Ημερολόγιο Αγώνων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
22
23
24

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
4
5
6
7
9
10
11
15
16
17
18
19
22
23
24
25
26
28
29
30
31

2ο «Tinos Challenge: Extreme Edition»

Κατηγορία
07. Αποτελέσματα: Αγώνες Βουνού
Ημερομηνία
2 Δεκ 2017 20:00

20 Χιλιόμετρα - Άνδρες

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ VERTICAL ΒΑΘΜΟΙ VERTICAL ΠΕΡΑΣΜΑ 10χλμ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ 20χλμ ΒΑΘΜΟΙ 20km ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ

ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12:20 100 0:55 2:11:00 90 190
ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 14:40 82 1:00 2:07:40 100 182
ΞΥΝΟΜΙΛΑΚΗΣ DAVIDE 14:15 90 1:07 2:24 76 166
ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14:45 76 1:03 2:23 82 158
ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ 15:10 72 1:09 2:25 72 144
BURAKOV RAMAN 16:10 68 1:04 2:29:00 69 137
ΝΕΤΖΙΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 15:15 70 1:12 2:33 66 136
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 16:15 66 1:06 2:31 67 133
ΓΑΛΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16:10 67 1:17 2:43:00 65 132
ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 17:25 61 1:11 2:30:00 68 129
ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 17:05 64 1:12 2:43 64 128
ΚΑΡΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 16:15 65 1:18 2:51 58 123
ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17:20 62 1:10 2:46 61 123
ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17:30 60 1:15 2:43 63 123
ΚΑΡΟΛΟΣ ΜΕΡΛΙΝ 15:15 69 1:26 3:14:00 53 122
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 17:15 63 1:16 2:57:00 56 119
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18:20 58 1:24 2:55:00 57 115
ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18:30 57 1:22 3:00 55 112
ΜΠΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21:10 52 1:17 2:49 59 111
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19:25 54 1:23 3:01 54 108
ΚΟΜΕΣΣΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 26:25:00 45 1:12 2:43:00 62 107
ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19:05 56 1:26 3:18 50 106
ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 19:10 55 1:27 3:16:00 51 106
ΨΑΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30:25:00 43 1:15 2:46 60 103
ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 20:20 53 1:21 3:19 49 102
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21:40 50 1:30 3:23 47 97
ΜΠΡΙΣ ΡΟΜΠΕΡ 18:05 59 1:57 4:19:00 37 96
ΚΥΚΡΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 21:15 51 1:26 3:24 44 95
ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 27:10:00 44 1:14 3:23 46 90
ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 31:00:00 42 1:33 3:20:00 48 90
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 23:40 48 1:33 3:31 41 89
ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 22:15 49 1:42 3:55:00 39 88
ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 33:00:00 41 1:28 3:23:00 45 86
ΝΩΕ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 24:00:00 47 1:43 3:57:00 38 85
ΚΟΥΡΟΥΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ 26:10:00 46 1:42 4:19 36 82
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 34:30:00 40 1:31 3:41:00 40 80
ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ DNS 1:12 2:25:00 70 
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΣ DNS 1:26 3:15 52 
INGRAM KATHERINE DNS 1:33 3:26 43 
ΚΑΤΣΑΒΗΣ ΠΕΤΡΟΣ DNS 1:29 3:28 42 
GRACEY JAMES DNS DNF DNF

20 Χιλιόμετρα - Γυναίκες

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ VERTICAL ΒΑΘΜΟΙ VERTICAL ΠΕΡΑΣΜΑ 10χλμ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ 20χλμ ΒΑΘΜΟΙ 20km ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ

ΚΟΛΟΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 16:00 100 1:12 2:27:00 100 200
ΔΟΥΒΙΝΟΦ ΛΕΜΟΝΙΑ 16:10 90 1:17 2:36 90 180
ΚΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 16:35 82 1:16 2:37:00 82 164
ΛΕΦΑ ΑΛΙΝΑ DNS 1:19 2:42:00 76 
BAULUCK ROXANE 22:10 69 1:32 3:21 72 141
ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 20:15 76 1:12 3:23 70 146
ΡΑΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 22:50 68 1:33 3:37 69 137
ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝA 23:40 67 3:39 68 135
GONG JIANPING 22:35 70 1:47 3:41 67 137
ΠΑΠΑΖΩΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 21:55 72 2:07 4:10 66 138
ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 32:50:00 66 2:01 4:21 65 131
GRACEY MARTHA DNS DNF DNF 
ΜΑΛΑΪ ΜΑΡΙΑ 31:00:00 66 DNS DNS

4 Χιλιόμετρα - Άνδρες

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ VERTICAL ΒΑΘΜΟΙ VERTICAL ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ 4χλμ ΒΑΘΜΟΙ 4χλμ ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ

ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:14:05 100 24:40:00 90 190
ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:14:15 90 25:00:00 82 172
ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 0:16:05 76 28:10:00 76 148
ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:16:25 70 28:20:00 72 142
ΚΟΡΡΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:15:20 82 41:20:00 58 140
ΚΟΤΡΑ ΑΡΤΟΥΡΟΣ 0:16:25 72 30:00:00 68 140
ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ 0:17:20 68 28:30:00 70 138
ΕΜΜΑΝΟΥΙΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:16:35 69 32:00:00 65 134
ΤΑΛΙΑΤΟΥΔΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 0:18:05 67 31:00:00 67 134
ΚΑΜΟΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:18:30 66 33:50:00 64 130
ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:19:10 65 35:20:00 63 128
ΒΑΡΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:20:20 64 35:30:00 62 126
ΣΙΓΑΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:23:25 63 43:10:00 56 119
ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:24:15 62 47:50:00 51 113
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ 0:28:25 59 47:10:00 52 111
ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:27:15 60 49:30:00 50 110
ΝΑΥΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 0:25:30 61 52:00:00 48 109
ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 0:29:25 58 53:20:00 46 104
ΖΓΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:34:00 57 DNS 
DNS 29:00:00 69 
ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ DNS 24:40:00 100 
ΜΠΕΣΜΙΡ ΣΚΕΜΠΙ DNS 37:00:00 60 
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ DNS 53:10:00 47 
ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ DNS 31:20:00 66 
ΞΑΝΘΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ DNS 36:00:00 61 
ΞΑΝΘΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ DNS 49:50:00 49 
ΠΑΝΤΙΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ DNS 44:30:00 53 
ΠΗΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ DNS 44:10:00 54 
ΠΛΥΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ DNS 39:30:00 59 
ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ DNS 42:20:00 57 
ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ DNS 43:20:00 55

4 Χιλιόμετρα  - Γυναίκες

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΧΡΟΝΟΣ VERTICAL ΒΑΘΜΟΙ VERTICAL ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ 4χλμ ΒΑΘΜΟΙ 4χλμ ΣΥΝΟΛΟ ΒΑΘΜΩΝ

ΣΥΛΙΒΑΝΗ ΜΑΙΡΗ 0:19:15 90 33:00:00 90 180
ΣΑΓΚΙΝΕΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 0:19:10 100 47:10:00 62 162
TALIK - VALSAMI AGKATA 0:22 70 36:10:00 82 152
ΠΕΤΡΙΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:19:20 82 40:25:00 67 149
ΚΟΡΑΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:20:40 76 40:10:00 72 148
ΠΟΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 0:22:50 69 40:10:00 70 139
ΖΑΛΩΝΗ ΠΟΠΗ 0:23:40 67 40:20:00 68 135
ΜΠΟΥΜΠΑ ΡΟΖΑΛΙΑ 0:21:40 72 44:20:00 63 135
ΣΑΡΑΒΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0:23:45 66 40:15:00 69 135
ΒΕΛΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 0:23:15 68 41:00:00 66 134
LLOYD ΓΚΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:30:25 56 39:20:00 76 132
ΓΟΝΤΙΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:27:10 61 42:10:00 64 125
ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 0:25:15 64 47:40:00 59 123
ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 0:24:30 65 48:00:00 58 123
ΡΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 0:27:35 60 47:30:00 60 120
ΡΑΦΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΑ 0:27:45 59 47:20:00 61 120
ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 0:26:25 63 49:10:00 57 120
ΖΑΝΝΕ ΜΑΡΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 0:26:40 62 51:00:00 54 116
ΣΙΩΤΟΥ ΑΝΝΑ 0:28:40 58 51:10:00 53 111
ΣΤΕΙΑΚΑΚΗ ΚΟΡΙΝΑ 0:28 57 63:00:00 49 106
ΝΩΕ ΣΤΕΛΛΑ 0:43:20 55 75:00:00 48 103
ΑΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΒΗ DNS 42:00:00 65 
ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ DNS 31:10:00 100 
ΒΑΠΟΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:46:00 54 DNS 
ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ DNS 78:00:00 46 
ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΜΑΙΡΗ DNS 49:20:00 56 
ΚΑΡΑΒΕΒΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ DNS 97:00:00 43 
ΚΟΣΤΕΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ DNS 49:40:00 55 
ΜΟΣΧΟΥΤΗ ΡΕΝΑ DNS 51:20:00 52 
ΠΡΙΝΤΕΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ DNS 97:00:00 44 
ΣΚΟΡΔΗ ΜΑΡΙΝΑ DNS 75:00:00 47 
ΣΥΛΙΒΑΝΗ ΕΛΕΝΗ DNS 58:00:00 50 
ΤΖΑΒΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ DNS 78:00:00 45 
ΤΣΕΛΕΜΠΗ ΕΛΕΝΗ DNS 51:30:00 51

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 2 Δεκ 2017 20:00

360 trocaderoclub


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

'Ερευνα Αγοράς

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ