Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr

Ημερολόγιο Αγώνων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
8
Ημερομηνία : 8 Ιουλ 2018
9
14
Ημερομηνία : 14 Ιουλ 2018
15
Ημερομηνία : 15 Ιουλ 2018
16
17
19
23
24
27
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Τρίαθλον Ευρώτα

Κατηγορία
09. Αποτελέσματα: Λοιπές Κατηγορίες
Ημερομηνία
8 Ιουλ 2018 16:00
Τρίαθλον Ευρώτα - Αποτελέσματα 2018

Place Name Bib No Age SWIM Time T1+BIKE+T2 Time RUN Time Gun Time Team/Club

1 LOUIS WOODGATE 1 16 8:57.1 31:02.6 20:30.1 1:00:29.8 N.O.KY.
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΕΛΗΣ 36 34 11:02.9 31:55.7 21:04.3 1:04:03.1 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ – MINISTRY – KRO
3 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 59 27 10:33.5 35:55.4 20:35.3 1:07:04.4
4 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 33 22 14:12.3 34:11.8 18:58.5 1:07:22.8 ΣΔΥΜ
5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΖΑΣ 30 28 12:15.2 35:38.1 20:13.4 1:08:06.8 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ – ΒΟΡΒΗΣ
6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 13 43 13:42.9 34:38.3 20:13.2 1:08:34.4 SNAILS
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ 8 35 14:55.8 59:49.7 1:14:45.5 VLAXAKIS TEAM
8 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 18 47 13:39.8 34:54.2 26:46.0 1:15:20.0 LOS VATHROS – ΣΔΥΜ
9 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 12 36 14:53.4 35:55.8 25:11.9 1:16:01.1 ΚΑΝΕΝΑΣ
10 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΕΝΟΣ 27 52 14:41.5 41:33.7 21:13.4 1:17:28.7 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 6 54 18:57.7 36:27.2 22:29.2 1:17:54.3 Crommidas coaching
12 ΤΑΣΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ 26 43 13:52.3 40:09.2 24:02.6 1:18:04.1
13 ΤΖΑΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 29 49 16:32.5 38:50.2 23:51.2 1:19:14.0 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
14 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 21 33 14:04.5 41:44.8 23:44.0 1:19:33.4 THE RUNNERS PROJECT
15 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ 38 35 17:10.3 40:44.5 22:33.4 1:20:28.3 VLAXAKIS TEAM
16 CHRISTINS RIGHTWEISER 3 37 15:53.0 39:35.8 25:42.0 1:21:10.9
17 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ 24 25 16:02.7 44:27.3 23:33.2 1:24:03.2 VLAXAKIS TEAM
18 ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΚΑΚΟΣ 22 31 16:57.8 40:06.6 27:22.5 1:24:27.0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ 11 21 14:47.2 49:35.3 22:54.4 1:27:17.0
20 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 5 43 15:07.4 46:27.2 26:37.3 1:28:12.1 Π.Α.Ο.Κ
21 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΛΙΓΟΠΟΥΛΟΣ 34 45 16:20.5 46:34.1 26:17.6 1:29:12.3
22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 4 52 16:26.9 43:40.4 30:19.1 1:30:26.5 SNAILS TEAM
23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΠΥΡΑΚΟΣ 39 43 16:37.3 49:08.4 26:30.2 1:32:16.0
24 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ 37 48 17:57.7 1:14:26.7 1:32:24.4
25 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΡΑΚΟΣ 28 36 16:58.7 42:28.7 33:15.4 1:32:43.0
26 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 7 21 21:19.1 46:41.6 25:16.4 1:33:17.2
27 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ 14 33 21:37.5 44:28.5 27:24.7 1:33:30.8 Kourkourikis training group
28 DIANNE DRAZINSKI 2 60 19:08.0 45:36.6 29:49.9 1:34:34.7
29 ΑΛΕΞΙΟΣ ΜΙΣΕΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 25 33 17:59.0 54:13.9 26:34.7 1:38:47.7
30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΥ 62 37 15:06.5 51:03.7 32:58.5 1:39:08.8
DNF ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 23 49 21:57.0 42:44.4 Ανεξαρτητοσ
DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 9 51 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
DNS ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 10 27
DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ 15 28 ανεξαρτητος
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 16 41 e-mmanouil.gr
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 17 42
DNS ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΑΝΤΖΑΣ 19 26
DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ 20 42
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 31 62
DNS ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 32 37 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ
DNS ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 35 49 SNAILS TRI

Aquathlon

Place Name Bib No Age SWIM Time T1+BIKE+T2 Time RUN Time Gun Time Team/Club
1 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 48 37 16:18.7 25:13.8 41:32.6 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
2 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΡΑΚΟΣ 54 37 16:23.9 25:22.9 41:46.8 VLAXAKIS TEAM
3 ΑΝΝΑ ΧΑΡΑΜΗ 58 34 17:33.5 26:35.1 44:08.6 VLAXAKIS TEAM
4 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 47 44 18:08.2 27:01.5 45:09.8 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
5 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΥΡΑΣ 51 37 17:02.5 31:44.1 48:46.6 ΣΔΥΜ
6 ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΡΑΚΟΣ 50 19 27:59.8 27:22.6 55:22.4
7 ΑΝΝΑ ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΥ 52 36 28:00.6 34:37.6 1:02:38.2 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
DNS ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΛΕΤΤΗ 49 44 THE RUNNERS PROJECT
DNS ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΝΤΟΣ 53 45 PAO MASTERS
DNS ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 55 43
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ 56 17 ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
DNS ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΚΑΚΟΥ 57 28 ΑΡΓΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

Relay Triathlon

Place Name Bib No Age SWIM Time T1+BIKE+T2 Time RUN Time Gun Time Team/Club
1 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ 41 0 9:32.3 28:24.7 18:20.1 56:17.1 ΟΜΑΔΑ 2
2 ΜΑΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 42 0 16:23.2 31:39.2 18:32.3 1:06:34.8 ΟΜΑΔΑ 3
3 NORAHN HONKALA 45 0 13:44.7 35:23.8 17:59.1 1:07:07.6 ΟΜΑΔΑ 6
4 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 44 0 17:41.8 31:49.6 18:36.5 1:08:07.9 ΟΜΑΔΑ 5
5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 43 0 17:18.9 31:02.9 20:09.9 1:08:31.7 ΟΜΑΔΑ 4
6 ΕΛΕΝΗ ΣΓΟΥΡΑ 46 0 10:13.3 31:13.9 27:27.4 1:08:54.8 ΟΜΑΔΑ 7
7 ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 40 0 14:45.7 40:04.4 22:21.2 1:17:11.4 ΟΜΑΔΑ 1

Run 5k

Place Name Bib No Age SWIM Time T1+BIKE+T2 Time RUN Time Gun Time Team/Club
1 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΣΑΒΑΛΑΣ 97 18:57.3
2 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ 95 19:02.8
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΑΒΑΛΑΣ 96 20:00.9
4 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 92 20:23.6
5 ΝΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ 80 21:23.1
6 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΖΑΚΑΣ 60 21:35.5
7 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 85 22:19.2
8 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΤΣΑΡΗΣ 91 23:10.4
9 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ 81 24:01.7
10 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΤΗ 90 24:13.6
11 ΤΑΤΙΑΝΑ TALMACI 78 25:00.7
12 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ 89 25:47.3
13 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ 86 27:16.8
14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ 83 27:18.7 ΑΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ
15 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΑΚΟΥ 93 27:48.6
16 ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΣΤΑΝΙΑ 87 29:02.8
17 ΛΕΩΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 79 29:43.7
18 ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΡΕ 88 35:16.5
19 ΜΙΚΑ ΒΕΝΙΖΕΛΑΚΟΥ 82 35:22.8
20 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΡΕΒΕΝΑ 94 35:25.5
21 ΜΠΑΜΠΗΣ ΡΕΝΙΕΡΗΣ 100 35:25.6
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 84
DNS ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗ 98
DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΡΑΜΗΣ 99

AGE GROUP

Female 20 to 29

Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1+BIKE+T2 Time RUN Time Gun Time Team/Club
1 3 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 27 59 10:33.5 35:55.4 20:35.3 1:07:04.4

Female 30 to 39
Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1+BIKE+T2 Time RUN Time Gun Time Team/Club
1 16 CHRISTINS RIGHTWEISER 37 3 15:53.0 39:35.8 25:42.0 1:21:10.9
2 30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΟΥ 37 62 15:06.5 51:03.7 32:58.5 1:39:08.8

Female 40 and Over
Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1+BIKE+T2 Time RUN Time Gun Time Team/Club
1 24 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ 48 37 17:57.7 1:14:26.7 1:32:24.4
2 28 DIANNE DRAZINSKI 60 2 19:08.0 45:36.6 29:49.9 1:34:34.7
DNS DNS ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 51 9 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ

Male 19 and Under
Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1+BIKE+T2 Time RUN Time Gun Time Team/Club
1 1 LOUIS WOODGATE 16 1 8:57.1 31:02.6 20:30.1 1:00:29.8 N.O.KY.

Male 20 to 29
Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1+BIKE+T2 Time RUN Time Gun Time Team/Club
1 4 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 22 33 14:12.3 34:11.8 18:58.5 1:07:22.8 ΣΔΥΜ
2 5 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΖΑΣ 28 30 12:15.2 35:38.1 20:13.4 1:08:06.8 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ – ΒΟΡΒΗΣ
3 17 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ 25 24 16:02.7 44:27.3 23:33.2 1:24:03.2 VLAXAKIS TEAM
4 19 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ 21 11 14:47.2 49:35.3 22:54.4 1:27:17.0
5 26 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 21 7 21:19.1 46:41.6 25:16.4 1:33:17.2
DNS DNS ΕΛΕΝΑ ΓΑΝΤΖΟΥ 27 10
DNS DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ 28 15 ανεξαρτητος
DNS DNS ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΑΝΤΖΑΣ 26 19

Male 30 to 39

Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1+BIKE+T2 Time RUN Time Gun Time Team/Club
1 2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΕΛΗΣ 34 36 11:02.9 31:55.7 21:04.3 1:04:03.1 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ – MINISTRY – KRO
2 7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ 35 8 14:55.8 59:49.7 1:14:45.5 VLAXAKIS TEAM
3 9 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 36 12 14:53.4 35:55.8 25:11.9 1:16:01.1 ΚΑΝΕΝΑΣ
4 14 ΝΑΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 33 21 14:04.5 41:44.8 23:44.0 1:19:33.4 THE RUNNERS PROJECT
5 15 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ 35 38 17:10.3 40:44.5 22:33.4 1:20:28.3 VLAXAKIS TEAM
6 18 ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΚΑΚΟΣ 31 22 16:57.8 40:06.6 27:22.5 1:24:27.0 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
7 25 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΡΑΚΟΣ 36 28 16:58.7 42:28.7 33:15.4 1:32:43.0
8 27 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ 33 14 21:37.5 44:28.5 27:24.7 1:33:30.8 Kourkourikis training group
9 29 ΑΛΕΞΙΟΣ ΜΙΣΕΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 33 25 17:59.0 54:13.9 26:34.7 1:38:47.7
DNS DNS ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 37 32 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ

Male 40 to 49

Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1+BIKE+T2 Time RUN Time Gun Time Team/Club
1 6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 43 13 13:42.9 34:38.3 20:13.2 1:08:34.4 SNAILS
2 8 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 47 18 13:39.8 34:54.2 26:46.0 1:15:20.0 LOS VATHROS – ΣΔΥΜ
3 12 ΤΑΣΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ 43 26 13:52.3 40:09.2 24:02.6 1:18:04.1
4 13 ΤΖΑΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 49 29 16:32.5 38:50.2 23:51.2 1:19:14.0 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ
5 20 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ 43 5 15:07.4 46:27.2 26:37.3 1:28:12.1 Π.Α.Ο.Κ
6 21 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΛΙΓΟΠΟΥΛΟΣ 45 34 16:20.5 46:34.1 26:17.6 1:29:12.3
7 23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΠΥΡΑΚΟΣ 43 39 16:37.3 49:08.4 26:30.2 1:32:16.0
DNF DNF ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ 49 23 21:57.0 42:44.4 Ανεξαρτητοσ
DNS DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 41 16 e-mmanouil.gr
DNS DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 42 17
DNS DNS ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ 42 20
DNS DNS ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 49 35 SNAILS TRI

Male 50 and Over
Place Overall Plc Name Age bib SWIM Time T1+BIKE+T2 Time RUN Time Gun Time Team/Club
1 10 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΕΝΟΣ 52 27 14:41.5 41:33.7 21:13.4 1:17:28.7 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
2 11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 54 6 18:57.7 36:27.2 22:29.2 1:17:54.3 Crommidas coaching
3 22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 52 4 16:26.9 43:40.4 30:19.1 1:30:26.5 SNAILS TEAM
DNS DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 62 31

 

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 8 Ιουλ 2018 16:00

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

'Ερευνα Αγοράς

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ