Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr

Ημερολόγιο Αγώνων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
8
Ημερομηνία : 8 Ιουλ 2018
9
14
Ημερομηνία : 14 Ιουλ 2018
15
Ημερομηνία : 15 Ιουλ 2018
16
17
19
23
24
27
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

1ο Μαλακάσα Trail

Κατηγορία
07. Αποτελέσματα: Αγώνες Βουνού
Ημερομηνία
13 Μαϊ 2018 14:00
1ο Μαλακάσα Trail - Αποτελέσματα 13-04-2018

24 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

1 ΓΕΝΙΚΗΣ 346 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 24xlm 1:57:01
2 ΓΕΝΙΚΗΣ 270 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ MGJ 24xlm 2:20:59
3 ΓΕΝΙΚΗΣ 316 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΡΟΤΣΗΣ 24xlm 2:22:11
4 ΓΕΝΙΚΗΣ 310 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 24xlm 2:25:30
5 ΓΕΝΙΚΗΣ 206 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΓΕΛΑΟΣ 24xlm 2:26:12
6 ΓΕΝΙΚΗΣ 250 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΘΟΥΡΑΣ 24xlm 2:30:35
7 ΓΕΝΙΚΗΣ 312 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 24xlm 2:34:12
8 ΓΕΝΙΚΗΣ 297 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΑΡΑΡΑΣ 24xlm 2:36:03
9 ΓΕΝΙΚΗΣ 284 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΚΩΒ 24xlm 2:40:00
10 ΓΕΝΙΚΗΣ 245 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ THE RUNNER’S PROJECT / ΣΑΦΑΝΣ 24xlm 2:41:00
11 ΓΕΝΙΚΗΣ 225 ΚΩΣΤΑΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 24xlm 2:41:17
12 ΓΕΝΙΚΗΣ 205 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ KOPANAKI RUNNERS 24xlm 2:41:33
13 ΓΕΝΙΚΗΣ 315 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ 24xlm 2:41:36
14 ΓΕΝΙΚΗΣ 221 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ RED STAR TRIATHLON CLUB 24xlm 2:42:43
15 ΓΕΝΙΚΗΣ 283 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ 24xlm 2:45:24
16 ΓΕΝΙΚΗΣ 228 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΑ 24xlm 2:45:57
17 ΓΕΝΙΚΗΣ 241 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟΣ ΧΩΡΑΦΑ 24xlm 2:46:32
18 ΓΕΝΙΚΗΣ 244 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΚΟΥΦΕΤΟ RUNNINGTEAM 24xlm 2:47:22
19 ΓΕΝΙΚΗΣ 291 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 24xlm 2:47:45
20 ΓΕΝΙΚΗΣ 251 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΙΟΣ Α. Π. Σ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 24xlm 2:48:19
21
ΓΕΝΙΚΗΣ 212 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 24xlm 2:50:34
22
ΓΕΝΙΚΗΣ 344 ΝΙΚΟΣ ΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 24xlm 2:51:26
23
ΓΕΝΙΚΗΣ 314 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΥΘΕΡΗΣ 24xlm 2:51:47
24
ΓΕΝΙΚΗΣ 342 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 24xlm 2:52:10
25
ΓΕΝΙΚΗΣ 282 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 24xlm 2:54:14
26
ΓΕΝΙΚΗΣ 208 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΦΑΝΗΣ 24xlm 2:54:23
27
ΓΕΝΙΚΗΣ 274 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 24xlm 2:54:26
28
ΓΕΝΙΚΗΣ 347 ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ 24xlm 2:57:22
29
ΓΕΝΙΚΗΣ 348 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 24xlm 2:57:23
30
ΓΕΝΙΚΗΣ 263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗΣ 24xlm 2:58:08
31
ΓΕΝΙΚΗΣ 238 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 24xlm 2:58:28
32
ΓΕΝΙΚΗΣ 218 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΟΣ 24xlm 2:58:29
33
ΓΕΝΙΚΗΣ 294 ΜΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 24xlm 2:59:24
34
ΓΕΝΙΚΗΣ 276 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 24xlm 3:00:10
35
ΓΕΝΙΚΗΣ 235 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24xlm 3:03:01
36
ΓΕΝΙΚΗΣ 292 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ S RUNNERS 24xlm 3:03:41
37
ΓΕΝΙΚΗΣ 240 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ Α.Ο.ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΑ 24xlm 3:04:41
38
ΓΕΝΙΚΗΣ 231 TRUDI EMILIANOU ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 24xlm 3:04:57
39
ΓΕΝΙΚΗΣ 220 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24xlm 3:04:59
40
ΓΕΝΙΚΗΣ 261 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24xlm 3:05:54
41
ΓΕΝΙΚΗΣ 239 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 24xlm 3:06:13
42
ΓΕΝΙΚΗΣ 226 ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ 24xlm 3:06:19
43
ΓΕΝΙΚΗΣ 213 ΔΡΟΣΟΣ ΒΕΝΕΤΟΥΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24xlm 3:07:23
44
ΓΕΝΙΚΗΣ 289 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΙΠΗΣ UTR 24xlm 3:07:24
45
ΓΕΝΙΚΗΣ 305 ΝΤΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ DENNIS SPORTS MASSAGE 24xlm 3:07:41
46
ΓΕΝΙΚΗΣ 273 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ PANOLYMPIA 24xlm 3:07:51
47
ΓΕΝΙΚΗΣ 275 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24xlm 3:08:30
48
ΓΕΝΙΚΗΣ 204 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ S RUNNERS 24xlm 3:09:39
49
ΓΕΝΙΚΗΣ 247 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ SNAILS TEAM 24xlm 3:09:40
50
ΓΕΝΙΚΗΣ 242 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ TTT 24xlm 3:10:08
51
ΓΕΝΙΚΗΣ 300 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΕΚΟΣ 24xlm 3:10:22
52
ΓΕΝΙΚΗΣ 266 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΑΣΙΚΑΣ MATONERI RUNNERS 24xlm 3:11:15
53
ΓΕΝΙΚΗΣ 264 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 24xlm 3:11:47
54
ΓΕΝΙΚΗΣ 216 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ MOTOR OIL RUNNING TEAM 24xlm 3:11:50
55
ΓΕΝΙΚΗΣ 349 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΖΑΜΙΑΣ 24xlm 3:11:56
56
ΓΕΝΙΚΗΣ 233 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΡΟΥΒΑΛΑΣ KSAN 24xlm 3:11:58
57
ΓΕΝΙΚΗΣ 290 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 24xlm 3:12:20
58
ΓΕΝΙΚΗΣ 236 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΝΑΚΗΣ ΣΧΟΙΝΟΥΣΩΤΙΚΑ ΡΙΦΙΑ 24xlm 3:13:24
59
ΓΕΝΙΚΗΣ 252 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΙΑΓΚΗ S/RUNNERS 24xlm 3:13:25
60
ΓΕΝΙΚΗΣ 265 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24xlm 3:15:15
61
ΓΕΝΙΚΗΣ 268 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ S RUNNERS 24xlm 3:16:52
62
ΓΕΝΙΚΗΣ 249 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΡΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 24xlm 3:16:52
63
ΓΕΝΙΚΗΣ 232 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ST. PAULI ATHENS CLUB RUNNING TEAM 24xlm 3:17:29
64
ΓΕΝΙΚΗΣ 224 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ OROPOS RUNNING TEAM 24xlm 3:17:30
65
ΓΕΝΙΚΗΣ 298 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΕΣΣΟΣ PLIAKOS CAMP 24xlm 3:20:37
66
ΓΕΝΙΚΗΣ 243 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 24xlm 3:23:54
67
ΓΕΝΙΚΗΣ 285 ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ PELECANUS CRISPUS 24xlm 3:24:34
68
ΓΕΝΙΚΗΣ 296 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ – 24xlm 3:24:51
69
ΓΕΝΙΚΗΣ 287 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΥΛΗΣ Ο.Α.Λ.Θ. 24xlm 3:25:07
70
ΓΕΝΙΚΗΣ 258 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΝΤΗΣ 24xlm 3:25:07
71
ΓΕΝΙΚΗΣ 288 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΗΓΑΣ ROYAL CROSSFIT 24xlm 3:25:56
72
ΓΕΝΙΚΗΣ 209 ΘΩΜΑΣ TOUGH TOM ΒΑΡΔΑΛΑΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 24xlm 3:26:37
73
ΓΕΝΙΚΗΣ 222 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΚΙΝΗΣ 24xlm 3:26:58
74
ΓΕΝΙΚΗΣ 269 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ EXTREMEPRO TEAM 24xlm 3:27:04
75
ΓΕΝΙΚΗΣ 343 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΤΟΥΠΗΣ 24xlm 3:28:54
76
ΓΕΝΙΚΗΣ 279 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ IBM CLUB 24xlm 3:29:48
77
ΓΕΝΙΚΗΣ 234 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ Α. Π. Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 24xlm 3:30:05
78
ΓΕΝΙΚΗΣ 278 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΟΥΦΕΤΟ RUNNINGTEAM 24xlm 3:30:06
79
ΓΕΝΙΚΗΣ 203 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΔΥΑ 24xlm 3:30:13
80
ΓΕΝΙΚΗΣ 230 ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΙΠΛΑΣ 24xlm 3:30:30
81
ΓΕΝΙΚΗΣ 248 ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ SNAILS TEAM 24xlm 3:32:13
82
ΓΕΝΙΚΗΣ 304 ΘΟΔΩΡΗΣ ΧΑΣΟΓΙΑΣ 24xlm 3:36:11
83
ΓΕΝΙΚΗΣ 201 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΗΤΟΣ 24xlm 3:38:47
84
ΓΕΝΙΚΗΣ 246 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΟΒΕΖΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24xlm 3:39:04
85
ΓΕΝΙΚΗΣ 227 ΣΩΣΑΝΑ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ 24xlm 3:41:54
86
ΓΕΝΙΚΗΣ 271 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΤΕΠΙΑΝ DSA RUNNING TEAM 24xlm 3:45:10
87
ΓΕΝΙΚΗΣ 256 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΟΥΛΑΣ 24xlm 3:46:59
88
ΓΕΝΙΚΗΣ 267 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 24xlm 3:47:52
89
ΓΕΝΙΚΗΣ 306 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 24xlm 3:49:16
90
ΓΕΝΙΚΗΣ 254 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑΤΟΣ 24xlm 3:50:08
91
ΓΕΝΙΚΗΣ 260 ΖΑΡΙΦΗΣ ΜΙΤΣΙΛΕΓΓΑΣ 24xlm 3:50:25
92
ΓΕΝΙΚΗΣ 237 ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΑΠΛΑΝΗ OUTDOR TRAINERS 24xlm 3:50:43
93
ΓΕΝΙΚΗΣ 257 ΠΑΝΑΓΗΣ ΜΕΝΤΕΣ 24xlm 3:58:07
94
ΓΕΝΙΚΗΣ 293 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΙΟΤΗΣ 24xlm 3:58:33
95
ΓΕΝΙΚΗΣ 253 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ 24xlm 3:58:54
96
ΓΕΝΙΚΗΣ 280 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ MUSTUKULURU TRAIL TEAM 24xlm 4:01:47
97
ΓΕΝΙΚΗΣ 345 ΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 24xlm 4:04:23
98
ΓΕΝΙΚΗΣ 302 ΦΩΤΗΣ ΤΣΙΡΚΑΣ ΔΕΛΦΕΠ 24xlm 4:06:16
99
ΓΕΝΙΚΗΣ 272 ΑΡΓΥΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 24xlm 4:10:16
100
ΓΕΝΙΚΗΣ 313 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΥΜΕΝΟΣ 24xlm 4:12:24
101
ΓΕΝΙΚΗΣ 259 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΜΗΚΙΔΗΣ 24xlm 4:14:21
102
ΓΕΝΙΚΗΣ 255 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΑΡΙΝΟΥ 24xlm 4:21:17
103
ΓΕΝΙΚΗΣ 277 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Π.Ο.Σ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 24xlm 4:24:12

11 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ
1
ΓΕΝΙΚΗΣ 104 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΜΛΙΔΗΣ 11xlm 0:56:56
2
ΓΕΝΙΚΗΣ 89 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ DELITAS 11xlm 1:00:00
3
ΓΕΝΙΚΗΣ 133 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ 11xlm 1:00:41
4
ΓΕΝΙΚΗΣ 132 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΗΣ 11xlm 1:01:17
5
ΓΕΝΙΚΗΣ 116 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ 11xlm 1:02:26
6
ΓΕΝΙΚΗΣ 135 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 11xlm 1:02:27
7
ΓΕΝΙΚΗΣ 140 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ 11xlm 1:05:40
8
ΓΕΝΙΚΗΣ 68 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ BALIOTIS NATURE TRAIL/ IRUN 11xlm 1:06:26
9
ΓΕΝΙΚΗΣ 32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΥΛΕΑΣ Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΩΝ 11xlm 1:07:06
10
ΓΕΝΙΚΗΣ 114 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 11xlm 1:07:53
11
ΓΕΝΙΚΗΣ 124 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ RAFINA RUNNERS 11xlm 1:08:14
12
ΓΕΝΙΚΗΣ 79 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΧΩΡΑΦΑ 11xlm 1:08:29
13
ΓΕΝΙΚΗΣ 113 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 11xlm 1:08:39
14
ΓΕΝΙΚΗΣ 122 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ 11xlm 1:10:02
15
ΓΕΝΙΚΗΣ 59 ΑΡΙΣΤΕΑ ΛΑΝΓΚΑΡΗ MUSTUKULURU 11xlm 1:10:43
16
ΓΕΝΙΚΗΣ 118 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 11xlm 1:10:58
17
ΓΕΝΙΚΗΣ 17 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΛΤΗΣ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11xlm 1:12:40
18
ΓΕΝΙΚΗΣ 23 ΛΕΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11xlm 1:12:41
19
ΓΕΝΙΚΗΣ 108 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΙΟΥΛΑΣ 11xlm 1:12:52
20
ΓΕΝΙΚΗΣ 126 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 11xlm 1:13:25
21
ΓΕΝΙΚΗΣ 137 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΟΥΤΣΟΣ 11xlm 1:13:44
22
ΓΕΝΙΚΗΣ 41 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ 11xlm 1:13:48
23
ΓΕΝΙΚΗΣ 45 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ 11xlm 1:14:18
24
ΓΕΝΙΚΗΣ 85 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11xlm 1:14:28
25
ΓΕΝΙΚΗΣ 25 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 11xlm 1:14:44
26
ΓΕΝΙΚΗΣ 2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ N/A 11xlm 1:14:48
27
ΓΕΝΙΚΗΣ 55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 11xlm 1:15:31
28
ΓΕΝΙΚΗΣ 35 ΝΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ CROSSFIT CHALANDRI 11xlm 1:15:39
29
ΓΕΝΙΚΗΣ 6 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ 11xlm 1:15:47
30
ΓΕΝΙΚΗΣ 95 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ 11xlm 1:16:00
31
ΓΕΝΙΚΗΣ 8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ CROSSFIT CHALANDRI 11xlm 1:16:12
32
ΓΕΝΙΚΗΣ 97 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΡΗΣ PROTON RUNNING TEAM 11xlm 1:16:16
33
ΓΕΝΙΚΗΣ 9 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 11xlm 1:16:18
34
ΓΕΝΙΚΗΣ 112 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ A.Σ ΑΓΩΝ 11xlm 1:16:27
35
ΓΕΝΙΚΗΣ 136 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΛΑΣΤΟΣ 11xlm 1:16:28
36
ΓΕΝΙΚΗΣ 70 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ 11xlm 1:18:20
37
ΓΕΝΙΚΗΣ 28 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΚΑΡΟΥΤΣΟΣ 11xlm 1:18:30
38
ΓΕΝΙΚΗΣ 87 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ 11xlm 1:18:30
39
ΓΕΝΙΚΗΣ 29 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΩΝΗΣ 11xlm 1:18:45
40
ΓΕΝΙΚΗΣ 139 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 11xlm 1:18:48
41
ΓΕΝΙΚΗΣ 125 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΜΕΚΗΣ 11xlm 1:19:10
42
ΓΕΝΙΚΗΣ 170 ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 11xlm 1:19:18
43
ΓΕΝΙΚΗΣ 57 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΑΤΟΣ 11xlm 1:19:19
44
ΓΕΝΙΚΗΣ 103 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ CROSSFIT CHALANDRI 11xlm 1:19:25
45
ΓΕΝΙΚΗΣ 46 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΖΑΧΟΣ 11xlm 1:19:27
46
ΓΕΝΙΚΗΣ 94 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΕΞΟΥΣΑΚΗΣ PROTON RUNNING TEAM 11xlm 1:19:38
47
ΓΕΝΙΚΗΣ 13 ΣΥΛΒΙΑ ΑΡΜΑΟΥ ΔΕΛΤΑ RUNNING TEAM 11xlm 1:20:36
48
ΓΕΝΙΚΗΣ 24 ΙΩΣΗΦ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 11xlm 1:20:47
49
ΓΕΝΙΚΗΣ 100 ΕΛΕΝΗ ΡΟΥΣΤΑ MATONERI RUNNERS 11xlm 1:21:00
50
ΓΕΝΙΚΗΣ 71 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ 11xlm 1:21:07
51
ΓΕΝΙΚΗΣ 105 ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ 11xlm 1:21:08
52
ΓΕΝΙΚΗΣ 102 ΝΙΚΟΣ ΣΑΓΙΑΣ 11xlm 1:21:09
53
ΓΕΝΙΚΗΣ 141 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΣΕΝΙΑΔΗΣ 11xlm 1:21:11
54
ΓΕΝΙΚΗΣ 96 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ 11xlm 1:21:19
55
ΓΕΝΙΚΗΣ 15 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ Α.Σ.ΑΓΩΝ 11xlm 1:21:23
56
ΓΕΝΙΚΗΣ 131 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΝΙΑΔΗ 11xlm 1:21:28
57
ΓΕΝΙΚΗΣ 14 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ PROTON RUNNING TEAM 11xlm 1:21:28
58
ΓΕΝΙΚΗΣ 56 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ IATRIKO RUNNING TEAM 11xlm 1:21:52
59
ΓΕΝΙΚΗΣ 65 ΜΑΝΟΣ ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ 11xlm 1:22:46
60
ΓΕΝΙΚΗΣ 52 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 11xlm 1:22:59
61
ΓΕΝΙΚΗΣ 49 ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ 11xlm 1:23:10
62
ΓΕΝΙΚΗΣ 110 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΛΟΥΚΟΣ SPOT FITNESS 11xlm 1:24:09
63
ΓΕΝΙΚΗΣ 88 ΧΡΙΣΤΟΣ ΠΑΠΠΗΣ 11xlm 1:24:56
64
ΓΕΝΙΚΗΣ 98 ΕΥΑ ΡΗΓΟΥ ΣΔΥΕ 11xlm 1:25:08
65
ΓΕΝΙΚΗΣ 60 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11xlm 1:25:11
66
ΓΕΝΙΚΗΣ 77 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ 11xlm 1:25:14
67
ΓΕΝΙΚΗΣ 109 ΑΛΕΞΗΣ ΣΙΩΡΗΣ 11xlm 1:25:43
68
ΓΕΝΙΚΗΣ 128 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ 11xlm 1:25:48
69
ΓΕΝΙΚΗΣ 99 ΜΑΡΙΑ ΡΟΒΙΘΗ OUTDOOR TRAINERS 11xlm 1:25:56
70
ΓΕΝΙΚΗΣ 74 ΙΣΜΗΝΗ ΜΗΤΡΑΚΗ OUTDOOR TRAINERS 11xlm 1:26:09
71
ΓΕΝΙΚΗΣ 11 ΤΑΣΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 11xlm 1:26:09
72
ΓΕΝΙΚΗΣ 27 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΣΔΥΑ 11xlm 1:26:31
73
ΓΕΝΙΚΗΣ 20 ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΣ WINNERS 11xlm 1:26:51
74
ΓΕΝΙΚΗΣ 117 ΑΡΕΤΗ ΤΑΛΑΣΟΓΛΟΥ OUTDOOR TRAINERS 11xlm 1:26:57
75
ΓΕΝΙΚΗΣ 83 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 11xlm 1:27:30
76
ΓΕΝΙΚΗΣ 58 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΤΑΣ 11xlm 1:27:47
77
ΓΕΝΙΚΗΣ 40 ΟΛΓΑ ΚΑΚΑΝΗ 11xlm 1:28:24
78
ΓΕΝΙΚΗΣ 3 ΛΑΚΗΣ ΑΓΚΑΝΗΣ 11xlm 1:28:25
79
ΓΕΝΙΚΗΣ 138 ΜΑΝΟΣ ΒΕΡΝΙΚΟΣ 11xlm 1:28:32
80
ΓΕΝΙΚΗΣ 127 ΜΑΝΟΣ ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ 11xlm 1:28:33
81
ΓΕΝΙΚΗΣ 22 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΒΡΗΣ 11xlm 1:28:53
82
ΓΕΝΙΚΗΣ 31 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11xlm 1:29:00
83
ΓΕΝΙΚΗΣ 34 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ 11xlm 1:29:02
84
ΓΕΝΙΚΗΣ 53 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΦΙΔΗΣ FITNESS SPOT 11xlm 1:29:05
85
ΓΕΝΙΚΗΣ 81 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΞΗΝΤΑΡΑ GR-RUNNERS 11xlm 1:29:30
86
ΓΕΝΙΚΗΣ 75 ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΑ ΜΗΤΣΑΚΟΥ 11xlm 1:29:30
87
ΓΕΝΙΚΗΣ 106 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ 11xlm 1:29:31
88
ΓΕΝΙΚΗΣ 43 ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 11xlm 1:29:36
89
ΓΕΝΙΚΗΣ 47 ΕΛΕΝΑ ΚΑΡΑΤΖΑ 11xlm 1:29:39
90
ΓΕΝΙΚΗΣ 37 ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11xlm 1:29:46
91
ΓΕΝΙΚΗΣ 62 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΓΓΟΣ 11xlm 1:29:47
92
ΓΕΝΙΚΗΣ 39 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΑΜΠΑΛΙΔΗΣ PROTON RUNNING TEAM 11xlm 1:30:00
93
ΓΕΝΙΚΗΣ 69 ΘΩΜΑΣ ΜΑΝΤΖΙΑΡΛΗΣ 11xlm 1:30:41
94
ΓΕΝΙΚΗΣ 63 ΘΩΜΑΣ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 11xlm 1:31:12
95
ΓΕΝΙΚΗΣ 7 ΣΕΒΗΡΑ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ 11xlm 1:31:15
96
ΓΕΝΙΚΗΣ 48 ΦΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΝΤΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 11xlm 1:31:17
97
ΓΕΝΙΚΗΣ 33 ΑΣΠΑΣΙΑ ΔΡΑΜΙΣΙΩΤΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 11xlm 1:31:17
98
ΓΕΝΙΚΗΣ 107 ΝΙΚΟΣ ΣΕΓΡΕΔΟΣ ΧΩΡΑΦΑ 11xlm 1:32:24
99
ΓΕΝΙΚΗΣ 38 ΓΚΕΝΕΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11xlm 1:32:26
100
ΓΕΝΙΚΗΣ 129 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ SOFTWARE COMPETITIVENESS INTERNATIONAL RUNNING TEAM 11xlm 1:32:40
101
ΓΕΝΙΚΗΣ 119 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ SOFTWARE COMPETITIVENESS INTERNATIONAL RUNNING TEAM 11xlm 1:32:41
102
ΓΕΝΙΚΗΣ 130 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ 11xlm 1:32:49
103
ΓΕΝΙΚΗΣ 90 ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΡΙΣΗ 11xlm 1:32:54
104
ΓΕΝΙΚΗΣ 44 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣ 11xlm 1:33:42
105
ΓΕΝΙΚΗΣ 143 NONAME_2017 ΩΩ__11XLM_20 11xlm 1:34:34
106
ΓΕΝΙΚΗΣ 120 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΔΗΣ 11xlm 1:35:07
107
ΓΕΝΙΚΗΣ 50 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΚΕΟΓΛΟΥ PROTON RUNNING TEAM 11xlm 1:35:12
108
ΓΕΝΙΚΗΣ 73 ΝΙΚΟΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ 11xlm 1:35:34
109
ΓΕΝΙΚΗΣ 42 ΒΑΣΩ ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ 11xlm 1:35:53
110
ΓΕΝΙΚΗΣ 10 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ SKYWOMEN RUNNING TEAM 11xlm 1:38:04
111
ΓΕΝΙΚΗΣ 1 ΜΑΓΔΑ KOYNENH PROTON RUNNING TEAM 11xlm 1:38:04
112
ΓΕΝΙΚΗΣ 66 ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΜΑΝΗΣ 11xlm 1:38:21
113
ΓΕΝΙΚΗΣ 4 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ 11xlm 1:39:31
114
ΓΕΝΙΚΗΣ 61 ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΥΜΠΕΡΗ OUTDOR TRAINERS 11xlm 1:40:37
115
ΓΕΝΙΚΗΣ 54 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΥΠΡΑΙΟΥ SOFTWARE COMPETITIVENESS INTERNATIONAL RUNNING TEAM 11xlm 1:42:18
116
ΓΕΝΙΚΗΣ 144 ΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11xlm 1:42:19
117
ΓΕΝΙΚΗΣ 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΥΣΤΑΣ MATONERI RUNNERS 11xlm 1:42:19
118
ΓΕΝΙΚΗΣ 72 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΥΡΟΥ PROTON RUNNING TEAM 11xlm 1:44:04
119
ΓΕΝΙΚΗΣ 16 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΒΑΣΑΛΑΚΗ 11xlm 1:45:40
120
ΓΕΝΙΚΗΣ 67 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ – 11xlm 1:45:44
121
ΓΕΝΙΚΗΣ 91 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΣΤΡΑΣ 11xlm 1:45:51
122
ΓΕΝΙΚΗΣ 92 ΝΙΚΟΣ ΠΑΣΤΡΑΣ 11xlm 1:45:52
123
ΓΕΝΙΚΗΣ 121 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΓΚΑΣ 11xlm 1:47:20
124
ΓΕΝΙΚΗΣ 134 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΡΙΧΙΑ 11xlm 2:03:31
125
ΓΕΝΙΚΗΣ 142 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 11xlm 2:13:09
126
ΓΕΝΙΚΗΣ 19 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ 11xlm 2:15:14
127
ΓΕΝΙΚΗΣ 64 ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΘΙΑΣΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 11xlm 2:15:17
128
ΓΕΝΙΚΗΣ 18 ΣΠΥΡΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ 11xlm 2:15:19
129
ΓΕΝΙΚΗΣ 93 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 11xlm 2:15:26
130
ΓΕΝΙΚΗΣ 12 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ 11xlm 2:46:18

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 13 Μαϊ 2018 14:00

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

'Ερευνα Αγοράς

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ