Ημερολόγιο Αγώνων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
Ημερομηνία : 2 Δεκ 2018
3
4
5
6
7
8
9
Ημερομηνία : 9 Δεκ 2018
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
24
25
26
27
28
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

3ος Ομήρειος Ημιμαραθώνιος Δρόμος στην Ίο

Κατηγορία
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Ημερομηνία
9 Ιουν 2018 21:00
3ος Ομήρειος Ημιμαραθώνιος Δρόμος στην Ίο - Αποτελέσματα 9-06-2018

Αποτελέσματα 21.1 χλμ
1. 782 ΔΡΟΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1:19:49,69 3:48 M 1 M40-44 1 ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ 40
2. 767 ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1:21:20,95 3:52 M 2 M55-59 1 MARATHON CLUB 56
3. 864 ΤΑΡΤΣΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:35:21,43 4:32 M 3 M35-39 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37
4. 806 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:36:35,51 4:35 M 4 M30-34 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 34
5. 762 TAYLOR CARL 1:36:53,41 4:36 M 5 M40-44 2 RunninGreece 40
6. 869 ΤΟΠΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1:38:48,97 4:42 M 6 M25-29 1 27
7. 757 BODZIONY MAREK 1:41:25,65 4:49 M 7 M50-54 1 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ,ΑΤΤΙΚΗΣ 51
8. 763 ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1:42:43,28 4:53 M 8 M25-29 2 29
9. 812 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:43:27,63 4:55 M 9 M45-49 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47
10. 835 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:43:41,61 4:56 M 10 M30-34 2 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 34
11. 805 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1:44:39,05 4:59 F 1 F35-39 1 39
12. 796 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:48:32,43 5:10 M 11 M55-59 2 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 55
13. 850 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΙΚΟΣ 1:50:08,39 5:14 M 12 M35-39 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37
14. 867 ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:52:12,97 5:20 M 13 M35-39 3 ΑΓΕΥΣ 38
15. 773 ΓΟΝΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1:52:22,23 5:21 M 14 M50-54 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 50
16. 1480 RINALDI STEFANO 1:55:06,10 5:28 M 15 M55-59 3 RINASCITA MONTEVARCHI 56
17. 785 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:55:40,42 5:30 M 16 M35-39 4 ADIDAS RUNNERS ATHENS 36
18. 844 ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:56:23,66 5:32 M 17 M40-44 3 43
19. 807 ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:57:29,34 5:35 M 18 M25-29 3 - 28
20. 777 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:59:08,32 5:40 M 19 M40-44 4 42
21. 789 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1:59:48,70 5:42 M 20 M55-59 4 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 55
22. 845 ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:00:53,37 5:45 M 21 M40-44 5 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 42
23. 860 ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:01:32,43 5:47 M 22 M35-39 5 39
24. 841 ΜΠΑΤΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:01:32,80 5:47 M 23 M40-44 6 44
25. 530 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:02:42,62 5:50 M 24 M60-64 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 61
26. 849 ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:03:39,27 5:53 M 25 M40-44 7 44
27. 836 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:04:33,70 5:55 M 26 M25-29 4 ΑΓΕΥΣ 27
28. 874 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:05:38,98 5:58 M 27 M50-54 3 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 53
29. 754 MARCIUC ADRIAN 2:05:40,66 5:59 M 28 M40-44 8 RUNNINGREECE 43
30. 770 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:11:46,65 6:16 M 29 M55-59 5 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 57
31. 859 ΡΟΛΛΑΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ 2:14:08,34 6:23 M 30 M35-39 6 38
32. 853 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2:15:47,08 6:27 F 2 F45-49 1 48
33. 780 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:17:38,52 6:33 M 31 M60-64 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 62
34. 755 MIHAI PREDA 2:24:15,30 6:52 M 32 M40-44 9 RunninGreece 44
35. 776 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2:25:02,72 6:54 M 33 M40-44 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42
36. 793 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:27:00,91 7:00 M 34 M45-49 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 45
37. 808 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2:27:47,53 7:02 F 3 F55-59 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 55
38. 846 ΝΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:29:47,47 7:07 M 35 M30-34 3 34
39. 819 ΛΕΝΧΕΡΤ ΚΕΝΝΕΘ 2:29:49,60 7:08 M 36 M70+ 1 72
40. 865 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:41:59,42 7:42 M 37 M60-64 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60
41. 832 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΗ 2:48:24,27 8:01 F 4 F45-49 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47


Αποτελέσματα 10 χλμ


1. 511 ΑΒΔΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:39:58,75 3:59 F 1 F25-29 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 29
2. 709 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:40:20,27 4:02 M 1 M45-49 1 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 49
3. 642 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:41:14,84 4:07 M 2 M45-49 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 45
4. 562 ΖΑΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:42:09,43 4:12 M 3 M15-19 1 16
5. 635 ΜΠΟΥΡΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:42:16,81 4:13 M 4 M35-39 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 37
6. 674 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:42:52,45 4:17 M 5 M50-54 1 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 52
7. 576 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:43:58,05 4:23 F 2 F40-44 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 43
8. 647 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:44:17,93 4:25 M 6 M50-54 2 ΣΑΦΑΝΣ 51
9. 545 ΓΚΙΚΑΣ ΓΚΙΚΑΣ 0:44:32,82 4:27 M 7 M45-49 3 45
10. 691 ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:44:44,54 4:28 M 8 M25-29 1 29
11. 526 ΒΑΡΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:46:52,84 4:41 M 9 M50-54 3 50
12. 750 ΣΤΡΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:47:23,54 4:44 M 10 M15-19 2 Α.Σ. ΙΟΥ 16
13. 1477 ΛΙΚΑ ΜΕΤΙ 0:47:53,56 4:47 M 11 M15-19 3 15
14. 662 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 0:48:34,22 4:51 M 12 M20-24 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 23
15. 584 ΚΟΥΛΙΟΥ ΚΡΙΣΤΑ 0:48:39,16 4:51 F 3 F45-49 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 49
16. 592 ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 0:49:30,92 4:57 M 13 M35-39 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 38
17. 568 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 0:49:41,40 4:58 F 4 F35-39 1 39
18. 617 ΛΙ ΤΑΪ 0:50:59,58 5:05 M 14 M25-29 2 29
19. 1498 ΛΑΜΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:53:16,21 5:19 M 15 M55-59 1 59
20. 630 ΜΠΟΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 0:53:17,00 5:19 F 5 F30-34 1 ΣΔΥΜ 34
21. 598 ΛΑΜΠΡΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:54:08,90 5:24 F 6 F40-44 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 42
22. 515 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:54:36,96 5:27 M 16 M20-24 2 23
23. 1484 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 0:54:37,86 5:27 F 7 F35-39 2 38
24. 679 ΣΚΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:54:43,54 5:28 M 17 M30-34 1 32
25. 629 ΜΠΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 0:54:46,24 5:28 F 8 F25-29 2 28
26. 1500 ΘΕΟΔΩΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:56:28,58 5:38 F 9 1 -1
27. 622 ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:56:58,74 5:41 M 18 M30-34 2 32
28. 571 ΖΟΥΜΗ ΑΝΝΑ 0:57:17,37 5:43 F 10 F50-54 1 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 50
29. 554 ΔΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:57:48,79 5:46 M 19 M15-19 4 15
30. 687 ΣΤΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:58:29,91 5:50 M 20 M15-19 5 Α.Σ.ΙΟΥ 16
31. 514 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1:00:05,78 6:00 F 11 F50-54 2 ΤΡΕΧΑΛΑΤΖΗΔΕΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΆΣ 52
32. 668 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:00:06,04 6:00 F 12 F55-59 1 ΚΟΥΜΠΑΡΑ RUNNING CLUB 55
33. 542 ΓΙΩΡΓΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:00:42,06 6:04 F 13 2 14
34. 1482 ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ 1:00:51,42 6:05 F 14 F20-24 1 23
35. 752 CROITOROU OLEG 1:04:00,09 6:24 M 21 M35-39 3 RUNNINGREECE 35
36. 625 ΜΠΛΙΜΕ ΜΑΡΟΥΣΑ 1:04:09,28 6:24 F 15 F15-19 1 15
37. 558 ΖΑΚΧΑΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:04:27,01 6:26 M 22 1 14
38. 1488 ΤΟΥΡΑΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 1:04:38,41 6:27 M 23 M40-44 1 40
39. 1449 ΝΤΟΚΟΜΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:05:01,92 6:30 M 24 M40-44 2 41
40. 529 ΒΑΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:06:04,22 6:36 M 25 M15-19 6 15
41. 1415 ΘΩΜΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ 1:06:07,90 6:36 F 16 F50-54 3 54
42. 537 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:07:14,05 6:43 M 26 M50-54 4 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 52
43. 694 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 1:07:22,51 6:44 M 27 M70+ 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 73
44. 513 ΑΝΓΚΕΣΑ ΣΑΛΒΑΤΟΡΕ 1:07:55,67 6:47 M 28 M50-54 5 52
45. 565 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΑ 1:08:22,46 6:50 F 17 F45-49 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 48
46. 1476 ΔΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1:11:38,56 7:09 M 29 M15-19 7 16
47. 549 ΔΑΜΒΑΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:11:45,83 7:10 F 18 F45-49 3 49
48. 603 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1:12:33,33 7:15 F 19 F40-44 3 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 42
49. 716 ΤΣΙΓΓΙΣΤΡΑ ΕΛΕΝΗ 1:12:33,53 7:15 F 20 F50-54 4 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 52
50. 651 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΙΝΑ 1:14:04,63 7:24 F 21 F30-34 2 ADIDAS RUNNERS ATHENS 32
51. 1479 ΒΑΛΜΑ ΕΛΕΝΗ 1:17:57,52 7:47 F 22 F60-64 1 61
52. 726 ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 1:18:01,63 7:48 F 23 F65-69 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 67
53. 544 ΓΚΙΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1:19:30,79 7:57 F 24 F15-19 2 15
54. 628 ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 1:19:30,91 7:57 F 25 3 14
55. 663 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 1:19:53,09 7:59 F 26 F45-49 4 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 47
56. 676 ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ 1:20:33,83 8:03 F 27 F55-59 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 55
57. 531 ΒΟΛΙΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:24:42,83 8:28 F 28 F15-19 3 15
58. 1483 ΠΛΑΚΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1:24:49,83 8:28 M 30 M60-64 1 61
59. 500 BALLA STELLA 1:26:18,99 8:37 F 29 F15-19 4 15
60. 1481 ΑΝΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:29:26,17 8:56 F 30 F45-49 5 48
61. 597 ΛΑΜΠΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1:33:53,02 9:23 F 31 F60-64 2 64
62. 532 ΒΟΛΙΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1:33:53,08 9:23 F 32 F50-54 5 50
63. 667 ΠΕΔΙΑΔΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1:52:14,10 11:13 F 33 F40-44 4 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 42


Αποτελέσματα 3 χλμ


1. 926 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 08:57,83 2:59 F 1 Γ16+ 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 24
2. 1497 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 09:10,51 3:03 M 1 Α13-15 1 15
3. 1486 ΤΣΕΛΑ ΓΚΕΡΑΛΝΤΟ 09:18,84 3:06 M 2 Α13-15 2 13
4. 1457 ΣΑΚΙΡΙΑΝΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 10:29,47 3:29 M 3 Α6-12 1 Α.Ο. ΙΟΥ 7
5. 1459 ΣΑΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 10:51,71 3:37 F 2 Γ6-12 1 12
6. 1405 ΔΡΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10:59,05 3:39 M 4 Α13-15 3 Α.Ο.ΙΟΥ 13
7. 1460 ΣΑΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11:14,97 3:44 M 5 Α6-12 2 8
8. 996 ΔΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 11:17,94 3:45 M 6 Α6-12 3 8
9. 1427 ΚΥΡΓΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11:18,07 3:46 M 7 Α6-12 4 8
10. 1435 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11:29,07 3:49 M 8 Α6-12 5 11
11. 1447 ΝΟΜΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 11:33,56 3:51 M 9 Α6-12 6 Α.Ο ΙΟΥ 9
12. 1490 ΜΟΥΤΣΑ ΚΛΕΑ 11:34,81 3:51 F 3 Γ6-12 2 11
13. 1485 ΜΠΑΤΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12:02,47 4:00 M 10 Α6-12 7 12
14. 1440 ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12:02,81 4:00 M 11 Α6-12 8 11
15. 1467 ΣΤΥΛΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 12:04,91 4:01 M 12 Α6-12 9 9
16. 1425 ΚΟΡΕΤΑ ΣΟΦΙΑ 12:32,31 4:10 F 4 Γ6-12 3 12
17. 883 SUCHOKA DOROTA 12:37,90 4:12 F 5 Γ16+ 2 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 45
18. 1443 ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 12:44,17 4:14 M 13 Α16+ 1 31
19. 1448 ΝΟΜΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 13:45,38 4:35 M 14 Α6-12 10 Α.Ο. ΙΟΥ 7
20. 998 ΔΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13:47,60 4:35 M 15 Α6-12 11 10
21. 1439 ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ 13:50,70 4:36 M 16 Α6-12 12 7
22. 1455 ΠΟΛΥΖΩΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 13:53,27 4:37 F 6 Γ16+ 3 40
23. 990 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 13:58,66 4:39 F 7 Γ16+ 4 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 52
24. 1461 ΣΑΜΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14:08,03 4:42 M 17 Α6-12 13 10
25. 1499 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑ 14:09,13 4:43 M 18 Α6-12 14 10
26. 1465 ΣΤΡΑΚΑ ΧΡΥΣΗ ΣΟΦΙΑ 14:10,27 4:43 F 8 Γ6-12 4 Α.Σ.ΙΟΥ 10
27. 1442 ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14:13,10 4:44 M 19 Α6-12 15 11
28. 1436 ΜΠΑΡΙΑΜΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 14:32,13 4:50 F 9 Γ6-12 5 12
29. 1410 ΖΑΚΧΑΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 15:05,28 5:01 M 20 Α6-12 16 8
30. 877 BALLA MARIANNA 15:07,37 5:02 F 10 Γ6-12 6 12
31. 1437 ΜΠΑΤΣΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 15:15,87 5:05 F 11 Γ6-12 7 10
32. 1469 ΣΩΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 15:22,31 5:07 M 21 Α6-12 17 Α.Ο. ΙΟΥ 8
33. 1422 ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15:22,86 5:07 M 22 Α6-12 18 8
34. 1424 ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15:29,03 5:09 M 23 Α16+ 2 43
35. 1451 ΠΑΞΙΜΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 15:33,16 5:11 F 12 Γ6-12 8 10
36. 1458 ΣΑΜΑΡΑ ΕΛΛΗ 15:40,60 5:13 F 13 Γ6-12 9 9
37. 1432 ΜΕΡΣΙΝΗ ΚΥΡΓΙΑΝΑ 15:40,81 5:13 F 14 Γ6-12 10 10
38. 1462 ΣΑΜΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 15:42,58 5:14 M 24 Α16+ 3 53
39. 1489 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15:55,01 5:18 M 25 Α16+ 4 40
40. 1412 ΖΑΚΧΑΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑ 16:08,34 5:22 F 15 Γ13-15 1 13
41. 1409 ΖΑΚΧΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 16:08,93 5:22 M 26 Α16+ 5 44
42. 1487 ΟΜΕΡΙ ΦΑΜΠΙΑΝ 16:14,47 5:24 M 27 Α13-15 4 13
43. 1468 ΣΩΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16:19,56 5:26 M 28 Α6-12 19 Α.Ο. ΙΟΥ 11
44. 1495 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 16:26,00 5:28 F 16 Γ16+ 5 37
45. 1446 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16:28,95 5:29 M 29 Α13-15 5 14
46. 1463 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 16:37,31 5:32 F 17 Γ16+ 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 61
47. 1456 ΡΟΚΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16:40,22 5:33 M 30 Α6-12 20 6
48. 1466 ΣΤΡΑΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 16:40,47 5:33 F 18 Γ16+ 7 39
49. 1441 ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ 17:04,52 5:41 M 31 Α6-12 21 12
50. 1464 ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 17:04,71 5:41 F 19 Γ16+ 8 41
51. 1426 ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 17:10,16 5:43 M 32 Α13-15 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 13
52. 1474 ΨΥΧΑ ΙΩΑΝΝΑ 17:11,45 5:43 F 20 Γ6-12 11 6
53. 1431 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 17:13,77 5:44 M 33 Α6-12 22 7
54. 892 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΛΙΑ 17:20,99 5:46 F 21 Γ16+ 9 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 43
55. 1494 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΙΑΝΝΑ 17:28,51 5:49 F 22 Γ6-12 12 12
56. 997 ΔΑΜΒΑΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17:39,85 5:53 F 23 Γ6-12 13 7
57. 999 ΔΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 17:43,81 5:54 M 34 Α16+ 6 45
58. 1471 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ 18:30,55 6:10 M 35 Α6-12 23 12
59. 1429 ΜΑΓΚΑΦΩΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 18:35,75 6:11 F 24 Γ16+ 10 25
60. 991 ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ 18:35,95 6:11 F 25 Γ6-12 14 6
61. 1406 ΔΡΑΚΟΥ ΜΑΡΟΥΣΑ 19:41,37 6:33 F 26 Γ13-15 2 14
62. 1417 ΚΑΙΣΗΣ ΤΟΜ 20:16,27 6:45 M 36 Α16+ 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50
63. 1434 ΜΗΛΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 20:17,11 6:45 F 27 Γ16+ 11 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 68
64. 921 ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20:20,60 6:46 M 37 1 5
65. 897 ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣ ΜΑΚΗΣ 20:22,46 6:47 M 38 Α16+ 8 35
66. 992 ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 21:40,97 7:13 F 28 Γ16+ 12 36
67. 1433 ΜΕΡΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21:41,51 7:13 M 39 2 4
68. 595 ΚΥΠΡΙΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 21:42,25 7:14 F 29 Γ16+ 13 43
69. 1413 ΗΛΙΟΚΑΥΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 21:42,31 7:14 F 30 Γ16+ 14 40
70. 1493 ΜΕΡΣΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 21:51,53 7:17 F 31 Γ6-12 15 12
71. 1402 ΔΕΣΥΛΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 22:31,53 7:30 F 32 Γ16+ 15 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 62
72. 1401 ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ- ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΑΝΑΗ 22:49,47 7:36 F 33 Γ6-12 16 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 8
73. 1000 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 22:50,97 7:36 M 40 Α16+ 9 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 45
74. 1492 ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 23:20,42 7:46 F 34 1 4
75. 1491 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 23:21,94 7:47 F 35 Γ16+ 16 33
76. 993 ΓΚΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23:41,26 7:53 M 41 Α6-12 24 10
77. 1450 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ 23:41,49 7:53 F 36 Γ6-12 17 ΑΣ ΙΟΥ 9
78. 1430 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 23:41,59 7:53 F 37 Γ16+ 17 ΑΣ ΙΟΥ 44
79. 1445 ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24:28,27 8:09 M 42 Α6-12 25 8
80. 1407 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΕΥΗ 24:31,23 8:10 F 38 Γ16+ 18 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 22
81. 1416 ΚΑΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 24:31,35 8:10 F 39 Γ16+ 19 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 25
82. 1472 ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΑΘΗΝΑ 24:48,88 8:16 F 40 Γ16+ 20 29
83. 995 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗ ΡΟΔΟΠΗ 24:49,08 8:16 F 41 Γ16+ 21 33
84. 1419 ΚΕΡΙΜΑΚΗ ΚΛΑΙΡΗ 24:49,08 8:16 F 42 Γ16+ 22 27
85. 1470 ΤΑΡΤΣΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 25:01,67 8:20 F 43 Γ16+ 23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 34
86. 878 BALLAS ORESTIS 25:54,59 8:38 M 43 Α6-12 26 9
87. 555 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 27:36,33 9:12 F 44 Γ16+ 24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 54
88. 1414 ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 28:06,63 9:22 M 44 3 4
89. 1478 ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ 28:07,15 9:22 M 45 Α16+ 10 39
90. 1454 ΠΑΤΕΣΤΗ ΑΝΝΑ 28:12,85 9:24 F 45 Γ16+ 25 38
91. 989 ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 32:26,25 10:48 M 46 Α16+ 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46
92. 1408 ΖΑΚΚΑ ΧΑΡΑ 33:51,73 11:17 F 46 Γ16+ 26 38
93. 1496 ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 33:51,73 11:17 F 47 Γ16+ 27 23
94. 994 ΓΚΙΚΑΣ ΑΡΗΣ 33:51,77 11:17 M 47 4 4
95. 1473 ΧΙΟΥ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ 36:13,00 12:04 F 48 Γ6-12 18 9

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 9 Ιουν 2018 21:00

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

'Ερευνα Αγοράς

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr