Ημερολόγιο Αγώνων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
Ημερομηνία : 2 Ιουν 2018
3
Ημερομηνία : 3 Ιουν 2018
4
5
6
7
8
9
Ημερομηνία : 9 Ιουν 2018
11
12
14
15
17
Ημερομηνία : 17 Ιουν 2018
18
19
21
22
25
26
27
28

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

3ος ΠΛΑΣΤΗΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ στην Καρδίτσα

Κατηγορία
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Ημερομηνία
20 Μαϊ 2018 14:00
3ος ΠΛΑΣΤΗΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ στην Καρδίτσα - Αποτελέσματα 20-05-2018

Δείτε όλα τα αποτελέσματα «εδώ»

Οι πρώτοι ανά κατηγορία

Δρόμος 10.000 μέτρων

Γενική Ανδρών
1. Αργύρης Γεωργούλης
2. Δημήτρης Φράγκoς
3. Κριστιάν Θάνος

Γενική Γυναικών
1. Αθανασία Φίλιου
2. Κωνσταντίνα Ντρισμπιώτη
3. Ρίτσα Ρoύστα

Άνδρες έως 19
1. Παναγιώτης Ζαφειρόπουλος
2. Κρίστος Ντερβίσι
3.Χρήστος Δερβίσης

Άνδρες 20-29
1. Δημήτρης Παππάς
2. Ερβίστ Μετούσι
3. Χρίστος Κωστέλλος

Άνδρες 30-39
1. Δημήτριος Τσoύνης
2. Αθανάσιος Τζάβαλης
3. Κώστας Μαγαλιός

Άνδρες 40-49
1. Φανης Κατσίκας
2. Νίκος Γεραγόρης
3. Γιώργος Λάμπας

Άνδρες 50-59
1. Αντωνίου Σωτήρης
2. Πατήθρας Γιώργος
3. Παναγιώτης Koυτσώνας

Άνδρες 60+
1. Κώστας Γιαννούσος
2. Αργυρης Βουρλογιάννης
3. Ιωάννης Λάμαρης

Γυναίκες κάτω των 19
1 Κωνσταντίνα Γκατζή
2. Κατερίνα Παιδή
3. Νεφέλη Μάρκου

Γυναίκες 20-39
1. Χριστίνα Χατζηγιαννίδου
2. Νατάσα Καλτσίδου
3. Ελευθερία Μερεντίτη

Γυναίκες 40+
1 Μυλωνά Χρύσα
2. Εύη Χαλιάσου
3. Μαρία Παπαδημητρίου

Δρόμος 5.000 μέτρων

Γενική Ανδρών
1. Στυλιανός Φιλάι
2. Χρήστος Παλούκης
3. Κων/νος Κακαράντζας

Γενική Γυναικών
1. Μέλνα Γιαννή
2. Αθηνά Κουτσικούρη
3. Άλκηστης Κολοκύθα

Άνδρες έως 19
1. Δημήτρης Κατσάρας
2. Γιάννης Ντέλας
3. Κωνσταντίνος Καΐσης

Άνδρες 20-29
1. Βαγγέλης Πλίτσης
2. Νίκος Αλιτζανίδης
3. Δημήτρης Μπαλόκας

Άνδρες 30-39
1. Ζήσης Τσουρέλης
2. Νίκος Σκιαθίτης
3. Πέτρος Γεωργούλας

Άνδρες 40-49
1. Αχιλλέας Καλαμάκης
2. Βαγγέλης Ντέλας
3. Απόστολος Πατσιάς

Άνδρες 50-59
1. Κων/νος Χατζηκωνσταντίνου
2. Δαμιανός Μιχαήλογλου
3. Κων/νος Τσιάκας

Άνδρες 60+
1. Κων/νος Ντίνας
2. Αθανάσιος Μόλτσας
3. Στέργιος Λάππας

Γυναίκες έως 19
1. Σπυριδούλα Παπαγιάννη
2 Πένυ Φλώρου
3. Μαρία Λάμπα

Γυναίκες 20-39
1. Αθανασία Κανακοπούλου
2. Στεφανία Χαντζοπούλου
3. Μαρία Στάμου

Γυναίκες 40+
1. Αποστολία Μακρή
2. Γιώτα Ντίκα
3. Σπυριδούλα Κρομμύδα.

Οι απονομές έγιναν από εκπροσώπους του Δήμου και της Περιφερειακής Ενότητας, όπως και από διακριθέντες Καρδιτσιώτες αθλητές, ανάμεσα στους οποίους και οι βαδιστές μας Ντρισμπιώτη, Τσινοπούλου και Παπαμιχαήλ.


 

Α/Α Bib Όνομα Φύλο A/A Φύλο Κατ A/A Κατ Σύλογος Κ Χρόνος Χρόνος

1. 33 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M 1 Α29 DRCLUB 00:34:28,10 00:34:29,50

2. 518 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 2 Α39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:35:06,30 00:35:07,40

3. 69 ΘΑΝΟΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ M 3 Α29 00:36:32,00 00:36:33,90

4. 1737 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 4 Α39 1 00:36:35,10 00:36:36,20

5. 97 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΑΝΗΣ M 5 Α49 1 ΣΔΦ ΤΡΑΧΙΝΑ 00:36:49,90 00:36:51,30

6. 31 ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 6 Α49 2 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:37:40,50 00:37:41,50

7. 239 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 7 Α39 2 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:37:46,90 00:37:49,30

8. 129 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 8 Α39 3 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:39:00,00 00:39:01,50

9. 165 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 9 Α39 4 00:39:50,10 00:39:52,00

10. 533 ΧΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 10 Α39 5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:39:49,60 00:39:52,90

11. 198 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 11 Α29 1 00:40:11,80 00:40:11,80

12. 17 ΒΑΚΟΥΛΑΣ ΧΑΡΗΣ M 12 Α39 6 AΠΣ Δρομέων Εύβοιας 00:40:11,90 00:40:13,90

13. 509 ΤΣΙΩΤΑΣ ΗΛΙΑΣ M 13 Α39 7 ΤΡΑΧΙΝΑ ΛΑΜΙΑ 00:40:15,50 00:40:17,90

14. 514 ΦΙΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 1 Γ40 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:40:42,50 00:40:44,00

15. 62 ΖΑΦΕΙΡΌΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ M 14 Α19 1 BUTOKAN 00:41:02,70 00:41:03,70

16. 122 ΛΑΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 15 Α49 3 ΣΜ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:41:04,70 00:41:08,50

17. 9 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ M 16 Α59 1 Φωκιανός Καρδίτσας 00:41:15,40 00:41:16,50

18. 50 ΓΡΙΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 17 Α49 4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:41:47,60 00:41:50,90

19. 227 ΣΙΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M 18 Α39 8 Σ.Δ. Καρδίτσα 00:41:59,10 00:42:03,20

20. 35 ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 19 Α60 1 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:42:01,90 00:42:04,10

21. 203 ΠΑΤΗΘΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 20 Α59 2 ΔΟΞΑ ΥΠΑΤΗΣ 00:42:04,70 00:42:09,30

22. 41 ΓΚΑΤΖΗΣ TΑΣΟΣ M 21 Α49 5 KARDITSA RUNNING CLUB 00:42:12,70 00:42:14,30

23. 1715 1715 N.N. 1 00:42:21,80 00:42:23,20

24. 90 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 22 Α49 6 ΦΣΑ Running Team 00:42:36,90 00:42:40,80

25. 60 ΖΑΒΛΑΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 23 Α39 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:42:42,30 00:42:46,30

26. 143 ΜΕΤΟΥΣΙ ΕΡΒΙΣΤ M 24 Α29 2 00:42:49,20 00:42:55,30

27. 133 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 25 Α49 7 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:43:01,70 00:43:06,40

28. 188 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 26 Α49 8 ΣΔΥΒ 00:43:14,60 00:43:20,80

29. 27 ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M 27 Α60 2 ΣΔΥΒ 00:43:20,20 00:43:25,10

30. 197 ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 28 Α49 9 Karditsa Running Club 00:43:20,50 00:43:25,60

31. 116 ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ M 29 Α29 3 00:43:29,30 00:43:31,10

32. 183 ΠΑΝΤΟΥΛΟΥΦΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ M 30 Α29 4 00:43:34,00 00:43:36,70

33. 38 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 31 Α49 10 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:43:38,00 00:43:41,70

34. 181 ΟΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 32 Α29 5 ΣΔΥΒ 00:43:53,70 00:43:58,70

35. 130 ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 33 Α29 6 KANENA 00:44:07,50 00:44:09,70

36. 21 ΒΑΣΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 34 Α49 11 Συλλογος μαραθωνοδρομων Λαρισας 00:44:10,90 00:44:14,50

37. 111 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 35 Α59 3 Άγιος Γεώργιος Καρδίτσας 00:44:13,60 00:44:21,20

38. 16 ΒΑΒΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 36 Α59 4 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:44:34,10 00:44:35,30

39. 19 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 37 Α39 10 Περσέας Α.Σ 00:44:47,00 00:44:49,30

40. 28 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 38 Α49 12 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ. 00:44:59,90 00:45:05,60

41. 210 ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 39 Α49 13 perseas team-karditsa 00:45:05,60 00:45:09,00

42. 121 ΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 40 Α60 3 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 00:45:07,70 00:45:12,40

43. 36 ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 41 Α39 11 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:45:09,30 00:45:12,40

44. 171 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΡΙΣΤΟΣ M 42 Α19 2 ΠΕΡΣΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:45:11,90 00:45:14,70

45. 1693 ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 43 Α19 3 00:45:11,90 00:45:14,70

46. 49 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 44 Α49 14 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:45:20,10 00:45:21,90

47. 156 ΜΠΑΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 45 Α49 15 Σύλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:45:24,70 00:45:27,50

48. 1 FORD JAMES M 46 Α39 12 PERSEAS 00:45:22,50 00:45:28,10

49. 534 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΒΑΙΟΣ M 47 Α39 13 ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:45:30,80 00:45:35,10

50. 191 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 48 Α39 14 running team farsala 00:45:36,00 00:45:41,20

51. 205 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 49 Α49 16 Κρυα βρυση 00:45:51,60 00:45:56,20

52. 109 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 50 Α49 17 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 00:46:09,00 00:46:10,00

53. 40 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ M 51 Α49 18 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 00:46:09,00 00:46:10,00

54. 71 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 52 Α49 19 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:46:12,80 00:46:15,20

55. 99 ΚΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 53 Α59 5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:46:38,50 00:46:45,30

56. 231 ΣΤΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 54 Α49 20 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:46:41,30 00:46:46,00

57. 65 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 55 Α39 15 POPEYE TEAM / SMLN 00:46:52,10 00:46:59,00

58. 176 ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 2 Γ39 00:46:55,70 00:47:00,70

59. 76 ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 56 Α49 21 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:46:59,70 00:47:04,20

60. 536 ΨΥΧΆΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M 57 Α29 7 00:47:07,70 00:47:18,00

61. 223 ΣΒΑΡΝΑΣ ΤΑΣΟΣ M 58 Α59 6 ΣΜΝΛαρισας 00:47:11,70 00:47:18,30

62. 153 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΡΗΣ M 59 Α49 22 00:47:19,60 00:47:21,90

63. 175 ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 60 Α19 4 – 00:47:18,80 00:47:22,10

64. 29 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 61 Α49 23 KARDITSA RUNNING CLUB 00:47:26,70 00:47:33,40

65. 25 ΒΛΑΧΟΣ ΟΜΗΡΟΣ M 62 Α49 24 00:47:42,00 00:47:46,80

66. 215 ΡΟΥΓΚΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 63 Α49 25 ΣΔΥΒ 00:47:47,70 00:47:49,60

67. 185 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 64 Α39 16 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:47:46,40 00:47:52,00

68. 512 ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 65 Α39 17 00:47:46,50 00:47:57,60

69. 132 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΘΩΜΑΣ M 66 Α39 18 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:47:53,90 00:47:59,60

70. 47 ΓΟΥΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 67 Α49 26 ΙΡΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 00:47:55,60 00:48:00,80

71. 212 ΠΡΙΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ M 68 Α39 19 Gym way volos 00:48:21,20 00:48:24,30

72. 208 ΠΛΑΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 69 Α39 20 Ανεξάρτητος 00:49:17,60 00:49:25,30

73. 529 ΧΑΡΜΠΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 70 Α39 21 00:49:12,60 00:49:32,60

74. 93 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ M 71 Α39 22 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 00:49:22,70 00:49:33,00

75. 127 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 72 Α59 7 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:49:38,30 00:49:41,40

76. 232 ΣΤΑΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 73 Α49 27 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:49:38,40 00:49:43,40

77. 216 ΡΟΥΣΤΑ ΡΙΤΣΑ F 3 Γ39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:49:45,60 00:49:47,70

78. 149 ΜΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 74 Α49 28 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:49:45,90 00:49:52,80

79. 34 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 75 Α49 29 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:49:45,40 00:49:53,10

80. 247 ΤΣΑΓΓΑΛΗΣ ΦΩΤΗΣ M 76 Α39 23 ΠΟΛΥΔΆΜΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΣΤΗΣ 00:50:12,20 00:50:18,50

81. 45 ΓΚΟΡΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 77 Α39 24 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 00:50:12,90 00:50:21,10

82. 170 ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 78 Α59 8 00:50:24,70 00:50:30,20

83. 501 ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ ΒΑΣΊΛΗΣ M 79 Α49 30 00:50:22,30 00:50:30,40

84. 217 ΣΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 80 Α49 31 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:50:36,30 00:50:44,10

85. 6 ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 81 Α59 9 ΣδυΒολου 00:50:40,50 00:50:47,00

86. 241 ΤΟΛΙΑΣ-ΒΑΒΛΕΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 82 Α29 8 00:50:45,10 00:50:55,50

87. 218 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 83 Α39 25 00:51:07,10 00:51:10,40

88. 120 ΛΑΓΌΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ M 84 Α59 10 00:51:10,70 00:51:19,60

89. 1719 ΓΚΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 4 Γ19 1 00:51:22,40 00:51:25,40

90. 1724 ΜΠΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ M 85 Α39 26 00:51:25,00 00:51:27,90

91. 235 ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΗΛIAΣ M 86 Α49 32 RUN FOREST RUN TRAIL 00:51:26,10 00:51:31,50

92. 506 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 87 Α59 11 00:51:30,70 00:51:35,90

93. 94 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 88 Α39 27 Running Team Farsala 00:51:32,10 00:51:38,50

94. 119 ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 89 Α49 33 00:51:38,70 00:51:43,60

95. 1706 ΧΑΝΤΖΗΓΙΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 5 Γ39 1 00:51:48,90 00:51:52,70

96. 75 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 90 Α39 28 Pitsari 00:51:53,50 00:52:00,40

97. 505 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 91 Α49 34 00:51:59,30 00:52:07,80

98. 87 ΚΑΝΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 92 Α29 9 00:52:09,30 00:52:16,20

99. 214 ΡΗΜΠΑΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 93 Α39 29 ΠΑΛΑΜΑΣ 00:52:17,30 00:52:17,30

100. 245 ΤΟΥΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 94 Α59 12 00:52:23,10 00:52:30,90

101. 166 ΜΥΛΩΝΑ ΧΡΥΣΑ F 6 Γ40 1 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 00:52:30,90 00:52:35,30

102. 72 ΘΕΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 95 Α49 35 ΑΣ ΩΡΙΩΝ 00:52:45,40 00:52:53,70

103. 147 ΜΟΣΧΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 96 Α19 5 00:52:59,30 00:52:59,30

104. 238 ΤΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 97 Α49 36 00:52:55,80 00:53:08,40

105. 102 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 98 Α60 4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΜΟΚΟΒΟΥ 00:52:58,10 00:53:09,70

106. 526 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 99 Α60 5 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:53:14,10 00:53:21,70

107. 100 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΘΩΜΑΣ M 100 Α39 30 00:53:14,10 00:53:25,80

108. 516 ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 101 Α39 31 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΜΟΚΟΒΟΥ 00:53:15,90 00:53:27,60

109. 517 ΦΟΥΚΗΣ ΘΩΜΑΣ M 102 Α39 32 00:53:35,60 00:53:35,60

110. 193 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 103 Α39 33 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 00:53:31,20 00:53:37,40

111. 1712 ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ M 104 Α59 13 00:53:28,80 00:53:37,70

112. 142 ΜΕΡΤΖΙΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M 105 Α39 34 Μόνος μου 00:53:32,90 00:53:44,00

113. 204 ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 106 Α19 6 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:53:32,30 00:53:45,30

114. 37 ΓΙΩΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 107 Α49 37 ΣΔΥΒΟΛΟΥ 00:53:53,00 00:53:59,10

115. 169 ΝΤΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 108 Α39 35 Perseas 00:53:58,60 00:54:01,40

116. 503 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 109 Α60 6 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:53:51,40 00:54:01,40

117. 524 ΧΑΛΙΑΣΟΥ ΕΥΗ F 7 Γ40 2 00:53:51,50 00:54:01,50

118. 228 ΣΚΕΜΠΙ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 110 Α29 10 00:54:03,20 00:54:11,60

119. 1691 ΔΗΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 111 Α60 7 00:54:21,80 00:54:31,30

120. 213 ΡΑΜΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 112 Α59 14 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:54:32,80 00:54:34,90

121. 184 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ M 113 Α60 8 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:54:33,80 00:54:35,20

122. 196 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 114 Α60 9 Συλ.Μαραθωνοδρομων Ν.Λαρισας 00:54:40,50 00:54:53,70

123. 23 ΒΕΡΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 115 Α49 38 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑ 00:54:48,40 00:54:54,60

124. 219 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 116 Α59 15 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:54:57,50 00:55:01,50

125. 221 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 117 Α39 36 00:54:58,10 00:55:02,50

126. 222 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 118 1 00:54:55,10 00:55:03,60

127. 5 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 119 Α49 39 00:54:58,70 00:55:07,40

128. 187 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ F 8 Γ40 3 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν ΛΑ;ΡΙΣΑΣ 00:55:16,00 00:55:17,60

129. 123 ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 120 Α49 40 Karditsa Running Club 00:55:14,10 00:55:18,60

130. 145 ΜΗΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 121 Α49 41 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΩΜΩΝ Ν ΛΑΡΙΣΑΣ 00:55:24,10 00:55:32,40

131. 110 ΚΟΥΤΣΙΟΣΜΗΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 122 Α29 11 00:55:23,50 00:55:33,70

132. 136 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 123 Α49 42 ΣΔΥΒ 00:55:26,20 00:55:33,90

133. 246 ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΥ ΝΑΤΑΣΣΑ F 9 Γ40 4 00:55:36,80 00:55:36,80

134. 158 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 124 Α49 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:55:40,90 00:55:47,50

135. 155 ΜΠΑΜΠΛΕΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M 125 Α49 44 00:55:46,00 00:55:59,20

136. 3 ΑΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 126 Α59 16 00:56:16,40 00:56:30,50

137. 220 ΣΑΡΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M 127 Α49 45 00:56:50,60 00:56:54,70

138. 1710 ΤΟΛΙΑΣ ΒΑΒΛΕΚΗ ΑΓΓΕΛΟΣ M 128 Α29 12 00:56:48,50 00:56:56,90

139. 82 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ M 129 Α19 7 SCHOOL OF ENGLISH

00:56:54,10 00:56:57,20
140. 159 ΜΠΕΛΕΤΣΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 10 Γ40 5 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:56:56,20 00:56:58,60
141. 250 ΤΣΑΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 130 Α59 17 00:57:01,50 00:57:09,00
142. 1747 ΤΣΑΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 131 Α19 8 00:57:00,80 00:57:09,00
143. 202 ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 132 Α49 46 00:57:10,70 00:57:16,30
144. 95 ΚΑΡΤΣΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 133 Α39 37 Δοξα Μαρκου 00:57:10,90 00:57:16,60
145. 201 ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 134 Α39 38 00:57:10,90 00:57:16,60
146. 180 ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 135 Α49 47 Σ.Δ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:57:14,70 00:57:22,10
147. 74 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ M 136 Α49 48 Σύλλογος Δρομέων Καρδίτσας 00:57:49,10 00:58:01,30
148. 192 ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ M 137 Α39 39 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 00:58:09,90 00:58:19,50
149. 57 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 138 Α49 49 00:58:16,80 00:58:19,50
150. 152 ΜΟΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ M 139 Α49 50 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 00:58:09,50 00:58:19,50
151. 224 ΣΒΑΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ M 140 Α59 18 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 00:58:36,30 00:58:44,90
152. 194 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F 11 Γ40 6 ΠΕΡΣΕΑΣ 00:58:39,10 00:58:45,00
153. 78 ΚΑΚΑΕΣ ΝΙΚΟΣ M 141 Α49 51 00:58:44,70 00:58:56,80
154. 13 ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 142 Α49 52 00:58:45,20 00:58:57,00
155. 234 ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 143 Α49 53 RUNNING TEAM FARSALA 00:58:52,20 00:58:58,80
156. 236 ΣΧΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 144 Α29 13 Ανεξάρτητος 00:58:50,10 00:59:03,40
157. 7 ΑΛΜΠΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 145 Α59 19 ΣΥΛΛ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:58:56,40 00:59:09,60
158. 44 ΓΚΙΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 146 Α60 10 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:59:09,70 00:59:14,50
159. 1732 ΠΑΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 12 Γ19 2 00:59:41,70 00:59:50,80
160. 91 ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M 147 Α49 54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:59:50,40 01:00:01,60
161. 137 ΜΑΡΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ F 13 Γ19 3 Φωκιανός 00:59:54,20 01:00:03,70
162. 4 ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 148 Α29 14 01:00:23,00 01:00:32,20
163. 502 ΤΣΙΑΝΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 14 Γ19 4 Φωκιανός καρδιτσας 01:00:23,30 01:00:33,10
164. 46 ΓΚΟΥΝΤΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 149 Α60 11 ΣΚΑΜΕΤΕΩΡΩΝ 01:00:29,30 01:00:38,80
165. 52 ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M 150 Α60 12 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:00:48,10 01:00:59,20
166. 14 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΓΙΩΤΑ F 15 Γ40 7 ΤΡΑΧΙΝΑ 01:00:56,10 01:01:02,00
167. 101 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΩΜΑΣ M 151 Α39 40 01:00:57,30 01:01:06,00
168. 1714 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 152 Α60 13 01:01:24,10 01:01:24,80
169. 54 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ F 16 Γ40 8 KARDITSA RUNNING CLUB 01:01:28,40 01:01:34,10
170. 125 ΛΕΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 153 Α59 20 01:01:27,00 01:01:35,70
171. 83 ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ F 17 Γ39 2 01:03:28,30 01:03:40,80
172. 140 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 18 Γ39 3 01:03:28,60 01:03:40,90
173. 522 ΦΥΤΣΙΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ M 154 Α29 15 01:03:27,40 01:03:40,90
174. 211 ΠΟΥΛΙΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 155 Α29 16 01:03:33,90 01:03:42,80
175. 128 ΛΙΑΝΑΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ M 156 Α19 9 01:04:01,90 01:04:11,10
176. 79 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 157 Α60 14 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:04:02,90 01:04:14,80
177. 10 ΑΟΥΦΕΡΜΑΝ ΚΑΡΟΛΙΝΕ F 19 Γ40 9 01:04:17,30 01:04:26,90
178. 195 ΠΑΠΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ F 20 Γ40 10 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 01:04:26,50 01:04:31,50
179. 154 ΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 158 Α39 41 01:05:10,80 01:05:13,50
180. 134 ΜΑΝΤΑΛΙΑΝΟΥ ΆΣΠΑ F 21 Γ40 11 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 01:05:07,10 01:05:14,30
181. 70 ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 159 Α60 15 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:05:05,60 01:05:14,70
182. 11 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 160 Α19 10 SCHOOL OF ENGLISH ATHENA 01:06:27,30 01:06:31,00
183. 117 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 22 Γ39 4 Συλλογος δρομεων Καρδιτσας 01:07:11,20 01:07:17,90
184. 77 ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 161 Α59 21 ΣΔΥΒ 01:07:28,60 01:07:37,20
185. 84 ΚΑΛΥΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 162 Α29 17 01:07:39,80 01:07:50,70
186. 511 ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M 163 Α29 18 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 01:07:44,50 01:07:51,60
187. 112 ΚΡΑΝΙΤΣΑΣ ΜΑΝΘΟΣ M 164 Α19 11 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 01:07:40,10 01:07:52,10
188. 233 ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 23 Γ39 5 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 01:07:45,90 01:07:52,40
189. 66 ΖΙΚΚΟΥ ΜΑΡΙΑ F 24 Γ39 6 01:10:57,10 01:11:03,70
190. 131 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 165 Α39 42 01:11:08,80 01:11:08,80
191. 96 ΚΑΡΦΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 25 Γ40 12 01:38:17,10 01:38:17,10
192. 167 ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 166 Α49 55 01:38:26,50 01:38:36,60
193. 206 ΠΕΤΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 167 Α39 43 01:38:32,40 01:38:43,10
194. 61 ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 26 Γ40 13 01:38:46,20 01:38:46,20
195. 510 ΦΑΛΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 168 Α60 16 01:38:48,80 01:38:59,705 Κμ

Α/Α Bib Όνομα Φύλο A/A Φύλο Κατ A/A Κατ Σύλογος Κ Χρόνος Χρόνος
1. 1649 ΦΙΛΑΙ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 1 Α29 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 00:16:06,20 00:16:06,20
2. 975 ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 2 Α29 Αθλητικός Σύλλογος Παλαμά Ευρύπιλος 00:17:07,80 00:17:07,80
3. 701 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 3 Α29 KkR Training – Συλλογος δρομεων Τρικαλων 00:17:38,30 00:17:38,30
4. 1735 ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ M 4 Α39 1 00:17:40,70 00:17:40,70
5. 705 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 5 Α49 1 ΑΟΜ/ΣΔΥΒ 00:18:47,20 00:18:47,20
6. 1730 ΝΤΕΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 6 Α49 2 00:19:52,40 00:19:52,40
7. 1667 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 7 Α59 1 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:19:51,80 00:19:54,20
8. 1515 ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 8 Α49 3 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:19:56,70 00:19:58,50
9. 754 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 9 Α19 1 Σύλλογος Δρομέων Καρδίτσας 00:20:37,10 00:20:37,10
10. 955 ΝΤΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 10 Α19 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:20:31,00 00:20:43,40
11. 1576 ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M 11 Α39 2 Συλλογος δρομεων Καρδιτσας 00:20:47,70 00:20:49,50
12. 676 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M 12 Α49 4 Συλλογος δρομεων Καρδιτσας 00:20:47,70 00:20:49,50
13. 620 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 13 Α39 3 ΣΔΥ Βόλου 00:20:49,50 00:20:51,60
14. 896 ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ M 14 Α59 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:20:54,50 00:20:57,10
15. 768 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 15 Α49 5 ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:20:59,60 00:20:59,60
16. 764 ΚΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 16 Α39 4 Ανεξάρτητος 00:21:13,40 00:21:16,20
17. 1686 ΨΑΡΡΗΣ ΘΩΜΑΣ M 17 Α39 5 00:21:13,30 00:21:19,90
18. 1533 ΠΛΙΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 18 Α29 1 00:21:35,60 00:21:37,30
19. 1618 ΤΙΓΚΑΣ ΒΑΙΟΣ M 19 Α49 6 PERSEAS TEAM 00:21:34,40 00:21:40,80
20. 859 ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 20 Α49 7 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:21:51,10 00:21:52,70
21. 700 ΚΑΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 21 Α19 3 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:21:59,20 00:21:59,20
22. 550 ΑΛΙΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M 22 Α29 2 ΟΙΧΑΛΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:22:07,80 00:22:10,10
23. 973 ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M 23 Α49 8 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:21:59,40 00:22:14,20
24. 712 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 24 Α49 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:22:15,40 00:22:18,20
25. 965 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 25 Α39 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:22:20,60 00:22:22,30
26. 911 ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 26 Α29 3 00:22:32,20 00:22:32,20
27. 918 ΜΠΆΤΖΙΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ M 27 Α19 4 00:22:45,90 00:22:50,10
28. 1674 ΧΟΤΖΑ ΣΕΛΝΤΙ M 28 Α19 5 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:22:51,00 00:22:57,90
29. 1579 ΣΚΟΥΦΗΣ ΦΩΤΗΣ M 29 Α49 10 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:22:48,10 00:22:58,90
30. 540 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 30 Α19 6 00:22:50,60 00:23:00,40
31. 930 ΜΠΟΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 31 Α29 4 00:22:56,20 00:23:14,90
32. 971 ΠΑΛΑΙΟΘΟΔΩΡΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M 32 Α19 7 Σύλλογος μαραθωνοδρομων Καρδίτσας 00:23:25,80 00:23:29,30
33. 1605 ΤΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 33 Α19 8 Άγιος Γεώργιος Καρδίτσας 00:23:26,00 00:23:29,80
34. 1716 ΤΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 34 Α59 3 00:23:30,40 00:23:34,90
35. 1628 ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ M 35 Α19 9 EΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:23:29,80 00:23:34,90
36. 1703 ΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΝΑ F 1 Γ39 00:23:37,20 00:23:40,30
37. 1599 ΤΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 36 Α39 7 Σύλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:23:40,40 00:23:40,40
38. 759 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ M 37 Α19 10 00:23:33,40 00:23:42,60
39. 800 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗ ΑΘΗΝΑ F 2 Γ39 00:23:30,00 00:23:43,30
40. 630 ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΜΑΝΘΟΣ M 38 Α19 11 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:23:43,40 00:23:47,90
41. 1645 ΤΣΟΓΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 39 Α39 8 Σ.Δ. Τρικάλων 00:23:46,90 00:23:49,20
42. 1739 ΞΥΛΟΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 40 Α39 9 00:23:51,80 00:23:53,50
43. 695 ΘΕΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 41 Α39 10 00:23:52,70 00:23:57,50
44. 594 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M 42 Α19 12 Φωκιανος Καρδίτσας 00:23:57,90 00:23:57,90
45. 772 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΑΛΚΗΣΤΗ F 3 Γ40 00:23:59,40 00:24:01,10
46. 984 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F 4 Γ19 1 Φωκιανος Καρδίτσας 00:24:11,00 00:24:11,00
47. 1726 ΝΤΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 43 Α60 1 00:24:11,70 00:24:11,70
48. 1651 ΦΛΩΡΟΥ ΠΕΝΥ F 5 Γ19 2 ΣΟΑ Φωκιανος Καρδιτσας 00:24:11,10 00:24:14,20
49. 629 ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 44 Α29 5 00:24:07,00 00:24:17,70
50. 921 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 45 Α29 6 — 00:24:05,40 00:24:17,90
51. 985 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 46 Α59 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:24:11,10 00:24:26,10
52. 756 ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 47 Α49 11 00:24:19,00 00:24:26,10
53. 861 ΜΑΚΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ F 6 Γ40 1 00:24:19,00 00:24:26,30
54. 757 ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΘΩΜΑΣ M 48 Α19 13 00:24:18,90 00:24:26,40
55. 899 ΜΟΛΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 49 Α60 2 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:24:25,80 00:24:30,20
56. 842 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 50 Α60 3 Σύλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:24:44,10 00:24:49,90
57. 674 ΖΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 51 Α49 12 STIHL RUNNING TEAM 00:24:48,30 00:24:52,30
58. 1675 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ M 52 Α19 14 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:24:45,40 00:24:55,60
59. 1698 1698 N.N. 1 00:24:59,00 00:25:05,50
60. 1593 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ M 53 Α60 4 ΣΔΥΒ 00:25:04,80 00:25:07,00
61. 929 ΜΠΛΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 54 Α29 7 Α.Π.Σ.Κ. ΠΕΡΣΕΑΣ 00:25:02,30 00:25:11,30
62. 978 ΠΑΠΑΒΑΑΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ M 55 Α19 15 Σύλλογος δρομεων Καρδιτσας 00:25:09,10 00:25:11,30
63. 837 ΛΑΜΠΑ ΜΑΡΙΑ F 7 Γ19 3 ΣΜ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:25:08,70 00:25:12,20
64. 1541 ΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ M 56 Α19 16 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:25:03,50 00:25:12,30
65. 791 ΚΟΥΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 57 Α19 17 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:24:39,60 00:25:12,70
66. 970 ΠΑΙΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M 58 Α19 18 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:24:40,50 00:25:12,80
67. 792 ΚΟΥΤΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M 59 Α19 19 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:24:40,10 00:25:12,80
68. 957 ΝΤΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M 60 Α49 13 ΠΕΡΣΕΑΣ 00:25:08,00 00:25:17,30
69. 828 ΚΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 61 Α49 14 00:25:14,70 00:25:31,70
70. 959 ΝΤΙΚΑ ΓΙΩΤΑ F 8 Γ40 2 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΠΑΛΑ 00:25:35,80 00:25:39,70
71. 1664 ΧΑΡΚΟΠΛΙΑΣ ΟΘΩΝ M 62 Α29 8 ΩΡΙΩΝ 00:25:41,30 00:25:43,50
72. 1713 ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 9 Γ39 1 00:25:35,70 00:25:44,70
73. 1689 ΜΑΛΛΙΩΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 63 Α19 20 00:25:32,90 00:25:46,10
74. 624 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 64 Α39 11 00:25:18,10 00:25:48,20
75. 625 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 65 Α19 21 Σχολείο Μαθηματικών 00:25:28,80 00:25:50,30
76. 1577 ΣΚΟΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 66 Α39 12 00:25:33,10 00:25:52,80
77. 951 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 67 Α49 15 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 00:25:48,90 00:25:53,30
78. 790 ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ M 68 Α59 5 00:25:42,00 00:25:58,10
79. 1553 ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 69 Α19 22 00:25:37,60 00:26:00,60
80. 1542 ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 70 Α19 23 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:25:43,50 00:26:03,90
81. 795 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ M 71 Α29 9 Επσκ 00:25:56,60 00:26:07,90
82. 1722 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ M 72 Α19 24 00:26:08,90 00:26:17,90
83. 548 ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ M 73 Α60 5 00:26:20,90 00:26:22,70
84. 864 ΜΑΚΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ M 74 Α19 25 00:26:34,20 00:26:34,20
85. 1727 ΠΕΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 75 Α29 10 00:26:14,60 00:26:42,90
86. 745 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 76 Α49 16 ΦΑΕΘΩΝ 00:26:27,00 00:26:51,70
87. 1572 ΣΙΟΥΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 77 Α39 13 00:26:20,60 00:26:52,20
88. 850 ΛΙΑΠΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 78 Α39 14 00:26:32,00 00:26:52,50
89. 1538 ΠΡΕΝΓΚΑ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ M 79 Α19 26 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:26:53,20 00:26:53,20
90. 595 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΒΑΙΟΣ M 80 Α39 15 00:26:37,10 00:26:54,20
91. 1668 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ F 10 Γ39 2 00:26:49,20 00:26:58,10
92. 847 ΛΙΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 81 Α19 27 00:26:39,20 00:26:59,80
93. 785 ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ M 82 Α19 28 Κ.Ο.Κ 00:26:30,30 00:27:03,80
94. 797 ΚΟΥΤΣΙΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 83 Α39 16 00:26:31,10 00:27:08,50
95. 889 ΜΕΡΙΧΩΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 84 Α19 29 00:27:04,20 00:27:13,20
96. 1586 ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ F 11 Γ39 3 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:27:17,90 00:27:17,90
97. 616 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΘΩΜΑΣ F 12 Γ19 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:26:48,90 00:27:20,50
98. 30 ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 85 Α19 30 00:27:24,90 00:27:28,70
99. 1729 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 86 Α19 31 00:27:04,90 00:27:34,20
100. 977 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 87 Α29 11 00:27:06,30 00:27:35,20
101. 825 ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 13 Γ19 5 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:27:36,50 00:27:36,50
102. 1508 ΠΑΠΠΑΣ ΣΕΡΑΦΕΊΜ M 88 Α19 32 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:27:36,70 00:27:36,70
103. 1743 ΜΠΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 89 Α59 6 00:27:30,40 00:27:37,30
104. 781 ΚΟΤΛΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ F 14 Γ19 6 Φωκιανός Καρδίτσας 00:27:42,70 00:27:42,70
105. 577 ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M 90 Α19 33 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:27:11,00 00:27:42,80
106. 659 ΔΕΛΗΓΙΆΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ F 15 Γ19 7 Φωκιανός Καρδίτσας 00:27:43,30 00:27:43,30
107. 615 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 91 Α19 34 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:27:25,30 00:27:43,50
108. 1619 ΤΙΚΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ M 92 Α39 17 ΚΟΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:27:32,60 00:27:43,70
109. 880 ΜΑΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ M 93 Α29 12 Κο καρδιτσας 00:27:33,20 00:27:43,80
110. 1570 ΣΙΑΦΑΚΑ ΛΙΤΣΑ F 16 Γ39 4 00:27:51,10 00:27:54,90
111. 1544 ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 94 Α29 13 00:27:32,30 00:28:06,20
112. 707 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M 95 Α19 35 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:28:02,70 00:28:09,30
113. 637 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 96 Α19 36 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 00:28:11,80 00:28:11,80
114. 747 ΚΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 97 Α19 37 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:28:02,00 00:28:11,80
115. 1708 ΚΗΡΥΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 17 Γ19 8 00:28:02,60 00:28:12,10
116. 1731 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 18 Γ19 9 00:28:12,70 00:28:12,70
117. 786 ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 98 Α49 17 00:27:46,90 00:28:17,30
118. 817 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F 19 Γ40 3 00:28:16,50 00:28:20,80
119. 819 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΡΙΑ F 20 Γ40 4 00:28:23,10 00:28:27,50
120. 939 ΜΠΡΑΧΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 99 Α49 18 00:28:08,00 00:28:34,10
121. 1688 ΓΑΝΙΑ ΗΛΙΑΝΑ F 21 Γ19 10 00:28:34,10 00:28:37,90
122. 1692 ΓΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 22 Γ19 11 00:28:34,20 00:28:38,00
123. 964 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 100 Α19 38 00:28:15,00 00:28:40,20
124. 670 ΕΞΑΡΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 23 Γ40 5 Ευρυπυλος 00:28:33,20 00:28:44,20
125. 967 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 101 Α19 39 ΑΟΑ ΦΑΕΘΩΝ 00:28:23,50 00:28:47,10
126. 641 ΓΚΙΖΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 102 Α49 19 00:28:14,00 00:28:48,90
127. 956 ΝΤΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 103 Α19 40 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:28:57,90 00:28:57,90
128. 755 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 104 Α29 14 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:28:41,70 00:28:58,30
129. 780 ΞΕΝΟΥ ΡΑΝΙΑ F 24 Γ39 5 PERSEAS TEAM 00:29:09,40 00:29:09,40
130. 793 ΚΟΥΤΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 105 Α19 41 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:28:39,80 00:29:12,30
131. 806 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΕΛΕΝΗ F 25 Γ19 12 Άγιος Γεώργιος Καρδίτσας 00:29:07,40 00:29:12,40
132. 525 ΧΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 106 Α19 42 SCHOOL OF ENGLISH 00:29:14,40 00:29:14,40
133. 779 ΚΟΡΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 107 Α29 15 00:28:56,90 00:29:16,30
134. 649 ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 108 Α49 20 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:29:14,90 00:29:17,00
135. 1539 ΠΡΈΝΓΚΑ ΜΆΡΙΟΣ M 109 Α19 43 Barcelona 00:29:13,20 00:29:18,50
136. 1552 ΡΟΥΣΌΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ M 110 Α49 21 00:29:00,40 00:29:23,20
137. 782 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 111 Α19 44 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:29:07,60 00:29:25,30
138. 1697 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 112 Α39 18 00:29:02,40 00:29:26,00
139. 691 ΖΩΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 113 Α19 45 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:28:55,30 00:29:29,50
140. 689 ΖΙΝΤΑΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ F 26 Γ40 6 00:29:15,90 00:29:35,10
141. 766 ΚΟΓΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M 114 Α39 19 00:29:09,70 00:29:39,00
142. 1672 ΧΟΡΤΗ ΜΑΡΙΑ F 27 Γ39 6 00:29:05,50 00:29:40,50
143. 1707 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 115 Α19 46 00:29:39,50 00:29:43,70
144. 677 ΖΑΦΕΙΡΌΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 116 Α59 7 00:29:23,70 00:29:51,50
145. 1584 ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 117 Α59 8 00:29:38,00 00:29:51,80
146. 1532 ΠΛΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 118 Α19 47 00:29:49,10 00:29:52,50
147. 1606 ΤΕΓΑΣ ΔΗΜΟΣ M 119 Α59 9 00:29:30,70 00:29:52,80
148. 1526 ΠΙΛΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 120 Α19 48 00:29:28,30 00:29:53,80
149. 962 ΝΤΟΚΟ ΕΡΙΚΑ F 28 Γ19 13 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:29:49,30 00:29:54,80
150. 931 ΜΠΟΛΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 29 Γ39 7 At Designs 00:29:48,80 00:29:55,20
151. 564 ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 121 Α19 49 00:30:03,10 00:30:04,80
152. 1558 ΣΑΛΤΟΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 30 Γ39 8 00:29:57,80 00:30:06,20
153. 669 ΕΞΑΡΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 31 Γ39 9 00:30:01,50 00:30:09,90
154. 606 ΒΛΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 32 Γ19 14 00:29:59,20 00:30:14,60
155. 928 ΜΠΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 122 Α49 22 00:30:10,50 00:30:17,80
156. 996 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 33 Γ40 7 00:30:05,10 00:30:17,90
157. 708 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 123 Α49 23 00:30:11,70 00:30:19,30
158. 1531 ΠΛΑΚΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 34 Γ39 10 00:30:07,20 00:30:20,00
159. 844 ΛΈΤΣΙΟΣ ΧΡΉΣΤΟΣ M 124 Α59 10 00:29:55,90 00:30:20,90
160. 815 ΚΡΟΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F 35 Γ19 15 00:30:28,30 00:30:28,30
161. 582 ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 125 Α19 50 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:30:30,90 00:30:34,30
162. 856 ΛΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 126 Α19 51 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:30:01,80 00:30:34,90
163. 563 ΑΝΤΩΝΊΟΥ ΓΕΏΡΓΙΟΣ M 127 Α49 24 Όχι 00:30:13,70 00:30:35,30
164. 1717 ΑΔΑΜΟΥ ΜΟΝΙΚΑ F 36 Γ39 11 00:30:30,60 00:30:36,50
165. 833 ΚΩΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 128 Α19 52 00:30:38,40 00:30:38,40
166. 710 ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 129 Α39 20 00:30:27,00 00:30:39,20
167. 600 ΒΕΡΒΕΡΗ ΕΛΠΙΔΑ F 37 Γ39 12 00:30:26,00 00:30:39,40
168. 822 ΚΥΡΙΑΚΉ ΕΛΕΝΗ ΔΑΜΙΑΝ.. F 38 Γ19 16 00:30:11,30 00:30:41,40
169. 650 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ F 39 Γ19 17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:30:11,20 00:30:41,50
170. 1511 ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ F 40 Γ39 13 00:30:36,30 00:30:43,10
171. 762 ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M 130 Α19 53 00:30:24,10 00:30:43,30
172. 867 ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ M 131 Α29 16 00:30:28,50 00:30:45,80
173. 1640 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ M 132 Α49 25 00:30:41,10 00:30:46,50
174. 926 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 133 Α49 26 00:30:38,60 00:30:46,50
175. 590 ΒΑΡΛΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M 134 Α29 17 00:30:31,90 00:30:53,20
176. 666 ΔΗΜΟΣ ΗΛΙΑΣ M 135 Α49 27 00:30:31,40 00:30:53,40
177. 1602 ΤΑΡΛΑΝΤΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 136 Α29 18 00:30:35,50 00:30:57,60
178. 1591 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ M 137 Α19 54 SCHOOL OF ENGLISH 00:30:55,10 00:30:58,40
179. 1612 ΤΖΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 138 Α49 28 00:30:28,60 00:30:58,60
180. 1650 ΦΛΩΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ F 41 Γ39 14 00:30:46,90 00:31:00,50
181. 544 ΑΚΡΙΒΟΥ ΝΙΚΗ F 42 Γ39 15 00:30:39,10 00:31:00,80
182. 979 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ F 43 Γ19 18 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 00:30:55,80 00:31:01,20
183. 587 ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ F 44 Γ39 16 00:30:55,70 00:31:03,30
184. 881 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 139 Α49 29 00:30:33,90 00:31:04,00
185. 947 ΝΤΑΒΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 140 Α29 19 00:30:36,30 00:31:04,10
186. 1658 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 141 Α39 21 00:30:34,10 00:31:05,40
187. 553 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ F 45 Γ39 17 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 00:30:44,10 00:31:05,70
188. 1723 ΜΑΣΟΥΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ M 142 Α19 55 00:30:51,40 00:31:07,40
189. 731 ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 46 Γ19 19 Σχολείο Μαθηματικών 00:31:00,50 00:31:08,60
190. 776 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΘΩΜΑΣ M 143 Α19 56 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:02,90 00:31:08,80
191. 1525 ΠΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 144 Α49 30 00:31:03,50 00:31:10,50
192. 961 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 47 Γ19 20 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:08,60 00:31:10,90
193. 1738 ΠΕΣΛΗ ΕΙΡΗΝΗ F 48 Γ39 18 00:30:51,00 00:31:11,30
194. 611 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 145 Α39 22 00:31:06,10 00:31:15,00
195. 1639 ΤΣΙΛΟΒΙΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 146 Α29 20 00:30:43,90 00:31:17,40
196. 1678 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 147 Α29 21 00:30:41,00 00:31:17,60
197. 1522 ΠΕΣΛΗΣ ΗΛΙΑΣ M 148 Α59 11 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:04,20 00:31:20,40
198. 1545 ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F 49 Γ40 8 00:31:23,00 00:31:27,00
199. 1704 ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 149 Α49 31 00:31:03,50 00:31:30,50
200. 945 ΝΟΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 150 Α49 32 00:31:03,60 00:31:30,60
201. 559 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 151 Α29 22 00:31:11,60 00:31:30,90
202. 839 ΛΑΠΠΑ ΖΩΗ F 50 Γ39 19 00:31:17,70 00:31:33,40
203. 993 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ F 51 Γ39 20 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:07,60 00:31:35,00
204. 704 ΚΑΚΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 152 Α29 23 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ 00:31:08,10 00:31:35,10
205. 1654 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ F 52 Γ40 9 YIOULIS RUNNING TEAM 00:31:36,90 00:31:38,70
206. 1597 ΣΧΟΙΝΑ ΓΙΩΤΑ F 53 Γ39 21 00:31:30,30 00:31:40,00
207. 1509 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 153 Α19 57 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:37,40 00:31:54,80
208. 1567 ΣΕΡΙΦΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 154 Α59 12 KBA 00:31:30,30 00:31:59,50
209. 1585 ΣΤΑΙΚΟΥ ΡΑΦΑΛΙΑ F 54 Γ19 21 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΩΡΙΩΝ 00:31:58,10 00:32:02,80
210. 1728 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 55 Γ19 22 00:31:58,70 00:32:03,60
211. 1600 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 155 Α59 13 00:32:01,40 00:32:09,80
212. 824 ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ F 56 Γ19 23 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:58,10 00:32:10,60
213. 882 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 156 Α39 23 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:31:51,70 00:32:12,10
214. 1613 ΤΖΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 157 Α49 33 00:31:43,10 00:32:12,30
215. 1581 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 57 Γ40 10 Α.Σ.ΠΑΛΑΜΑ ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ 00:31:55,80 00:32:14,70
216. 1670 ΧΙΔΕΡΙΔΗΣ ΜΑΝΔΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ M 158 Α39 24 AT Designs 00:32:07,60 00:32:15,90
217. 531 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 58 Γ39 22 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 00:32:04,50 00:32:16,00
218. 1540 ΠΡΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ M 159 Α19 58 ΑΟΑ ΦΑΕΘΩΝ 00:31:59,50 00:32:22,80
219. 765 ΚΟΓΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ F 59 Γ39 23 00:32:01,30 00:32:23,40
220. 873 ΜΑΝΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ M 160 Α19 59 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:32:25,70 00:32:25,70
221. 602 ΒΙΝΙΑΜΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 161 Α19 60 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:32:07,10 00:32:25,70
222. 972 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 162 Α29 24 ΣΔΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:32:27,10 00:32:39,30
223. 1607 ΤΕΛΕΙΩΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 163 Α49 34 00:32:15,00 00:32:44,70
224. 1562 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 164 Α59 14 00:32:42,60 00:32:45,30
225. 750 ΚΑΣΙΟΥΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ F 60 Γ39 24 Karditsa running club 00:32:34,20 00:32:52,30
226. 580 ΑΥΓΕΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 61 Γ19 24 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 00:32:37,90 00:32:54,10
227. 834 ΚΩΤΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 165 Α19 61 00:32:38,90 00:32:57,90
228. 994 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΊΟΥ ΑΝΤΟΥΑΝΈΤΑ F 62 Γ39 25 Δρομέων 00:32:53,50 00:32:59,00
229. 665 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 166 Α19 62 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:32:49,70 00:33:02,20
230. 546 ΑΛΕΜΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 167 Α19 63 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:32:50,20 00:33:02,30
231. 821 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝ/ΟΣ M 168 Α19 64 SCHOOL OF ENGLISH 00:32:49,00 00:33:02,70
232. 541 ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 63 Γ39 26 00:32:56,80 00:33:07,90
233. 823 ΚΥΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 169 Α59 15 Α.Σ. ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΚΟΥΣΙΑΝΤΖΑ 00:32:43,30 00:33:14,50
234. 632 ΓΚΑΒΑΛΕΚΑ ΛΕΛΑ F 64 Γ39 27 00:32:52,00 00:33:22,50
235. 718 ΚΑΡΑΓΕΏΡΓΟΥ ΑΝΔΡΙΆΝΑ F 65 Γ19 25 00:33:24,10 00:33:24,10
236. 1550 ΡΟΥΒΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 66 Γ40 11 00:33:04,90 00:33:24,80
237. 89 ΚΑΡΑΓΕΏΡΓΟΣ ΧΑΡΗΣ M 170 Α49 35 Καρδίτσα 00:33:17,30 00:33:28,80
238. 643 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 171 Α59 16 00:33:24,60 00:33:32,30
239. 948 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F 67 Γ39 28 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:33:18,00 00:33:38,00
240. 942 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ M 172 Α29 25 00:33:15,40 00:33:38,80
241. 891 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 173 Α49 36 00:33:44,30 00:33:44,30
242. 895 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 68 Γ40 12 00:33:30,00 00:33:45,40
243. 949 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 69 Γ40 13 00:33:30,70 00:33:46,10
244. 1609 ΤΖΑΡΟΥΧΗΣ ΝΙΚΟΣ M 174 Α39 25 00:33:18,70 00:33:49,00
245. 591 ΒΑΡΛΑΜΗ ΣΟΦΙΑ F 70 Γ40 14 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:33:38,10 00:33:53,50
246. 1666 ΧΑΤΖΗΓΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 71 Γ39 29 00:33:40,80 00:34:06,70
247. 904 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ F 72 Γ40 15 00:34:04,60 00:34:06,70
248. 783 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 175 Α49 37 00:33:41,70 00:34:07,10
249. 809 ΚΡΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ F 73 Γ19 26 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:33:54,60 00:34:13,60
250. 753 ΚΑΤΣΑΚΟΥ ΖΩΗ F 74 Γ19 27 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:34:04,80 00:34:17,20
251. 1554 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ F 75 Γ40 16 00:34:17,50 00:34:22,00
252. 588 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 176 Α39 26 00:34:08,10 00:34:23,40
253. 728 ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΣΙΣΗ F 76 Γ19 28 00:34:01,90 00:34:28,70
254. 613 ΓΑΛΑΓΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 77 Γ40 17 00:34:06,20 00:34:28,90
255. 1660 ΧΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 78 Γ39 30 Σ. Δ. Τρικάλων 00:34:11,30 00:34:30,90
256. 887 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΣΟΦΙΑ F 79 Γ40 18 00:34:03,60 00:34:32,10
257. 1740 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 177 Α39 27 00:34:03,70 00:34:32,20
258. 784 ΚΟΤΣΙΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 178 Α49 38 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:34:03,70 00:34:32,30
259. 888 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 179 Α49 39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:34:04,30 00:34:32,40
260. 789 ΚΟΥΡΙ ΡΟΎΛΑ F 80 Γ39 31 Όχι 00:34:14,00 00:34:35,70
261. 886 ΜΕΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 81 Γ39 32 Ανεξάρτητη 00:34:39,80 00:34:51,00
262. 1530 ΠΛΑΚΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ F 82 Γ19 29 – 00:34:37,20 00:34:54,80
263. 668 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 180 Α60 6 ΑΝΕΥ 00:34:30,60 00:34:59,10
264. 552 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 83 Γ39 33 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:34:56,80 00:35:02,20
265. 1734 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΤΖΩΡΤΖΙΑ F 84 Γ40 19 00:34:55,80 00:35:09,20
266. 1543 ΡΑΧΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 85 Γ39 34 Α.Ο.ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ «Ο ΦΑΕΘΩΝ» 00:34:47,10 00:35:11,70
267. 667 ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 86 Γ39 35 00:34:46,50 00:35:11,90
268. 1503 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 181 Α29 26 Α.Ο.ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ «Ο ΦΑΕΘΩΝ» 00:34:47,60 00:35:12,10
269. 840 ΛΑΠΠΑ ΒΙΚΥ F 87 Γ39 36 00:34:42,00 00:35:13,40
270. 969 ΠΑΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F 88 Γ19 30 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:35:11,50 00:35:17,20
271. 966 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 182 Α19 65 00:35:07,30 00:35:17,70
272. 830 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΝΟΤΗΣ M 183 Α39 28 00:34:52,70 00:35:24,20
273. 1578 ΣΚΟΥΦΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 89 Γ40 20 Ανεξαρτητη 00:34:52,30 00:35:28,50
274. 1574 ΣΙΩΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 90 Γ19 31 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:35:24,80 00:35:30,70
275. 1604 ΤΕΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 91 Γ40 21 Άγιος Γεώργιος Καρδίτσας 00:35:28,30 00:35:33,40
276. 799 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΒΑΣΙΑ F 92 Γ19 32 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:35:27,60 00:35:34,40
277. 730 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ F 93 Γ39 37 00:35:06,80 00:35:34,90
278. 1512 ΠΑΡΑΘΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 184 Α39 29 AT Designs 00:35:29,40 00:35:36,20
279. 902 ΜΟΥΛΑΝΤΖΙΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ F 94 Γ40 22 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:35:25,10 00:35:38,70
280. 813 ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 185 Α19 66 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:35:33,50 00:35:39,00
281. 983 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ F 95 Γ40 23 SCHOOL OF ENGLISH 00:35:25,20 00:35:39,20
282. 851 ΛΙΤΣΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 186 Α19 67 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:35:05,50 00:35:39,60
283. 1746 ΝΤΟΝΤΑΜΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 187 Α19 68 00:35:33,30 00:35:39,70
284. 812 ΚΡΑΝΙΤΣΑΣ ΝΊΚΟΣ M 188 Α49 40 00:35:36,70 00:35:41,90
285. 1587 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΘΑΛΕΙΑ F 96 Γ39 38 SCHOOL OF ENGLISH 00:35:32,00 00:35:47,40
286. 1588 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 97 Γ39 39 SCHOOL OF ENGLISH 00:35:33,60 00:35:47,90
287. 679 ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ F 98 Γ39 40 00:35:17,20 00:35:47,90
288. 1527 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ F 99 Γ39 41 00:36:07,60 00:36:11,00
289. 944 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΩ F 100 Γ40 24 00:36:14,00 00:36:17,80
290. 890 ΜΗΛΙΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ F 101 Γ40 25 00:36:03,80 00:36:25,30
291. 743 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ F 102 Γ39 42 00:36:03,60 00:36:26,10
292. 732 ΚΑΡΑΜΕΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 103 Γ39 43 00:36:09,10 00:36:29,80
293. 1653 ΦΟΥΚΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ F 104 Γ39 44 00:36:17,30 00:36:30,70
294. 807 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ F 105 Γ39 45 00:36:14,00 00:36:31,10
295. 981 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 189 Α19 69 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:23,50 00:36:31,50
296. 733 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 106 Γ19 33 00:36:22,80 00:36:31,60
297. 547 ΑΛΕΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 107 Γ19 34 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΥΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:32,70 00:36:34,40
298. 835 ΛΑΖΙΤΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ F 108 Γ19 35 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:32,20 00:36:34,50
299. 621 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M 190 Α19 70 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 00:36:39,50 00:36:42,50
300. 1676 ΧΟΥΛΙΆΡΑΣ ΓΑΒΡΙΉΛ ΆΓΓΕΛΟΣ M 191 Α29 27 00:36:16,70 00:36:44,00
301. 992 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 109 Γ19 36 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:51,20 00:36:57,40
302. 1665 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ M 192 Α59 17 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:36:47,30 00:37:03,60
303. 601 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ F 110 Γ40 26 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:36:47,80 00:37:03,80
304. 1546 ΡΙΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 193 Α19 71 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:44,90 00:37:04,20
305. 811 ΚΡΑΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ F 111 Γ19 37 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:47,40 00:37:04,40
306. 651 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ F 112 Γ40 27 00:37:02,20 00:37:05,40
307. 742 ΚΑΡΑΣΙΩΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 113 Γ40 28 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:37:01,90 00:37:06,10
308. 1507 ΠΑΠΠΑ ΒΟΥΛΑ F 114 Γ39 46 00:36:55,00 00:37:06,60
309. 610 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ M 194 Α19 72 00:36:55,80 00:37:06,90
310. 805 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M 195 Α19 73 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:07,20 00:37:09,50
311. 920 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ F 115 Γ40 29 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:37:08,50 00:37:10,20
312. 1534 ΠΟΛΥΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 116 Γ19 38 PERSEAS TEAM 00:36:59,40 00:37:11,00
313. 656 ΔΑΝΙΗΛ ΧΡΥΣΑ F 117 Γ19 39 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:59,40 00:37:11,00
314. 543 ΑΚΡΙΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗ M 196 Α19 74 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:37:09,20 00:37:16,60
315. 690 ΖΩΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 197 Α19 75 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:19,60 00:37:22,30
316. 905 ΜΠΑΚΑΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F 118 Γ19 40 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:23,10 00:37:28,00
317. 655 ΔΑΝΙΗΛ ΞΕΝΙΑ F 119 Γ19 41 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:22,80 00:37:28,10
318. 683 ΖΕΥΓΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F 120 Γ19 42 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:26,40 00:37:28,70
319. 1736 ΚΟΥΤΣΙΩΝΗ ΝΑΤΑΣΑ F 121 1 00:37:06,20 00:37:29,70
320. 943 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ F 122 Γ19 43 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:14,80 00:37:30,20
321. 1709 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 123 2 00:37:05,80 00:37:30,40
322. 1623 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 198 Α59 18 ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 00:37:08,00 00:37:36,30
323. 869 ΜΆΝΔΡΟΥ ΧΡΥΣΑ F 124 Γ39 47 00:37:16,00 00:37:38,50
324. 914 ΜΠΑΝΤΗ ΟΛΓΑ F 125 Γ40 30 00:37:15,50 00:37:39,50
325. 1568 ΣΕΡΙΦΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 199 Α19 76 KBA 00:37:10,60 00:37:39,80
326. 1590 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΝΑ F 126 Γ19 44 SCHOOL OF ENGLISH 00:37:25,80 00:37:41,20
327. 831 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 200 Α59 19 ΙΔΙΩΤΗΣ 00:37:13,30 00:37:42,60
328. 569 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ F 127 Γ19 45 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:39,00 00:37:44,00
329. 777 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΥ ΙΟΥΛΙΑ F 128 Γ19 46 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:39,40 00:37:44,40
330. 1682 ΧΥΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 201 Α19 77 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:55,50 00:38:11,10
331. 1656 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 202 Α19 78 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:55,20 00:38:11,10
332. 1725 ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ F 129 Γ39 48 00:38:05,40 00:38:17,40
333. 646 ΓΚΟΥΡΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ F 130 Γ40 31 00:38:18,70 00:38:24,60
334. 1504 ΠΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F 131 Γ19 47 00:38:01,20 00:38:27,50
335. 760 ΚΙΡΓΙΟ ΜΑΡΙΑ F 132 Γ19 48 Ελπίδες Καρδίτσας 00:38:02,30 00:38:30,00
336. 1748 ΓΚΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F 133 Γ19 49 00:38:16,30 00:38:36,70
337. 639 ΓΚΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ F 134 Γ19 50 KARDITSA RUNNING CLUB 00:38:15,80 00:38:36,80
338. 997 ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΑΡΗΣ M 203 Α19 79 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:38:20,70 00:38:40,80
339. 686 ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 204 Α19 80 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:38:12,00 00:38:42,40
340. 818 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΕΥΓΕΝΙΑ F 135 Γ39 49 00:38:39,20 00:38:52,70
341. 820 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΤΖΕΝΗ F 136 Γ40 32 00:38:39,20 00:38:52,80
342. 1711 ΤΕΜΕΝΟΥΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ F 137 Γ39 50 00:38:51,60 00:39:16,60
343. 1535 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ F 138 Γ39 51 00:38:51,50 00:39:17,00
344. 725 ΚΑΡΑΙ ΣΤΕΛΛΑ F 139 Γ19 51 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:39:12,70 00:39:21,60
345. 657 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F 140 Γ40 33 KARDITSA RUNNING CLUB 00:39:12,50 00:39:27,10
346. 751 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 205 Α59 20 ΟΜ ΓΙΑΝΝΤΣΩΝ 00:39:13,00 00:39:30,60
347. 746 ΚΑΡΡΗ ΕΙΡΗΝΗ F 141 Γ19 52 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:39:36,90 00:39:45,90
348. 572 ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 142 Γ40 34 00:39:49,30 00:39:59,60
349. 1721 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ F 143 Γ39 52 00:39:32,20 00:40:02,70
350. 1718 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 206 Α49 41 00:39:30,60 00:40:03,30
351. 838 ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ F 144 Γ40 35 00:40:16,10 00:40:16,10
352. 720 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 207 Α39 30 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:39:49,20 00:40:22,50
353. 934 ΜΠΟΥΚΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 208 Α19 81 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:40:20,40 00:40:31,20
354. 634 ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ M 209 Α19 82 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:40:20,70 00:40:32,80
355. 1643 ΤΣΙΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 210 Α19 83 SCHOOL OF ENGLISH 00:40:11,70 00:40:34,10
356. 898 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M 211 Α19 84 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:40:18,10 00:40:34,20
357. 814 ΚΡΟΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 212 Α49 42 00:40:25,60 00:40:58,20
358. 991 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 145 Γ39 53 00:41:05,70 00:41:14,90
359. 1569 ΣΕΡΙΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 213 Α19 85 KBA 00:40:53,50 00:41:23,60
360. 599 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ F 146 Γ19 53 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:41:18,80 00:41:30,50
361. 963 ΦΥΤΣΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 214 Α49 43 00:41:09,00 00:41:32,60
362. 913 ΜΠΑΜΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 215 Α19 86 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:10,10 00:41:34,30
363. 879 ΜΑΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 147 Γ40 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:41:20,30 00:41:37,50
364. 912 ΜΠΑΜΠΑΝΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ F 148 Γ19 54 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:16,80 00:41:39,30
365. 900 ΜΟΝΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 149 Γ19 55 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:17,40 00:41:39,40
366. 749 ΚΑΣΙΔΑ ΙΩΑΝΝΑ F 150 Γ40 37 00:41:44,30 00:41:44,30
367. 1557 ΣΑΚΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 216 Α29 28 00:41:33,60 00:41:50,70
368. 729 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 151 Γ39 54 00:41:33,80 00:41:50,90
369. 1520 ΠΕΡΙΦΑΝΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ F 152 Γ19 56 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:50,70 00:41:59,10
370. 1627 ΤΣΙΑΛΗ ΕΛΕΝΑ F 153 Γ19 57 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:50,80 00:41:59,30
371. 1518 ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 154 Γ39 55 00:41:45,00 00:41:59,70
372. 1513 ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ M 217 Α29 29 00:41:45,30 00:41:59,70
373. 581 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F 155 Γ19 58 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:41:46,80 00:41:59,90
374. 739 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 156 Γ19 59 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:48,70 00:42:00,30
375. 872 ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ F 157 Γ19 60 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:00,30 00:42:00,30
376. 627 ΓΙΟΒΑΝΗ ΚΑΤΙΑ F 158 Γ19 61 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:52,60 00:42:01,20
377. 798 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ F 159 Γ19 62 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:52,60 00:42:01,20
378. 778 ΚΟΝΤΟΡΟΥΠΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ M 218 Α19 87 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:42:09,60 00:42:15,40
379. 735 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 219 Α19 88 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:15,90 00:42:15,90
380. 567 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 220 Α59 21 00:41:57,00 00:42:21,30
381. 1571 ΣΙΝΑ ΜΑΡΙΑ F 160 Γ19 63 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:14,20 00:42:21,80
382. 855 ΛΟΥΡΟΥ ΖΩΗ F 161 Γ19 64 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:14,80 00:42:26,30
383. 675 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΜΑΡΚΟΣ M 221 Α19 89 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:20,30 00:42:46,20
384. 910 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 222 Α19 90 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:19,30 00:42:46,50
385. 658 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 162 Γ19 65 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:37,70 00:42:46,70
386. 909 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ F 163 Γ19 66 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:20,40 00:42:47,20
387. 1551 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΜΟΡΦΟΥΛΑ F 164 Γ19 67 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:39,90 00:42:47,60
388. 619 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΒΑΙΑ F 165 Γ19 68 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:28,30 00:42:47,60
389. 672 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 166 Γ39 56 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:40,70 00:42:47,60
390. 871 ΜΑΝΩΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ F 167 Γ19 69 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:28,50 00:42:48,10
391. 727 ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΒΕΤΑ F 168 Γ19 70 00:42:21,40 00:42:48,20
392. 648 ΓΟΥΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F 169 Γ39 57 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 00:42:46,60 00:42:49,90
393. 607 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F 170 Γ39 58 00:42:37,10 00:43:04,50
394. 803 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ F 171 Γ39 59 00:42:37,30 00:43:04,60
395. 1583 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 223 Α39 31 00:42:36,20 00:43:07,20
396. 1696 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ F 172 Γ40 38 00:43:16,10 00:43:16,10
397. 1744 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 224 Α19 91 00:42:43,60 00:43:17,80
398. 1745 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΣ M 225 Α39 32 00:42:41,80 00:43:18,00
399. 1610 ΤΖΑΦΑΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 173 Γ19 71 00:42:53,40 00:43:19,30
400. 1652 ΦΛΩΡΟΥ ΆΝΙΑ F 174 Γ19 72 00:42:54,40 00:43:19,50
401. 633 ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F 175 Γ19 73 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:43:39,40 00:43:41,20
402. 1638 ΤΣΙΑΡΑ ΖΗΝΑ F 176 Γ19 74 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:43:29,90 00:43:41,50
403. 915 ΜΠΑΡΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ F 177 Γ19 75 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:43:16,80 00:43:41,50
404. 1741 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 226 Α19 92 00:43:39,80 00:43:46,40
405. 726 ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΛΕΝΑ F 178 Γ19 76 00:43:22,50 00:43:49,00
406. 696 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ F 179 Γ19 77 SCHOOL OF ENGLISH 00:43:38,70 00:43:53,70
407. 995 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΦΑΝΗ F 180 Γ19 78 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:43:52,60 00:43:58,90
408. 1657 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F 181 Γ19 79 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:44:10,30 00:44:16,20
409. 932 ΜΠΟΥΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ F 182 Γ19 80 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:44:11,10 00:44:17,70
410. 933 ΜΠΟΥΚΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ F 183 Γ19 81 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΥΛΗ 00:44:18,50 00:44:18,50
411. 1632 ΤΣΙΑΜΟΥΡΑ ΖΩΗ F 184 Γ19 82 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:44:30,30 00:44:45,60
412. 1615 ΤΖΙΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F 185 Γ19 83 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:44:31,80 00:44:45,80
413. 1580 ΣΟΛΤΑΝΗ ΕΛΠΙΔΑ F 186 Γ19 84 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:44:31,30 00:44:46,20
414. 556 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 187 Γ40 39 00:44:52,20 00:44:55,20
415. 1561 ΣΒΑΡΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑ F 188 Γ19 85 00:44:52,30 00:44:55,50
416. 752 ΚΑΤΗ ΣΩΤΗΡΊΑ F 189 Γ39 60 00:44:38,90 00:45:09,90
417. 681 ΖΑΧΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F 190 Γ39 61 00:44:38,60 00:45:10,10
418. 565 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ F 191 Γ19 86 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:45:22,80 00:45:26,10
419. 874 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΝΑΓΙΑ F 192 Γ19 87 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:45:41,80 00:45:44,50
420. 576 ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ M 227 Α39 33 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:45:43,10 00:45:45,40
421. 571 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 228 Α60 7 00:45:14,70 00:45:47,20
422. 1659 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 229 Α29 30 00:45:15,20 00:45:47,30
423. 1634 ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ F 193 Γ40 40 00:45:15,00 00:45:47,40
424. 538 ΑΓΚΑΛΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 230 Α19 93 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:45:55,50 00:45:58,90
425. 628 ΓΙΟΒΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 194 Γ19 88 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:17,30 00:46:27,40
426. 1603 ΤΑΦΙΛΙ ΙΩΑΝΝΑ F 195 Γ19 89 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:17,90 00:46:27,60
427. 937 ΜΠΟΥΝΙΑ ΛΥΔΙΑ F 196 Γ19 90 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:29,70 00:46:37,60
428. 724 ΚΑΡΑΙ ΕΡΗ F 197 Γ19 91 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:28,10 00:46:37,70
429. 925 ΜΠΙΝΑ ΜΑΡΙΤΙΝΗ F 198 Γ19 92 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:20,20 00:46:56,40
430. 974 ΠΑΛΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 199 Γ19 93 SCHOOL OF ENGLISH 00:46:21,90 00:46:56,60
431. 1547 ΡΙΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 200 Γ19 94 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:43,30 00:46:57,00
432. 878 ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΠΕΝΗ F 201 Γ19 95 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:43,40 00:46:58,00
433. 688 ΖΙΑΚΑΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ F 202 Γ19 96 SCHOOL OF ENGLISH 00:46:23,10 00:46:58,30
434. 1521 ΠΕΣΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ F 203 Γ19 97 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:45,50 00:46:58,30
435. 804 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΗ ΝΑΝΤΙΑ F 204 Γ19 98 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:53,00 00:47:00,80
436. 1565 ΣΔΟΓΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ F 205 Γ19 99 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:54,70 00:47:01,90
437. 1575 ΣΙΩΚΗ ΕΛΕΝΗ F 206 Γ19 100 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:17,80 00:47:23,70
438. 897 ΜΙΧΑΛΗ ΕΥΗ F 207 Γ19 101 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:59,20 00:47:23,70
439. 614 ΓΑΛΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 231 Α19 94 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:03,00 00:47:23,90
440. 1742 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ F 208 Γ19 102 00:47:18,70 00:47:24,40
441. 697 ΘΩΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 209 Γ19 103 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:47:09,00 00:47:28,00
442. 1505 ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ F 210 Γ19 104 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:09,60 00:47:28,60
443. 802 ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 232 Α29 31 00:47:12,30 00:47:30,40
444. 758 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΛΙΝΑ F 211 Γ39 62 00:47:12,50 00:47:30,60
445. 566 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 212 Γ19 105 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:34,10 00:47:37,20
446. 1626 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 213 Γ19 106 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:31,90 00:47:42,80
447. 579 ΑΥΓΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ F 214 Γ19 107 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:32,90 00:47:43,70
448. 1589 ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ M 233 Α19 95 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:39,30 00:48:01,70
449. 612 ΓΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ F 215 Γ40 41 PERSEAS TEAM 00:47:32,40 00:48:03,00
450. 578 ΑΥΓΕΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 234 Α49 44 00:48:12,00 00:48:12,00
451. 1630 ΤΣΙΑΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 216 Γ40 42 00:47:56,70 00:48:12,50
452. 1555 ΣΑΚΚΑ ΕΛΕΝΗ F 217 Γ19 108 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:55,50 00:48:13,60
453. 794 ΚΟΥΤΡΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ F 218 Γ19 109 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:48:15,90 00:48:15,90
454. 626 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 219 Γ39 63 00:47:54,40 00:48:16,10
455. 682 ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 220 Γ19 110 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:48:06,40 00:48:23,80
456. 903 ΜΟΥΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 221 Γ19 111 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:48:16,70 00:48:27,70
457. 713 ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 235 Α39 34 00:48:13,90 00:48:35,00
458. 1624 ΤΣΑΠΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 222 Γ40 43 00:49:20,50 00:49:56,50

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 20 Μαϊ 2018 14:00

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

'Ερευνα Αγοράς

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ