Ημερολόγιο Αγώνων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
17
18
23
24
30

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

16ος Αγώνας Δρόμου Ο.Υ. Κρήτης 2018

Κατηγορία
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Ημερομηνία
4 Φεβ 2018 16:00

Αποτελέσματα 16ου Φυσιολατρικού Αγώνα Δρόμου,επί ανωμάλου εδάφους, απόστασης 5.250μ.

  1. Καμπιτάκης Μίλτος, Ομας Καμπιτάκη, 1967                                                          20:15
  2. Καμπιτάκης Νίκος, Ομάς Καμπιτάκη, 1967                                                            20:38
  3. Συλλιγνάκης Μανώλης, Σητεία, 1982                                                                       20:51
  4. Παπαγιαννάκης Γιώργος, Ο.Υ.Κρήτης, 1975                                                          22:05
  5. Αντωνακάκης Θεόδωρος, Ν.Ο.Η. Κωπηλασία, 2000                                             22:43
  6. Αποστολάκης Αβραάμ, Ηράκλειο, 1983                                                                  24:25
  7. Καπελλάκης Γιώργος, Ο.Υ.Κρήτης, 1974                                                                26:24
  8. Λαχνιδάκης Δημήτριος, ΣΔΥ.Ρεθύμου, 1970                                                         26:58
  9. Γιαννακάκης Νίκος, Ο.Υ.Κρήτης, 1972                                                                    27:42
  10. Μαστοράκης Μανώλης, ΣΔΥ. Ηρακλείου, 1983                                                     27:42
  11. Γενετζάκης Μανώλης, Άνω Αρχάνες, 1983                                                             28:19
  12. Κατσούλης Γιώργος, Μάλια, 1958                                                                            28:19
  13. Μπελιβανάκης Μιχάλης, Ο.Υ.Κρήτης, 1955                                                            28:19
  14. Καλογερίδης Μανώλης, Βόνη-Ο.Υ.Κρήτης, 1966                                                  29:07
  15. Βενέρη Ελένη, Ηράκλειο, 1980                                                                                  29:10
  16. Σοχωράκης Μανώλης, Ο.Υ.Κρήτης, 1955                                                               30:11
  17. Παπαδάκης Γιάννης, Ο.Υ.Κρήτης, 1981                                                                  30:13
  18. Κωνσταντάκης Γιώργος, Ο.Υ.Κρήτης, 1958                                                            31:07
  19. Παπαγιαννάκη Μαρία, Ηράκλειο, 2003                                                                   31:15
  20. Καλούρης Αντώνης, Ηράκλειο, 1966                                                                       31:24
  21. Ψαραδάκη Ελένη, Ο.Υ.Κρήτης, 1986                                                                       31:30
  22. Τελιοπούλου Ράνια, Χανιά-Ο.Υ.Κρήτης, 1964                                                        31:34
  23. Φανταουτσάκη Μαρία, Ηράκλειο, 1986                                                                   32:17
  24. Μπέτυ Φλώρα, Αλβανία-Ο.Υ.Κρήτης, 1965                                                            32:33
  25. Καλλέργης Γιώργος, Ηράκλειο, 2007                                                                       32:40
  26. Χρήστου Ζάχος, Ο.Υ.Κρήτης, 1964                                                                          32:40
  27. Πεπονάκης Μύρων, Ο.Υ.Κρήτης, 1959                                                                    32:49
  28. Χατζηαδάμ Λάμπρος, Ο.Υ.Κρήτης, 1962                                                                36;01
  29. Χατζηαδάμ Θεόδωρος, Ο.Υ.Κρήτης, 2010                                                              36:01
  30. Κατσανά Κωνσταντίνα, Ο.Υ.Κρήτης, 1992                                                              36:55
  31. Καλλέργης Κώστας, Ηράκλειο, 2004                                                                        38:00
  32. Σφακιανάκης Μύρων, Ο.Υ.Κρήτης, 1946                                                                 38:30
  33. Σκοπελίτου Δέσποινα, Καρδιά του Παιδιού, 1975                                                 43:00
  34. Κατάκης Ευτύχιος, Χανιά, 1956                                                                                44:57
  35. Γενετζάκης Γεώργιος, Ο.Υ.Κρήτης, 1948                                                                 44:57
  36. Μαυρουδή Ευαγγελία, Ο.Φ.Η., 1958                                                                       47:20
  37. Αντωνάκης Στέφανος, Ο.Φ.Η., 1955                                                                        47:20
  38. Πελαντάκης Δημήτριος, ΣΔΥ.Ρεθύμνου, 1960                                                       48:00
  39. Καλλέργη Αριστέα, Ηράκλειο, 2007                                                                          50:00
  40. Ξυμέρη Σαμάνθα, Ηράκλειο, 1984                                                                           51:13
  41. Σεβαστός Στέλιος, Ρόδος, 1980                                                                                51:13
 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 4 Φεβ 2018 16:00

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

'Ερευνα Αγοράς

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ