Ημερολόγιο Αγώνων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
7
Ημερομηνία : 7 Οκτ 2018
14
Ημερομηνία : 14 Οκτ 2018
15
16
17
18
22
23
24
25
26
28
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

5o ημιμαραθώνιος δρόμος σύζευξης αρχαιολογικών χώρων «Θέρμαι Λουτράκι– Ναός Ακραίας Ήρας Περαχώρας»

Κατηγορία
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Ημερομηνία
7 Οκτ 2018 16:00
5o ημιμαραθώνιος δρόμος σύζευξης αρχαιολογικών χώρων «Θέρμαι Λουτράκι– Ναός Ακραίας Ήρας Περαχώρας» - Αποτελέσματα Αγώνες Δρόμου 2018

Α/Α Bib Όνοματεπώνυμο Φύλο Α/Α Φύλο Κατηγ. A/A Κατηγ. Σύλογος Χρόνος Τερματισμού
21km
1. 137 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1 Α 31-40 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:23:33,10
2. 142 ΧΡΟΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 2 Α 41-50 Kromidas coaching 1:25:03,60
3. 57 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ M 3 Α 41-50 Π.Ο. ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ 1:31:27,70
4. 70 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 4 Α 41-50 1 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:34:27,30
5. 49 ΚΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 5 Α 31-40 1 NS COACHING 1:36:28,30
6. 59 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 6 Α 41-50 2 ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:38:12,10
7. 357 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 7 Α 31-40 2 1:39:33,30
8. 64 ΚΟΛΛΙΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ M 8 Α 51-60 1 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο 1:39:48,80
9. 20 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 9 Α 41-50 3 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο 1:40:22,90
10. 102 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ M 10 Α 31-40 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:20,40
11. 55 ΚΑΤΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 11 Α 41-50 4 1:41:44,70
12. 15 ΒΑΡΔΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 12 Α 18-30 1 1:42:04,60
13. 69 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 13 Α 31-40 4 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:42:16,70
14. 125 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ M 14 Α 31-40 5 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:44:25,40
15. 121 ΣΚΟΡΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 15 Α 41-50 5 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:44:40,80
16. 45 ΜΕΞΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 16 Α 41-50 6 ΠΑΓΩΜΕΝΕΣ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΕΣ ΦΑΚ ΓΕΑ 1:45:03,60
17. 76 ΛΥΓΚΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 17 Α 41-50 7 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΔΑΣΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:45:12,80
18. 42 ΘΗΒΑΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 18 Α 41-50 8 1:45:28,70
19. 133 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 19 Α 31-40 6 1:45:39,30
20. 11 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 20 Α 31-40 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:39,50
21. 60 ΚΙΒΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 21 Α 60+ 1 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΥΡΣΙΝΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 1:45:59,30
22. 28 ΔΑΝΑΜΠΑΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ M 22 Α 31-40 8 1:46:18,30
23. 351 ΚΑΤΣΑΝΗΣ SteaN M 23 Α 18-30 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:37,10
24 4 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 24 Α 51-60 2 1:47:27,10
24. 92 ΜΠΙΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 25 Α 41-50 9 1:52:12,70
25. 106 ΜΑΤΖΙΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 26 Α 41-50 10 1:52:46,90
26. 30 ΔΕΤΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 27 Α 41-50 11 1:53:27,60
27. 22 ΒΕΡΓΗΣ ΦΩΤΗΣ M 28 Α 41-50 12 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:53:33,60
28. 126 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ F 1 Γ 36+ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:53:41,80
29. 41 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ M 29 Α 31-40 9 1:53:50,80
30. 63 ΚΛΗΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 30 Α 41-50 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:57,80
31. 95 ΜΩΡΑ’Ι’ΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ M 31 Α 41-50 14 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:54:05,80
32. 130 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ M 32 Α 41-50 15 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 1:54:30,50
33. 9 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 33 Α 51-60 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:54:58,50
34. 66 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 34 Α 41-50 16 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:55:32,70
35. 68 ΚΟΤΣΑΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 35 Α 41-50 17 1:55:38,70
36. 100 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 36 Α 41-50 18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:56:25,00
37. 43 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 37 Α 51-60 4 MOTOR OIL RUNNING TEAM 1:56:33,00
38. 17 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M 38 Α 60+ 2 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 1:57:17,00
39. 85 ΜΗΤΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ M 39 Α 41-50 19 Α.Ο ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:58:15,80
40. 16 ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 40 Α 41-50 20 MOTOR OIL RUNNING TEAM 1:58:25,50
41. 5 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 41 Α 31-40 10 1:58:51,60
42. 46 ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 42 Α 60+ 3 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:59:50,20
43. 139 ΧΑΤΖΗΡΟΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΊΝΗ F 2 Γ 36+ 2:00:09,10
44. 71 ΛΑΖΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 43 Α 31-40 11 D.S.SMITH 2:00:13,90
45. 91 ΜΠΙΝΙΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ F 3 Γ 18-35 ΝS COACHING 2:01:37,10
46. 26 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 44 Α 41-50 21 LAU – LAU TEAM 2:01:49,00
47. 99 ΞΕΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 45 Α 51-60 5 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2:01:52,40
48. 144 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΑΝΙΗΛ M 46 Α 41-50 22 2:01:56,40
49. 53 ΚΑΡΠΟΥΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 47 Α 41-50 23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:03:44,80
50. 29 ΔΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 48 Α 41-50 24 2:05:01,50
51. 97 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 49 Α 41-50 25 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:05:38,30
52. 98 ΝΟΣΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 50 Α 51-60 6 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:06:01,10
53. 78 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 51 Α 41-50 26 2:06:13,00
54. 77 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 52 Α 31-40 12 2:06:27,70
55. 105 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 53 Α 18-30 3 2:07:05,60
56. 75 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 54 Α 51-60 7 ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:07:13,10
57. 13 ΒΟΓΙΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 55 Α 41-50 27 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2:07:37,90
58. 109 ΠΕΤΑΝΙΤΗΣ ΒΟΛΦΓΚΑΝΓΚ M 56 Α 51-60 8 2:09:04,20
59. 52 ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 57 Α 41-50 28 Α.Σ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:09:06,30
60. 74 ΛΕΝΤΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 58 Α 41-50 29 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:09:23,50
61. 131 ΤΙΓΚΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M 59 Α 41-50 30 2:09:54,50
62. 134 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 60 Α 41-50 31 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:09:54,70
63. 39 ΗΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 4 Γ 36+ 1 2:10:34,40
64. 61 ΚΙΖΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 61 Α 31-40 13 2:11:15,70
65. 72 ΛΑΖΑΡΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 62 Α 41-50 32 2:11:46,50
66. 67 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 63 Α 18-30 4 2:11:53,10
67. 360 ΚΑΛΛΑΡΑΣ ΧΑΛΑΛΑΜΠΟΣ M 64 Α 31-40 14 2:11:53,40
68. 7 ΑΥΓΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 65 Α 31-40 15 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 2:12:05,80
69. 118 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 66 Α 41-50 33 2:12:19,20
70. 116 ΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 67 Α 18-30 5 ΠΟΡΟΜΕΝΟΙ club 2:12:26,40
71. 115 ΡΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 68 Α 41-50 34 ΠΟΡΟΜΕΝΟΙ club 2:12:26,40
72. 80 ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 69 Α 18-30 6 2:13:05,20
73. 135 ΤΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 70 Α 51-60 9 D.S.SMITH 2:13:32,80
74. 48 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 71 Α 18-30 7 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:13:34,30
75. 87 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 72 Α 41-50 35 2:14:22,90
76. 110 ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 73 Α 41-50 36 2:14:55,20
77. 355 ΚΟΛΟΠΑΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 74 Α 51-60 10 2:15:38,70
78. 354 ΒΑΣΙΚΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 75 Α 51-60 11 2:15:38,90
79. 90 ΜΠΑΡΤΖΗΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 5 Γ 36+ 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:15:46,50
80. 107 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 76 Α 31-40 16 2:16:21,10
81. 103 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ M 77 Α 41-50 37 Α.Σ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:17:58,20
82. 113 ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 78 Α 41-50 38 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:18:55,30
83. 352 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ F 6 Γ 36+ 3 2:19:18,10
84. 56 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 79 Α 41-50 39 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:19:49,60
85. 353 ΚΕΧΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 80 Α 41-50 40 2:21:26,00
86. 50 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 81 Α 31-40 17 2:22:00,60
87. 358 ΣΚΑΛΚΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ F 7 Γ 36+ 4 2:23:37,50
88. 51 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 82 Α 60+ 4 ΣΑΦΑΝΣ 2:24:08,00
89. 89 ΜΠΑΡΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 83 Α 31-40 18 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:24:17,80
90. 34 ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 84 Α 41-50 41 2:24:33,60
91. 356 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 85 Α 31-40 19 2:26:23,30
92. 54 ΚΑΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ M 86 Α 31-40 20 2:27:32,80
93. 6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 87 Α 51-60 12 MOTOR OIL (ΔΙΥΛΙΣΤΗΡΙΑ) 2:28:15,80
94. 128 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΜΑΤΘΑΙΟΣ M 88 Α 60+ 5 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:28:22,50
95. 23 ΓΚΑΤΖΟΥΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M 89 Α 41-50 42 D.S.SMITH 2:28:38,90
96. 143 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M 90 Α 51-60 13 Σ.Δ.Υ.Μ. 2:29:15,20
97. 122 ΣΜΥΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 91 Α 41-50 43 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:32:54,70
98. 47 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 92 Α 60+ 6 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:33:51,00
99. 35 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 93 Α 60+ 7 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΩΔΕΣ 2:34:01,50
100. 14 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M 94 Α 41-50 44 ΜOTOR OIL RUNNING TEAM 2:35:10,90
101. 120 ΣΕΙΡΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 95 Α 31-40 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:35:32,40
102. 86 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 96 Α 31-40 22 ΜΟΗ 2:35:32,60
103. 359 ΔΩΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 97 Α 18-30 8 2:37:11,40
104. 27 ΔΑΜΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 98 Α 31-40 23 Le Petit Running Team 2:37:58,00
105. 108 ΠΑΤΟΥΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 99 Α 31-40 24 Le Petit Running Team 2:37:58,10
106. 88 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 100 Α 31-40 25 2:37:58,40
107. 136 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 101 Α 51-60 14 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:44:38,10
108. 127 ΣΤΑΜΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ M 102 Α 41-50 45 2:44:58,00
109. 138 ΤΣΟΥΣΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 103 Α 41-50 46 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:46:33,10
110. 119 ΣΕΙΡΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 104 Α 31-40 26 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:49:51,50
111. 25 ΓΚΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 105 Α 51-60 15 Μ.Ο.Η 2:58:41,20
109. 1 GRACEY JAMES M 106 Α 60+ 7 CANADA 3:20:41,20
110. 2 GRACEY MARTHA F 8 Γ 36+ 8 CANADA 3:20:41,20

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 7 Οκτ 2018 16:00

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

'Ερευνα Αγοράς

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr