIANTAKI
14 Tarabella 130 30:57.7 0:44.8 40:00.6 1:04.6 15:46.0 1:28:33.9
Κακλαμάνος Λευτέρης Tarabella Luca Κακλαμάνος Λευτέρης
15 GREMINI 171 24:02.7 0:59.2 48:30.9 1:24.4 15:42.8 1:30:40.3
ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΝΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΖΟΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
16 PIPINOGLOU 134 40:46.9 1:07.3 44:33.5 1:45.4 20:38.8 1:48:45.2
KONSTANTIA ATHANASSAKI OLGA PIPINOGLOU KONSTANTIA ATHANASSAKI
DNF ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ 132 24:05.5 0:37.5 35:30.4
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
DNF Ε.Ο.ΤΡΙ 152 21:47.2 0:33.3 45:11.1

ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΝΤΑΒΟΥΤΙΑΝ ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ
DNS mentzelopoulos 126 VASILEIOS MENTZELOPOULOS
DNS CYCLELAND TEAM 142
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
DNS Saronic triathlon club 150

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 11 Φεβ 2018 16:00

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

'Ερευνα Αγοράς

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ