Ημερολόγιο Αγώνων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
7
Ημερομηνία : 7 Οκτ 2018
14
Ημερομηνία : 14 Οκτ 2018
15
16
17
18
22
23
24
25
26
28
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

7η γύρα Κεφαλονιάς Αργοστόλι - Ληξούρι

Κατηγορία
06. Αποτελέσματα: Αγώνες Δρόμου
Ημερομηνία
7 Οκτ 2018 16:00
7η γύρα Κεφαλονιάς Αργοστόλι - Ληξούρι - Αποτελέσματα Αγώνες Δρόμου 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 33ΚΜ

Rank Category Gender BIB Name YOB Club 33km

1 ALL Male 169 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ 1980 TECNICA HELLAS 02:06:06

2 ALL Male 117 ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1969 02:14:14

3 ALL Male 16 TURCO MASSIMILIANO 1984 GIANCARLO BIASIN ILLASI 02:19:39

4 Α 31-35 Male 69 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1986 Σ.Μ.Α.Χ. ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ 02:26:36

5 Α 41-45 Male 288 ΠΑΝΑΓΗΣ ΧΑΛΔΑΣ – 02:34:58

6 ALL Female 41 ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ 1990 ALLTERRAINRUNNERS 02:37:01

7 Α 41-45 Male 197 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΘΑΤΟΣ 1977 Σ.Μ.Α.Χ. ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗ 02:38:02

8 Α 18-30 Male 71 ΝΙΚΟΛΑΣ ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ 1998 AMORGOS RUNNING TEAM 02:38:27

9 Α 46-50 Male 85 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΗΡΑΤΟΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 02:40:32

10 Α 18-30 Male 179 ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΚΑΦΙΔΑΣ 1992 S.D.KEFALONIAS 02:41:27

11 Α 46-50 Male 47 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΛΤΕΡΑΣ 1968 ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 02:41:29

12 Α 51-55 Male 25 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΕΛΛΟΣ 1966 – 02:42:38

13 Α 51-55 Male 19 BILLY VOSNAKIS 1967 IRONKOUKOU / ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΆΣ 02:48:08

14 Α 31-35 Male 138 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΟΣ 1987 02:48:17

15 Α 36-40 Male 157 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 1980 02:49:03

16 Α 56-60 Male 178 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1960 ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 02:50:26

17 Α 61-70 Male 281 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 1951 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:50:58

18 Α 41-45 Male 109 ΜΑΚΗΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ 1973 02:53:54

19 Α 36-40 Male 167 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΝΤΑΝΟΣ 1978 ΔΡΟΜΈΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΔ 02:55:23

20 Α 18-30 Male 272 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΙΓΚΟΣ 1992 – 02:55:24

21 Α 36-40 Male 297 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ – 02:56:14

22 ALL Female 37 ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΤΩΝΗ 1978 ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-DEREKAS ENDURANCE COACHING 02:59:50

23 Α 31-35 Male 63 ΠΑΝΑΓΗΣ ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ 1985 03:01:20

24 Α 51-55 Male 114 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ 1965 03:04:13

25 Α 18-30 Male 159 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1996 ADIDAS RUNNERS ATHENS 03:06:58

26 Α 51-55 Male 190 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΜΥΡΗΣ 1966 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ 03:13:50

27 Α 41-45 Male 273 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ 1976 SILLOGOS KEFALONIAS 03:19:01

28 ALL Female 100 ΓΙΟΥΛΗ ΚΛΕΦΤΟΣΠΥΡΟΥ 1971 03:22:19

29 ALL Female 155 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 1979 03:22:26

30 Α 51-55 Male 147 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΑΔΑΣ 1963 ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 03:23:03

31 Α 41-45 Male 184 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΡΙΒΑΝΟΣ 1977 03:23:53

32 Γ41 Female 111 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΥΠΡΙΟΥ 1969 03:29:55

33 Α 61-70 Male 199 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ 1956 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ 03:31:31

34 Γ41 Male 301 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΛΒΑ – 03:32:27

35 Γ41 Female 86 ΜΑΡΙΑ ΚΑΜΙΝΑΡΗ 1969 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 03:32:27

36 Α 56-60 Male 268 ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΛΗΣ 1960 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:39:51

37 Α 36-40 Male 259 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1980 03:41:10

38 Α 56-60 Male 284 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 1961 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 03:52:21

39 Γ30 Female 82 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΒΒΑΔΙΑ 2001 03:56:28

40 Α 61-70 Male 93 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΚΑΤΟΣ 1957 03:58:28

41 Α 51-55 Male 296 ALBERTO GATO – 03:58:37

42 Α 56-60 Male 158 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ 1962 ΔΡΟΜΈΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 04:02:11

43 Α 46-50 Male 277 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΑΛΙΩΤΗΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 04:06:16

44 Γ41 Female 154 ΚΕΛΛΥ ΞΑΞΙΡΗ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 04:15:51

45 Γ42 Female 420 ΜΑΡΙΑ ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΥ – 04:26:49

46 Γ41 Female 427 KATIA ΜΑΡΟΥΛΗ – 04:29:54

47 Α 56-60 Male 294 ΠΑΝΑΓΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – DNF

48 Α 46-50 Male 54 ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1968 MOTOR OIL RUNNING TEAM DNS

49 Α 41-45 Male 70 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ 1973 MOTOR OIL RUNNING TEAM DNS

50 Α 56-60 Male 76 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΟΣ 1960 MOTOR OIL RUNNING TEAM DNS

51 Α 41-45 Male 90 ΚΑΡΑΛΗΣ 1973 DNS

52 Α 18-30 Male 101 ΚΟΚΟΒΙΚΑΣ 1990 Σ. Μ. Α. Χ. ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ DNS

53 Α 18-30 Male 108 ΚΟΝΔΑΚΗΣ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNS

54 Α 18-30 Male 110 ΚΡΙΓΚΟΣ 1998 – DNS

55 Α 36-40 Male 134 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1979 DNS

56 Α 36-40 Male 148 ΝΕΖΕΡΓΙΩΤΗΣ 1978 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ DNS

57 Α 36-40 Male 161 ΠΡΕΝΤΑΝΟΣ 1979 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ DNS

58 Α 36-40 Male 169 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ 1980 TECNICA HELLAS DNS

59 Α 56-60 Male 175 ΣΑΜΟΥΡΗΣ 1961 DNS

60 Α 31-35 Male 193 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1985 DNS

61 Α 31-35 Male 260 ΣΤΩΙΚΟΣ 1983 Π.Υ ΖΑΚΥΝΘΟΥ DNS

62 Α 18-30 Male 263 ΤΖΑΝΑΚΟΣ 1996 ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ DNS

63 Α 41-45 Male 265 ΤΣΑΓΚΛΗΣ 1974 MOTOR OIL RUNNING TEAM DNS

64 Α 36-40 Male 274 ΧΑΛΙΚΙΑΣ 1982 DNS

65 Α 18-30 Male 280 ΧΑΡΑΜΙΔΗΣ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNS

66 Α 18-30 Male 285 ΩΩ_ΝΟΝΑΜΕ_285 1998 AMORGOS RUNNING TEAM DNS

67 Γ41 Female 287 ΩΩ_ΝΟΝΑΜΕ_287 1973 XAXIRI DNS

68 Α 46-50 Male 295 ΜΙΖΗΣ -2018 DNS

33 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7Η ΓΥΡΑ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ 33ΚΜ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

Rank Category Gender BIB Country Name YOB Club 33km

ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

1 ALL Male 169 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ 1980 TECNICA HELLAS 02:06:06

2 ALL Male 117 ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1969 02:14:14

3 ALL Male 16 TURCO MASSIMILIANO 1984 GIANCARLO BIASIN ILLASI 02:19:39

ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1 ALL Female 41 ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΑΤΟΥ 1990 ALLTERRAINRUNNERS 02:37:01

2 ALL Female 37 ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΤΩΝΗ 1978 ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΩΝ-DEREKAS ENDURANCE COACHING 02:59:50

3 ALL Female 100 ΓΙΟΥΛΗ ΚΛΕΦΤΟΣΠΥΡΟΥ 1971 03:22:18

3 ALL Female 155 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 1979 03:22:25

Α18-30

1 Α 18-30 Male 71 ΝΙΚΟΛΑΣ ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ 1998 AMORGOS RUNNING TEAM 02:38:27

2 Α 18-30 Male 179 ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΚΑΦΙΔΑΣ 1992 S.D.KEFALONIAS 02:41:27

3 Α 18-30 Male 272 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΙΓΚΟΣ 1992 – 02:55:24

4 Α 18-30 Male 159 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1996 ADIDAS RUNNERS ATHENS 03:06:58

Α31-35

5 Α 31-35 Male 69 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1986 Σ.Μ.Α.Χ. ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ 02:26:36

6 Α 31-35 Male 138 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΟΣ 1987 02:48:17

7 Α 31-35 Male 63 ΠΑΝΑΓΗΣ ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΣ 1985 03:01:20

Α36-40

8 Α 36-40 Male 157 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ 1980 02:49:03

9 Α 36-40 Male 167 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΝΤΑΝΟΣ 1978 ΔΡΟΜΈΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΔ 02:55:23

10 Α 36-40 Male 297 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ – 02:56:14

11 Α 36-40 Male 259 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1980 03:41:10

Α41-45

1 Α 41-45 Male 288 ΠΑΝΑΓΗΣ ΧΑΛΔΑΣ – 02:34:58

2 Α 41-45 Male 197 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΘΑΤΟΣ 1977 Σ.Μ.Α.Χ. ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗ 02:38:02

3 Α 41-45 Male 109 ΜΑΚΗΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ 1973 02:53:54

4 Α 41-45 Male 273 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑΤΟΣ 1976 SILLOGOS KEFALONIAS 03:19:01

5 Α 41-45 Male 184 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΡΙΒΑΝΟΣ 1977 03:23:53

Α46-50

1 Α 46-50 Male 85 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΗΡΑΤΟΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 02:40:32

2 Α 46-50 Male 47 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΛΤΕΡΑΣ 1968 ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 02:41:29

3 Α 46-50 Male 277 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΑΛΙΩΤΗΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 04:06:16

Α51-55

1 Α 51-55 Male 25 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΕΛΛΟΣ 1966 – 02:42:38

2 Α 51-55 Male 19 BILLY VOSNAKIS 1966 IRONKOUKOU / ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΆΣ 02:48:08

3 Α 51-55 Male 114 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ 1965 03:04:13

4 Α 51-55 Male 190 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΜΥΡΗΣ 1966 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ 03:13:50

5 Α 51-55 Male 147 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΑΔΑΣ 1963 ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 03:23:03

6 Α 51-55 Male 296 ALBERTO GATO – 03:58:37

Α56-60

1 Α 56-60 Male 178 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1960 ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 02:50:26

2 Α 56-60 Male 268 ΗΛΙΑΣ ΤΣΑΛΗΣ 1960 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:39:51

3 Α 56-60 Male 284 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 1961 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 03:52:21

4 Α 56-60 Male 158 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ 1962 ΔΡΟΜΈΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 04:02:11

5 Α 56-60 Male 294 ΠΑΝΑΓΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ – DNF

Α61-70

1 Α 61-70 Male 281 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 1951 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:50:58

2 Α 61-70 Male 199 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ 1956 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ 03:31:31

3 Α 61-70 Male 93 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΚΑΤΟΣ 1957 03:58:28

Γ30

1 Γ30 Female 82 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΒΒΑΔΙΑ 2001 03:56:28

Γ41

1 Γ41 Female 111 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΥΠΡΙΟΥ 1969 03:29:55

2 Γ41 Male 301 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΛΒΑ – 03:32:27

3 Γ41 Female 86 ΜΑΡΙΑ ΚΑΜΙΝΑΡΗ 1969 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 03:32:27

4 Γ41 Female 154 ΚΕΛΛΥ ΞΑΞΙΡΗ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 04:15:51

5 Γ41 Female 427 KATIA ΜΑΡΟΥΛΗ – 04:29:54

6 Γ41 Female 420 ΜΑΡΙΑ ΑΜΒΡΟΣΙΑΤΟΥ – 04:26:49

10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7Η ΓΥΡΑ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑΣ 10ΚΜ

Rank Gender BIB Name YOB Club 10km

1 Male 330 ANDREIS AGOSTINO 1976 OLYMPIA CICLI ANDREIS 0:42:19

2 Male 363 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΡΟΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑΣ 0:43:59

3 Male 366 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ 1971 ΛΗΞΟΥΡΙ 0:45:14

4 Male 426 ΠΑΥΛΟΣ ΟΤΓΚΟΝ – 0:46:01

5 Male 433 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΚΑΣ – 0:47:05

6 Female 423 ΒΑΝΙΑ ΣΑΜΩΛΗ – 0:47:10

7 Female 422 ΝΟΡΑ ΚΟΥΡΤΗ – 0:49:07

8 Male 424 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ – 0:51:46

9 Male 386 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΝΟΣ 1969 0:53:15

10 Male 332 SANTI VITTORIO 1965 OLYMPIA CICLI ANDREIS 0:53:27

11 Female 358 ΡΕΓΓΙΝΑ ΚΟΣΜΕΤΑΤΟΥ 1979 0:54:03

12 Female 382 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΟΥΛΤΗ 1979 ΓΙΑ ΠΆΡΤΗ ΜΟΥ 0:55:32

13 Male 340 ΙΑΣΩΝ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ 1998 0:56:14

14 Female 373 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 1982 1:00:03

15 Female 357 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΑΤΟΥ 1983 ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΆΠΕΖΑ I-RUN TEAM 1:00:57

16 Male 356 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΗΡΥΚΟΣ 1986 1:01:07

17 Female 379 ΕΛΕΝΑ ΡΟΥΠΑΚΙΑ 1970 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:03:45

18 Male 419 ΦΩΤΗΣ ΠΕΤΡΑΤΟΣ – 1:07:49

19 Female 377 ΧΑΡΑ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ – ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:09:32

20 Female 371 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΥ 1964 1:13:01

21 Female 425 ELEN CAVANAGH – 1:15:09

22 Male 337 ΓΑΡΜΠΗΣ 1972 SILOGOS DROMEON KEFALONIA DNS

23 Female 367 ΞΑΞΙΡΗ 1973 ARKADON DROMEON DNS

24 Male 354 ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ 1974 CHIOSRUNNING DNS

25 Female 372 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 1974 DNS

26 Male 418 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΥ -1974 DNS

27 Male 378 ΠΟΛΛΑΤΟΣ 1976 ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ DNS

28 Female 375 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ 1984 DNS

29 Male 384 ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ 1984 DNS

30 Male 417 ΤΖΙΑΡΤΖΙΑΝΗΣ 1986 DNS

31 Male 370 ΠΑΓΟΥΝΑΣ 1987 ΑΤΟΜΙΚΆ DNS

32 Female 352 ΔΗΜΟΚΑ 1994 DNS

33 Female 369 ΟΛΥΜΠΙΟΥ 1994 Α.Γ.Ε.ΖΑΚΥΝΘΟΥ DNS

34 Female 361 ΚΟΤΣΑΡΙΝΗ 1998 DNS

35 Male 390 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 2000 AMORGOS RUNNING TEAM DNS

36 Male 383 ΣΤΑΘΑΤΟΣ 2018 ΠΑΝΑΓΗΣ DNS

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 7 Οκτ 2018 16:00

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

'Ερευνα Αγοράς

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr