Ημερολόγιο Αγώνων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
Ημερομηνία : 1 Σεπ 2018
2
Ημερομηνία : 2 Σεπ 2018
3
4
5
7
9
Ημερομηνία : 9 Σεπ 2018
10
11
13
14
16
Ημερομηνία : 16 Σεπ 2018
17
18
19
20
21
23
Ημερομηνία : 23 Σεπ 2018
26
27
28
30
Ημερομηνία : 30 Σεπ 2018

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

5ος Δρόμος της Θηναίας Γης στην Κεφαλλονιά

Κατηγορία
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Ημερομηνία
8 Αυγ 2018 16:00
5ος Δρόμος της Θηναίας Γης στην Κεφαλλονιά - Αποτελέσματα Αγώνες Δρόμου 2018

Αποτελέσματα: 7.100 μέτρα

Pos Categ Pos Race No FirstName LastName Time Category Code Gender Club

1 1 622 ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΑΦΙΔΑΣ 00:26:50 TOP M Male SD KEFALONIAS

2 2 619 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 00:27:35 TOP M Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΥΡΟΥ

3 3 604 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ 00:27:47 TOP M Male

4 1 552 ΝΙΚΟΣ ΛΑΙΟΣ 00:27:56 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

5 2 93 ΝΙΚΟΣ ΡΑΛΛΗΣ 00:28:14 M41-50 Male

6 3 65 CICILINO CLAUDIO 00:28:21 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

7 4 641 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΡΙΓΓΑΣ 00:28:43 M41-50 Male

8 1 582 ΕΛΕΝΗ ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ 00:28:46 TOP F Female INSHAPE

9 1 550 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΡΛΗΣ 00:28:54 M19-30 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

10 5 659 ΠΑΝΑΓΗΣ ΧΑΛΔΑΣ 00:30:01 M41-50 Male WINNERS

11 1 646 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 00:30:04 M31-40 Male INSHAPE

12 2 657 ΜΑΚΗΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 00:30:15 M19-30 Male WINNERS

13 2 507 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΤΣΑΡΟΣ 00:30:21 M31-40 Male

14 6 660 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ 00:30:34 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

15 3 655 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 00:31:13 M19-30 Male WINNERS

16 7 523 ΝΙΚΟΣ ΓΑΡΜΠΗΣ 00:31:26 M41-50 Male RAFINA RUNNERS

17 1 581 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ 00:31:35 M14-18 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

18 8 616 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 00:31:42 M41-50 Male ΣΑΦΑΝΣ

19 4 596 ΜΠΟΥΛΕΝΤ ΝΤΕΛΣΗΣ 00:31:44 M19-30 Male

20 1 540 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ 00:31:46 M61+ Male ΑΠΣ IN SHAPE

21 3 589 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ 00:31:47 M31-40 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

22 9 570 ΜΑΚΗΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ 00:31:55 M41-50 Male WINNERS

23 5 627 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΝΕΛΑΤΟΣ 00:32:11 M19-30 Male RAFINARUNNERS

24 1 576 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 00:32:16 M51-60 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

25 2 618 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 00:32:25 M51-60 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

26 10 628 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 00:32:32 M41-50 Male RAFINARUNNERS

27 11 544 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΗΡΑΤΟΣ 00:32:37 M41-50 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

28 12 620 ΦΩΤΗΣ ΣΙΜΑΤΟΣ 00:33:03 M41-50 Male ΣΔΚ

29 6 606 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 00:33:08 M19-30 Male ADIDAS RUNNERS ATHENS

30 13 571 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΡΟΣ 00:33:15 M41-50 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

31 14 583 Γεράσιμος Μεσσάρης 00:33:20 M41-50 Male

32 7 549 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΛΗΣ 00:33:22 M19-30 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

33 4 637 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ 00:33:25 M31-40 Male ΑΠΣ IN SHAPE

34 2 643 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΦΩΚΑΣ 00:33:55 M14-18 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

35 15 665 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ 00:34:01 M41-50 Male

36 5 612 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΝΤΑΝΟΣ 00:34:06 M31-40 Male WINNERS

37 3 506 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 00:34:25 M51-60 Male

38 4 574 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ 00:34:27 M51-60 Male

39 2 86 ΣΟΦΙΑ ΛΟΥΚΑ 00:34:44 TOP F Female WINNERS

40 16 642 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ 00:35:00 M41-50 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

41 17 624 ΚΩΣΤΑΣ ΣΚΡΙΒΑΝΟΣ 00:35:03 M41-50 Male ΑΠΣ IN SHAPE

42 8 531 ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ 00:35:14 M19-30 Male INSHAPE

43 2 503 ΠΑΝΑΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ 00:35:23 M61+ Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

44 9 632 ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΩΤΗΣ 00:35:39 M19-30 Male ΑΠΣ IN SHAPE

45 5 553 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΟΥΣΗΣ 00:36:08 M51-60 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

46 6 533 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 00:36:22 M31-40 Male

47 3 541 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΖΙΑΚΟΥ 00:36:24 TOP F Female

48 6 666 ΠΑΝΑΓΙΩΤΣΗ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 00:36:39 M51-60 Male

49 1 663 VANTREVE 00:37:00 F41-50 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

50 1 599 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 00:37:03 F31-40 Female ΑΠΣ IN SHAPE

51 3 76 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΟΡΙΖΑΣ 00:37:05 M14-18 Male INSHAPE

52 7 601 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 00:37:07 M51-60 Male ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

53 1 513 ΑΡΓΥΡΩ ΒΟΥΤΣΙΝΑ 00:37:07 F14-18 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

54 1 658 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΜΠΕΝΕΤΑΤΟΥ 00:37:10 F51-60 Female WINNERS

55 10 508 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣ 00:37:47 M19-30 Male

56 4 22 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΙΤΣΑΠΗΔΟΥΛΑΣ 00:37:59 M14-18 Male WINNERS

57 3 630 ΛΕΦΤΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ 00:38:38 M61+ Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ

58 7 654 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 00:39:01 M31-40 Male WINNERS

59 8 504 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΕΛΟΣ 00:39:08 M51-60 Male

60 8 564 ΠΑΡΣΗΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 00:39:26 M31-40 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

61 9 534 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΑΜΚΑΛΗΣ 00:39:26 M31-40 Male ΑΠΣ IN SHAPE

62 11 61 ΓΙΟΥΝΙΣ MΠΕΝΤΟΥΡ 00:39:43 M19-30 Male WINNERS

63 5 40 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ 00:40:00 M14-18 Male WINNERS

64 12 516 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ 00:40:00 M19-30 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

65 6 90 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΚΙΔΗΣ 00:40:12 M14-18 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

66 2 598 ΕΛΕΝΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 00:40:15 F41-50 Female INSHAPE

67 18 588 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ 00:40:15 M41-50 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

68 13 586 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ 00:40:47 M19-30 Male

69 14 648 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΙΟΝΗΣ 00:40:55 M19-30 Male

70 2 638 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ 00:41:06 F31-40 Female ΑΠΣ IN SHAPE

71 19 512 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΕΛΙΟΥΛΗ 00:41:08 M41-50 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

72 7 60 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΛΛΙΑΝΑΤΟΣ 00:41:23 M14-18 Male WINNERS

73 3 626 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΟΥΛΤΗ 00:41:23 F31-40 Female WINNERS

74 20 577 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΑΤΟΣ 00:41:25 M41-50 Male

75 8 26 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΟΥΓΚΟΣ 00:41:27 M14-18 Male WINNERS

76 1 55 ΜΑΡΙΣΣΙΑ ΠΟΤΑΜΙΑΝΟΣ 00:42:09 F19-30 Female WINNERS

77 21 644 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΛΙΩΤΗΣ 00:42:14 M41-50 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

78 22 645 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΟΣ 00:42:17 M41-50 Male

79 9 529 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΙΟΥΛΟΣ 00:42:32 M14-18 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

80 10 538 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 00:42:32 M14-18 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

81 3 501 ARMINDA HASKO 00:42:36 F41-50 Female

82 15 656 ΘΑΝΟΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 00:42:49 M19-30 Male WINNERS

83 16 12 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ 00:42:57 M19-30 Male WINNERS

84 4 542 ΣΤΑΜΩ ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΥ 00:43:17 F41-50 Female

85 4 28 GIULIO VISCOGLIOSI 00:43:20 M61+ Male WINNERS

86 10 602 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΥΛΉΣ 00:43:21 M31-40 Male Ανεξάρτητος

87 2 85 ΤΖΟΑΝΑ ΜΕΡΚΑΙ 00:43:21 F14-18 Female WINNERS

88 23 557 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 00:43:31 M41-50 Male RAFINA RUNNERS

89 24 530 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΙΟΥΛΟΣ 00:44:12 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

90 2 510 ΡΕΝΑ ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΥ 00:44:21 F51-60 Female ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

91 11 554 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΟΥΣΗΣ 00:44:38 M14-18 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

92 12 74 ΝΙΚΟ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 00:44:55 M14-18 Male INSHAPE

93 17 579 ΠΑΝΑΓΗΣ ΛΟΥΚΑΚΗΣ 00:45:18 M19-30 Male

94 18 14 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ 00:45:22 M19-30 Male WINNERS

95 25 605 ΦΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΤΟΣ 00:45:38 M41-50 Male

96 5 555 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΚΑΤΟΣ 00:45:41 M61+ Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

97 4 625 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΟΥΛΙΩΤΗ 00:45:45 F31-40 Female

98 2 5 ΒΑΓΙΑ ΜΗΝΑ 00:45:48 F19-30 Female WINNERS

99 19 47 ΜΑΚΗΣ ΑΛΥΣΣΑΔΡΑΤΟΣ 00:45:59 M19-30 Male WINNERS

100 9 651 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 00:46:40 M51-60 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

101 13 569 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 00:46:48 M14-18 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

102 26 562 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΣΜΑΤΟΣ 00:46:51 M41-50 Male

103 14 66 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ 00:46:52 M14-18 Male

104 15 668 ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ 00:47:20 M14-18 Male

105 27 661 ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΕΛΑΚΑΣ 00:47:25 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

106 3 10 ΜΑΡΙΑ ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ 00:47:42 F19-30 Female WINNERS

107 3 584 ΧΑΡΙΑΝΝΑ ΜΕΤΑΞΑ 00:47:52 F14-18 Female ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

108 5 73 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ 00:48:04 F31-40 Female INSHAPE

109 16 526 ΚΙΜΩΝ ΓΑΡΟΥΦΑΛΗΣ 00:48:22 M14-18 Male

110 20 6 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ 00:48:40 M19-30 Male WINNERS

111 6 565 ΘΕΟΦΡΑΚΤΟΣ ΔΕΛΑΚΑΣ 00:48:52 M61+ Male

112 21 41 ΑΚΗΣ ΠΛΕΥΡΙΑΣ 00:48:59 M19-30 Male WINNERS

113 4 520 ΜΑΡΙΑ ΓΑΡΜΠΗ 00:49:06 F14-18 Female RAFINA RUNNERS

114 4 519 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΑΡΜΠΗ 00:49:08 F19-30 Female RAFINA RUNNERS

115 22 524 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΓΑΡΜΠΗΣ 00:49:09 M19-30 Male RAFINA RUNNERS

116 17 572 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ 00:49:15 M14-18 Male ΑΠΣ IN SHAPE

117 5 25 CELESTE VISCOGLIOSI 00:49:40 F14-18 Female WINNERS

118 6 59 ΡΕΓΓΙΝΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑ 00:49:43 F14-18 Female WINNERS

119 18 662 ΝΙΚΟΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ 00:50:08 M14-18 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

120 23 51 ΝΙΚΟΣ ΜΙΝΑΣ 00:50:24 M19-30 Male WINNERS

121 11 92 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΑΤΟΣ 00:50:28 M31-40 Male WINNERS

122 7 94 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΑΣΠΑΡΗ 00:50:40 F14-18 Female

123 8 19 ΑΛΕΞΙΑ ΓΑΣΠΑΡΑΤΟΥ 00:50:45 F14-18 Female WINNERS

124 6 600 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 00:50:47 F31-40 Female ΑΠΣ IN SHAPE

125 19 667 ΒΙΚΤΩΡ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ 00:50:52 M14-18 Male

126 24 57 ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΣΤΙΝΚΑ 00:51:14 M19-30 Male WINNERS

127 12 640 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ 00:51:40 M31-40 Male ΠΑΟ ΑΡΧΑΙΩΝ ΛΕΤΡΙΝΩΝ

128 7 528 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 00:51:40 F31-40 Female

129 20 96 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΟΝΔΡΑΣ 00:51:51 M14-18 Male

130 28 539 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 00:51:57 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

131 13 68 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΝΤΕΚΑΣ 00:51:58 M31-40 Male

132 8 509 ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΥ 00:52:13 F31-40 Female

133 9 634 ΕΛΠΙΔΑ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ 00:52:44 F14-18 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

134 10 536 ΑΝΝΑ ΔΙΑΚΑΤΟΥ 00:52:45 F14-18 Female ΑΠΣ IN SHAPE

135 9 87 ΜΑΡΙΑΝΑ ΛΟΥΚΑ 00:53:12 F31-40 Female WINNERS

136 29 517 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ 00:53:20 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

137 14 18 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 00:54:04 M31-40 Male WINNERS

138 21 527 ΔΑΝΕΛΑΤΟΣ 00:54:05 M14-18 Male

139 25 548 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ 00:54:12 M19-30 Male RAFINA RUNNERS

140 22 97 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΡΜΠΗΣ 00:54:17 M14-18 Male RAFINA RUNNERS

141 26 560 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΓΓΕΛΑΡΗΣ 00:55:48 M19-30 Male

142 30 636 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 00:56:06 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

143 11 635 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ 00:56:06 F14-18 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

144 12 521 ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΡΜΠΗ 00:56:35 F14-18 Female RAFINA RUNNERS

145 13 535 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ 00:57:32 F14-18 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

146 23 83 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΜΙΤΣΗΣ 00:58:01 M14-18 Male WINNERS

147 24 77 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΚΛΗΣ 00:58:05 M14-18 Male INSHAPE

148 25 568 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 00:58:14 M14-18 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

149 14 522 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΓΑΡΜΠΗ 00:58:31 F14-18 Female RAFINA RUNNERS

150 3 664 ΝΑΤΑΣΑ ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ 00:58:38 F51-60 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

151 15 563 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗ 00:58:46 F14-18 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

152 27 603 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 00:59:35 M19-30 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

153 26 2 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ 00:59:53 M14-18 Male WINNERS

154 28 3 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ 00:59:54 M19-30 Male WINNERS

155 5 546 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ 01:00:09 F41-50 Female RAFINA RUNNERS

156 6 559 ΜΑΡΙΑ ΚΟΠΑΝΑ 01:00:10 F41-50 Female RAFINARUNNERS

157 27 38 FILIPPO VISCOGLIOSI 01:00:35 M14-18 Male WINNERS

158 31 89 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΑΝΑΛΑΤΟΣ 01:01:07 M41-50 Male WINNERS

159 10 594 ΦΕΝΙΑ ΜΠΑΚΛΑΒΑ 01:02:08 F31-40 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

160 32 608 Διονυσης Πολλατος 01:02:15 M41-50 Male WINNERS

161 28 1 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ 01:02:24 M14-18 Male WINNERS

162 29 13 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 01:02:31 M19-30 Male WINNERS

163 5 7 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΠΕΡΓΗ 01:02:49 F19-30 Female WINNERS

164 16 525 ΜΑΡΙΑ – ΝΕΦΕΛΗ ΓΑΡΟΥΦΑΛΗ 01:04:00 F14-18 Female

165 7 81 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΛΙΑΝΑΤΟΥ 01:04:05 F41-50 Female WINNERS

166 11 545 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΥ 01:04:51 F31-40 Female ΑΠΣ IN SHAPE

167 17 79 ΝΙΚΗ ΛΙΑΚΑΤΟΥ 01:04:57 F14-18 Female INSHAPE

168 10 591 ΝΙΚΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ 01:05:05 M51-60 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

169 8 27 LETIZIA LOPRESTI 01:05:07 F41-50 Female WINNERS

170 6 75 ΟΛΓΑ ΔΟΡΙΖΑ 01:05:31 F19-30 Female INSHAPE

171 15 78 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 01:05:38 M31-40 Male INSHAPE

172 9 67 ΧΡΥΣΑ ΛΟΥΒΕΡΔΗ 01:06:37 F41-50 Female

173 1 37 ΜΑΙΡΗ ΣΠΕΤΣΙΕΡΗ 01:06:56 F61+ Female WINNERS

174 10 639 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ 01:08:14 F41-50 Female ΑΠΣ IN SHAPE

175 11 543 ΜΑΡΙΑ ΚΑΚΑΛΑ 01:08:21 F41-50 Female ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

176 11 511 ΑΝΝΑ ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ 01:08:38 M51-60 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

177 16 580 ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΙΟΥΔΗ 01:08:38 M31-40 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

178 33 621 Φωτης Σιματος 01:08:41 M41-50 Male ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ

179 12 615 ΕΛΕΝΗ ΡΙΤΣΑΝΗ 01:08:48 F41-50 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

180 29 21 ΜΑΡΙΟΣ -ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ 01:08:55 M14-18 Male WINNERS

181 4 669 ΕΛΕΝΗ ΜΕΤΑΞΑ 01:10:03 F51-60 Female

182 2 30 ΒΕΝΕΤΙΑ ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗ 01:10:20 F61+ Female WINNERS

183 13 631 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ 01:10:43 F41-50 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

184 7 8 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΑΒΑΡΗ 01:10:50 F19-30 Female WINNERS

185 14 614 ΜΑΡΙΑ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ 01:11:45 F41-50 Female RAFINARUNNERS

186 34 653 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΤΑΠΟΔΑΣ 01:11:46 M41-50 Male RAFINARUNNERS

187 35 595 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ 01:12:44 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

188 18 45 ΝΙΟΒΗ ΣΤΑΘΑΤΟΥ 01:15:51 F14-18 Female WINNERS

189 19 20 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΙΜΑΤΟΥ 01:15:53 F14-18 Female WINNERS

190 36 607 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΛΑΙΝΟΥ 01:16:02 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

191 3 514 ΑΜΑΛΙΑ ΒΟΥΤΣΙΝΑ 01:16:23 F61+ Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

192 5 34 ΔΟΞΑ ΖΗΣΙΜΑΤΟΥ 01:16:31 F51-60 Female WINNERS

193 6 33 ΝΤΙΝΑ ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΥ 01:16:32 F51-60 Female WINNERS

194 8 54 ΑΡΕΤΗ ΛΙΤΣΙ 01:19:43 F19-30 Female WINNERS

195 30 670 ΙΑΣΩΝ ΔΟΥΤΣΙΟΣ 01:19:43 M14-18 Male

196 9 52 ΚΡΙΣΤΕΛ ΖΙΣΗΜΑΤΟΥ 01:19:44 F19-30 Female WINNERS

197 10 35 ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 01:19:46 F19-30 Female WINNERS

198 7 29 ΑΓΚΙΟΛΙΝΑ ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗ 01:19:50 F51-60 Female WINNERS

199 20 566 ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΜΕΞΕΡΙΔΗΣ 01:20:04 F14-18 Female

200 37 573 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ 01:20:29 M41-50 Male ΑΠΣ IN SHAPE

201 21 609 ΝΑΝΣΥ ΠΟΤΗΡΙ 01:24:30 F14-18 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

202 15 537 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ 01:28:24 F41-50 Female INSHAPE

203 16 551 ΑΘΗΝΑ ΚΑΡΟΥΣΗ 01:31:49 F41-50 Female ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

204 38 592 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΙΑΤΟΣ 01:31:55 M41-50 Male ΒΟΥΤΣΙΝΑΤΑ

205 617 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΜΟΛΗ 00:36:39 ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 8 Αυγ 2018 16:00

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

'Ερευνα Αγοράς

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr