Ημερολόγιο Αγώνων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
4
Ημερομηνία : 4 Νοε 2018
5
6
7
8
9
10
12
13
14
21
22
23
25
Ημερομηνία : 25 Νοε 2018
26
27
28
29
30

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

10ο Ψάθαθλον 2018

Κατηγορία
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Ημερομηνία
5 Αυγ 2018 22:00
10ο Ψάθαθλον 2018

1 38 Γεωργοβασιλόπουλος Παναγιώτης M 08:43:00 22:13:00
2 26 Τσέλιος Παναγιώτης M 09:22:00 23:05:00
3 42 Μπούρας Μάρκος M 13:33:00 24:36:00
4 36 Δρακονταειδής Κωνσταντίνος Μ 11:34:00 24:48:00
5 4 Θεοδόσης Μάριος Μ 11:03:00 25:23:00
6 35 Ναούμ Γεώργιος Μ 10:42:00 25:30:00
7 33 Κάβουρας Άκης Μ 13:40:00 26:00:00
8 7 Λιακόπουλος Ορέστης Μ 11:24:00 26:09:00
9 17 Τζόλα Αγγελική F 10:04:00 26:30:00
10 8 Δημόπουλος Διονύσης Μ 13:21:00 27:02:00
11 43 Toner Andy Μ 13:08:00 27:15:00
12 1 Αλεξανδροπούλου Μαρία F 11:24:00 27:37:00
13 16 Παναγόπουλος Λουδοβίκος Μ 13:00:00 27:42:00
14 44 Toner Ben M 14:23:00 28:30:00
15 9 Δουβλής Αθανάσιος Μ 14:56:00 28:37:00
16 40 Τριανταφυλλόπουλος Παναγιώτης Μ 15:16:00 29:36:00
17 29 Ασπρούδας Φώτης Μ 14:21:00 29:50:00
18 3 Παπαδόπουλος Περικλής Μ 13:56:00 29:53:00
19 34 Λάμπος Κωνσταντίνος Μ 14:46:00 30:06:00
20 30 Γκόβας Νίκος Μ 16:47:00 30:57:00
21 13 Γραμμένος Φώτης Μ 14:10:00 31:28:00
22 21 Παπαδάτος Ανδρέας Μ 14:30:00 31:32:00
23 18 Μάνος Δημήτρης Μ 18:15:00 31:35:00
24 23 Ψύλλας Αναστάσιος Μ 14:45:00 31:49:00
25 2 Λιβαθινός Ιωάννης Μ 14:47:00 31:53:00
26 22 Πυροδήμου Εύη F 15:05:00 32:00:00
27 48 Παναγόπουλος Φίλιππος M 16:10:00 32:33:00
28 5 Καραμάνος Αθανάσιος M 17:30:00 32:57:00
29 10 Τζιούκας Γεώργιος M 17:25:00 32:59:00
30 31 Τσούλος Νικόλαος Μ 15:20:00 33:01:00
31 28 Ζαφειράτος Σπυρίδων Μ 16:18:00 33:06:00
32 32 Λάμπρου Μαρία F 16:47:00 33:08:00
33 14 Τράντζα Χρυσάνθη F 17:14:00 33:25:00
34 25 Καλύβα Παρασκευή F 16:24:00 33:39:00
35 39 Κάλλιστρος Αλέξης M 19:26:00 34:24:00
36 47 Κολοκούτσας Νικόλαος M 17:30:00 34:40:00
37 12 Λαλιώτης Ανδρέας Μ 17:09:00 34:59:00
38 45 Bayless Sarah F 17:42:00 35:05:00
39 27 Ζαφειράτος Παναγιώτης M 18:08:00 35:26:00
40 41 Σαββόπουλος Αντώνης Μ 21:54:00 37:24:00
41 37 Παπαδόπουλος Νικόλαος Μ 14:15:00 38:57:00
42 11 Μεναπάς Ανδρέας Μ 19:35:00 39:12:00
43 20 Στεργιοπούλου Δήμητρα F 21:32:00 41:23:00
44 46 Κάλλιστρος Ανδρέας Μ 22:34:00 41:27:00
45 19 Καραγεωργοπούλου Ειρήνη F 17:40:00 42:20:00
46 24 Λαμπροκωστόπουλος Δημήτριος Μ 18:12:00 42:20:00
FirstPrevious1NextLastShowing 1 to 42 of total 42 entries

Έφηβοι:

1 10 Καραχανίδου Παναγιώτα F 08:15:00

2 5 Τζώλος Γρηγόρης M 08:42:00
3 13 Βουκελάτος Χρήστος Μ 08:58:00
4 18 Χρυσανθακόπουλος Νικόλαος Μ 08:59:00
5 14 Βουκελάτος Δημήτρης Μ 09:09:00
6 8 Τζίνης Θεόδωρος Μ 09:13:00
7 6 Λαμπάτος Άγγελος Μ 09:37:00
8 1 Δημόπουλος Σπυρίδων Μ 09:41:00
9 16 Νικολάου Ηλίας Μ 09:51:00
10 3 Παπάκος Άγγελος Μ 10:50:00
11 4 Τόλιας Διονύσιος Μ 10:59:00
12 9 Τελέγκος Κωνσταντίνος Μ 11:00:00
13 7 Τσίπης Ανδρέας Μ 11:09:00
14 17 Χρυσανθακόπουλος Φαίδων Μ 11:46:00
15 20 Μπαλτιμάς Κωνσταντίνος Μ 11:49:00
16 12 Κυριαζής Μιχάλης Μ 12:07:00
17 15 Κέτα Εύα F 12:11:00
18 19 Κραβαριώτης Νικόλαος M 15:13:00
19 11 Λιάλιος Δημήτρης Μ 16:55:00

Παιδιά:

 

17 Αλεξανδρόπουλος Παναγιώτης
72 Αλεξανδρόπουλος Χρήστος
15 Αλεξανδροπούλου Γεωργία
50 Αλεξόπουλος Κωνσταντίνος
54 Αποστολοπούλου Ευγενία
55 Αποστολοπούλου Σοφία
12 Βάνη Βασιλική
13 Βάνης Λεωνίδας
46 Βασιλακόπουλος Ανδρέας
34 Βατικιώτης Άκης
35 Βατικιώτης Δημήτρης
33 Βατικιώτης Σταύρος
32 Βατικιώτης Φοίβος
48 Γεωργιάδη Αλεξάνδρα
49 Γεωργιάδη Σωτηρία
5 Γιωτοπούλου Αλεξάνδρα
37 Γραμμένος Νικηφόρος
41 Ζήκου Κωνσταντίνα
24 Θωμοπούλου Ζωή
36 Καλοπίσης Μάξιμος
68 Καπερώνη Κατερίνα
77 Καράμπελας Χριστόφορος
71 Καραμπούλας Θεόδωρος
44 Καραμπούλας Κωνσταντίνος Μάριος
43 Καταραχιά Ιωάννα
18 Καταραχιάς Γεώργιος
38 Κέτα Πάμελα
8 Κλείδωνα Γεωργία
1 Λαλιώτης Ανδρέας
2 Λαμπάτου Ζωρντίνα
76 Λάτσινος Διονύσιος
28 Λάτσινος Σπύρος
27 Λάτσινου Λαμπρινή
59 Μαρτσούκα Γεωργία
58 Μαρτσούκα Νίκη
56 Μισύρη Δήμητρα
61 Μισύρης Στέφανος
7 Μπακλέση Βασιλική
6 Μπακλέση Ελισάβετ
60 Μπουλούμπαση Διονυσία
57 Μπουλούμπαση Παναγιώτα
67 Μπούρδος Αντώνης
9 Νικολόπουλος Παναγιώτης
45 Οικονόμου Παναγιώτα
39 Παγώνη Βάσια
23 Παπαγεωργίου Φώτης
62 Παπαδημητροπούλου Παναγιώτα
29 Παπαδουλάκη Μαρία
65 Πασσάς Άγγελος
66 Πασσάς Στέργιος
10 Πάτσικα Χαρούλα
11 Πάτσικας Αθανάσιος
21 Πολύζος Δημήτρης
22 Πολύζου Ναταλία
64 Πρεβεζάνος Αθανάσιος
63 Πρεβεζάνος Σπύρος
74 Πρεπέλιτσα Αλέξανδρος
75 Πρεπέλιτσα Έκτορας
70 Σακελλαρόπουλος Ιωάννης
69 Σακελλαρόπουλος Σωτήρης
73 Σακελλαροπούλου Τριάδα
4 Στρατόπουλος Δημήτρης
25 Στρούτζας Κωνσταντίνος Ραφαήλ
31 Τερέζη Γεωργία
14 Τζόλα Ιουλιανή
16 Τζώρτζη Σπυριδούλα
19 Τζώρτζης Άγγελος
20 Τζώρτζης Κωνσταντίνος
30 Τόλλια Ζέτα
42 Τομαράς Παναγιώτης
52 Τσίγκα Ειρήνη
53 Τσίγκα Ελένη
26 Τσιράκος Γρηγόρης
40 Φίλιππα Ευαγγελία
47 Χρυσανθακόπουλος Φώτης
3 Toner Dylan
51 Toner Ethan

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 5 Αυγ 2018 22:00

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

'Ερευνα Αγοράς

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr