Ημερολόγιο Αγώνων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
Ημερομηνία : 2 Δεκ 2018
3
4
5
6
7
8
9
Ημερομηνία : 9 Δεκ 2018
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
24
25
26
27
28
29
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

1ο Νάουσα Βέρμιο Trail

Κατηγορία
07. Αποτελέσματα: Αγώνες Βουνού
Ημερομηνία
16 Σεπ 2018 14:00
1ο Νάουσα Βέρμιο Trail - Αποτελέσματα Αγώνες Βουνού 2018

ΑΓΩΝΑΣ 10χιλ.
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 410 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ Ανδρών 50-59 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 0:49:56
2 1 131 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ανδρών 18-39 ΒΟΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:54:12
3 2 118 ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ανδρών 18-39 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:55:34
4 1 126 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 40-49 ΚΟΖΑΝΗ Σ.Δ.Υ.ΚΟΖΑΝΗΣ 0:55:48
5 2 411 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 0:56:43
6 3 115 ΔΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 18-39 ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ/MINAS TEAM 0:58:20
7 4 166 ΛΥΠΗΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών 18-39 ΒΕΡΟΙΑ 0 0:58:24
8 5 403 ΠΟΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανδρών 18-39 ΙΩΑΝΝΙΝΑ Path to Ultra – ΕΟΣ Λάιστας 0:58:56
9 6 122 ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών 18-39 ΒΕΡΟΙΑ kasimis training 0:59:22
10 2 417 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών 50-59 0 0 1:00:37
11 7 418 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών 18-39 0 0 1:00:38
12 8 407 ΚΟΣΜΑΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 18-39 0 0 1:01:46
13 1 414 ΝΙΜΠΙΤΗ ΓΩΓΩ Γυναικών 18-39 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:05:15
14 9 406 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών 18-39 ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ Δρομείς Νεάπολης 1:06:12
15 1 153 ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ανδρών 60+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “ΖΕΥΣ” 1:06:31
16 10 185 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ανδρών 18-39 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ 0 1:06:38
17 1 401 ΚΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γυναικών 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ POWER BAR, STOIKOS RUNNING TEAM 1:07:14
18 11 154 ΤΣΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 18-39 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ – 1:07:33
19 12 169 ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Ανδρών 18-39 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 1:07:56
20 3 160 ΧΩΡΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:08:02
21 13 132 ΚΡΟΝΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανδρών 18-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – 1:08:34
22 4 147 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών 40-49 ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:09:04
23 2 143 ΠΑΡΙΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών 60+ ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ trail 1:09:58
24 2 419 ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΑ Γυναικών 18-39 0 0 1:10:24
25 14 170 ΖΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών 18-39 0 0 1:10:29
26 5 129 ΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 40-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:11:19
27 3 142 ΟΣΛΑΝΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Γυναικών 18-39 ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ trail 1:12:28
28 15 404 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 18-39 ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:13:24
29 16 167 ΓΚΙΛΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών 18-39 0 0 1:14:22
30 17 168 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών 18-39 0 0 1:14:22
31 3 180 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:15:25
32 18 162 ΑΒΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών 18-39 ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΣΤΑΛΑ TRT 1:15:46
33 6 163 ΑΝΤΙΦΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών 40-49 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:16:16
34 7 412 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών 40-49 ΒΕΡΟΙΑ 0 1:16:28
35 3 175 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών 60+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:16:35
36 4 174 ΛΑΜΠΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ανδρών 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:17:48
37 5 158 ΦΑΣΟΥΡΑΚΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Ανδρών 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:18:26
38 19 400 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 18-39 ΝΑΟΥΣΑ ΑΡΚΤΟΣ 1:18:56
39 20 103 ΑΜΠΡΑΖΗΣ ΤΑΣΟΣ Ανδρών 18-39 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:18:58
40 1 116 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ Γυναικών50+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:19:31
41 21 187 ΤΣΑΚΗΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ Ανδρών 18-39 0 0 1:19:36
42 8 161 ΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών 40-49 ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΣΤΑΛΑ TRT 1:19:49
43 9 430 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών 40-49 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:20:29
44 22 139 ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών 18-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:21:30
45 6 173 ΚΡΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:23:26
46 23 416 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών 18-39 0 0 1:23:31
47 24 415 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Ανδρών 18-39 0 0 1:23:32
48 7 405 ΜΠΟΥΤΚΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 50-59 0 0 1:24:11
49 4 105 ΑΥΔΗ ΕΥΗ Γυναικών 18-39 ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT 1:24:12
50 8 100 ΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών 50-59 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ BALIOTIS NATURE TRAIL 1:26:00
51 10 137 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών 40-49 ΒΕΡΟΙΑ ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:26:19
52 5 128 ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΦΑΝΗ Γυναικών 18-39 ΒΕΡΟΙΑ ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:27:05
53 11 413 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών 40-49 ΒΕΡΟΙΑ 0 1:27:24
54 25 177 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ανδρών 18-39 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ 0 1:27:26
55 12 124 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ — 1:29:31
56 13 102 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Ανδρών 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:29:32
57 14 135 ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:29:34
58 9 111 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Ανδρών 50-59 ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:30:04
59 2 141 ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ Γυναικών50+ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:30:05
60 6 409 ΣΜΕΡΝΟΥ ΦΑΝΗ Γυναικών 18-39 0 0 1:31:19
61 3 176 ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΛΕΝΑ Γυναικών50+ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ 0 1:31:50
62 26 152 ΤΣΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 18-39 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑ’Ι’ΚΟΣ 1:33:55
63 7 119 ΖΩΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γυναικών 18-39 ΝΑΟΥΣΑ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:34:53
64 27 125 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ Ανδρών 18-39 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:34:57
65 4 178 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών 60+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:36:02
66 15 112 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ανδρών 40-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:55
67 4 408 ΚΟΥΒΑΛΑΚΙΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ Γυναικών50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:40:01
68 2 113 ΔΑΜΤΣΙΟΥ ΓΙΩΤΑ Γυναικών 40-49 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:40:13
69 16 144 ΡΈΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Ανδρών 40-49 ΝΑΟΥΣΑ 0 1:40:13
70 8 420 ΠΑΝΔΡΙΑ ΜΑΡΙΑ Γυναικών 18-39 0 0 1:42:14
71 28 303 ΛΑΜΠΡΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Ανδρών 18-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:43:25
72 5 402 ΜΟΥΣΚΕΤΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ Γυναικών50+ ΚΟΖΑΝΗ 0 1:46:28
73 10 179 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ανδρών 50-59 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ 0 1:48:08
74 17 106 ΑΥΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ Ανδρών 40-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT 1:51:56
75 9 189 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ Γυναικών 18-39 ΚΑΤΕΡΙΝΗ – 1:55:19
76 10 181 ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γυναικών 18-39 ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΗΣ Δρομείς Νεάπολης 1:56:22
77 11 146 ΤΑΟΥΛΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Ανδρών 50-59 ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 2:00:05
78 3 101 ΑΓΟΥΡΑΤΣΙΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ Γυναικών 40-49 ΝΑΟΥΣΑ 0 2:08:48
79 11 157 ΦΑΛΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γυναικών 18-39 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Baliotis Nature Trail, Sdyth 2:31:38
80 5 109 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 60+ ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑ’Ι’ΚΟΣ 2:39:40
81 6 172 ΚΟΛΥΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γυναικών50+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ – 2:46:37
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ο ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL


ΑΓΩΝΑΣ 1,3χιλ. Παίδων
ΓΥΜΝΑΣΙΟ
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΦΥΛΟ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 347 ΛΟΓΓΙΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Γυμνάσιο Α 2006 0 0 0:05:40
2 2 366 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γυμνάσιο Α 2006 0 0 0:05:52
3 3 10 ΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γυμνάσιο Α 2005 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 0:05:53
4 1 33 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΜΑΡΙΑ Γυμνάσιο Γ 2005 0 0 0:06:21
5 2 15 ΟΣΛΑΝΙΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Γυμνάσιο Γ 2006 ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ trail 0:06:30
6 3 43 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Γυμνάσιο Γ 2005 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΕΑΜ 0:06:38
7 4 368 ΜΠΙΤΕΡΝΑ ΟΛΓΑ Γυμνάσιο Γ 2006 0 0 0:06:43
8 5 55 ΜΠΡΑΒΟΥ ΕΥΑ Γυμνάσιο Γ 2006 0 0 0:07:17
9 4 362 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γυμνάσιο Α 2005 0 0 0:07:28
10 6 23 ΑΒΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γυμνάσιο Γ 2005 ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΣΤΑΛΑ TRT 0:08:26
11 5 40 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γυμνάσιο Α 2006 0 0 0:12:59
ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΦΥΛΟ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 370 ΤΖΕΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Δημοτικό Α 2007 ΝΑΟΥΣΑ ΕΟΣ ΝΆΟΥΣΑΣ 0:05:52
2 2 59 ΠΑΡΙΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δημοτικό Α 2009 0 0 0:06:07
3 3 8 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Δημοτικό Α 2008 ΒΕΡΟΙΑ 0 0:06:12
4 4 11 ΚΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δημοτικό Α 2009 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 0:06:39
5 1 58 ΚΑΡΑΜΠΙΝΕΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Δημοτικό Γ 2008 ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ 0:06:40
6 5 38 ΜΑΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δημοτικό Α 2010 0 0 0:06:42
7 2 5 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Δημοτικό Γ 2008 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0:06:43
8 6 2 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δημοτικό Α 2009 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:06:44
9 3 52 ΒΑΙΚΟΥ ΔΑΦΝΗ Δημοτικό Γ 2009 0 0 0:06:46
10 4 56 ΒΑΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δημοτικό Γ 2007 0 0 0:06:52
11 7 32 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΚΡΑΤΗΣ Δημοτικό Α 2010 ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ 0:06:56
12 8 18 ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΜΗΝΑΣ Δημοτικό Α 2009 ΝΑΟΥΣΑ 0 0:07:02
13 9 50 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣ Δημοτικό Α 2009 0 0 0:07:11
14 10 41 ΑΥΞΕΝΤΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Δημοτικό Α 2009 0 0 0:07:13
15 11 42 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δημοτικό Α 2009 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΕΑΜ 0:07:16
16 12 35 ΔΕΣΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Δημοτικό Α 2007 ΠΑΡΓΑ 0 0:07:17
17 5 22 ΧΩΡΙΑΤΗ ΟΛΓΑ Δημοτικό Γ 2007 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:07:21
18 6 350 ΠΑΛΑΙΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ Δημοτικό Γ 2008 0 0 0:07:22
19 13 51 ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Δημοτικό Α 2007 0 0 0:07:27
20 7 352 ΡΑΝΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Δημοτικό Γ 2009 0 0 0:07:28
21 14 12 ΜΑΜΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Δημοτικό Α 2009 ΝΑΟΥΣΑ sogabros.gr 0:07:32
22 15 360 ΟΡΔΟΥΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δημοτικό Α 2011 0 0 0:07:37
23 16 363 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δημοτικό Α 2008 0 0 0:07:44
24 8 34 ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΥΓΗ Δημοτικό Γ 2011 ΤΡΙΛΟΦΟΣ 0 0:07:45
25 17 39 ΜΑΡΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Δημοτικό Α 2008 0 0 0:07:48
26 18 60 ΡΟΥΚΑΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Δημοτικό Α 2008 0 0 0:07:49
27 19 28 ΚΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δημοτικό Α 2011 ΝΑΟΥΣΑ ΚΈΝΤΑΥΡΟΣ ΝΆΟΥΣΑΣ 0:07:52
28 9 57 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ Δημοτικό Γ 2008 0 0 0:07:55
29 20 13 ΜΑΜΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Δημοτικό Α 2011 ΝΑΟΥΣΑ sogabros.gr 0:08:00
30 10 369 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ Δημοτικό Γ 2011 0 0 0:08:02
31 11 53 ΠΙΠΙΛΑ ΜΑΡΙΑ Δημοτικό Γ 2008 0 0 0:08:04
32 12 21 ΧΩΡΙΑΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Δημοτικό Γ 2011 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:08:05
33 21 361 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ Δημοτικό Α 2008 0 0 0:08:18
34 22 48 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Δημοτικό Α 2007 0 0 0:08:20
35 23 17 ΠΑΠΑΤΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δημοτικό Α 2010 ΝΑΟΥΣΑ 0 0:08:21
36 24 47 ΧΟΥΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Δημοτικό Α 2007 0 0 0:08:23
37 25 49 ΑΝΩΝΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δημοτικό Α 2007 0 0 0:08:30
38 26 6 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δημοτικό Α 2010 ΒΕΡΟΙΑ 0 0:08:41
39 13 9 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Δημοτικό Γ 2012 ΒΕΡΟΙΑ 0 0:08:42
40 14 7 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ Δημοτικό Γ 2009 ΒΕΡΟΙΑ 0 0:08:44
41 15 16 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ Δημοτικό Γ 2011 ΝΑΟΥΣΑ 0 0:08:45
42 27 354 ΤΕΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Δημοτικό Α 2011 ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:08:49
43 16 343 ΤΖΑΛΛΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Δημοτικό Γ 2011 ΝΑΟΥΣΑ 0 0:08:50
44 17 1 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Δημοτικό Γ 2007 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:08:59
45 28 36 ΔΙΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ Δημοτικό Α 2010 0 0 0:09:10
46 18 27 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Δημοτικό Γ 2009 ΒΕΡΟΙΑ 0 0:09:15
47 29 365 ΠΑΣΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Δημοτικό Α 2012 0 0 0:09:16
48 30 421 ΚΑΡΥΔΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ Δημοτικό Α 2012 0 0 0:09:18
49 31 344 ΤΖΑΛΛΙΛΗΣ ΘΩΜΑΣ Δημοτικό Α 2008 ΝΑΟΥΣΑ 0 0:09:22
50 19 358 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Δημοτικό Γ 2008 0 0 0:09:23
51 32 24 ΑΒΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Δημοτικό Α 2011 ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΣΤΑΛΑ TRT 0:09:24
52 20 359 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Δημοτικό Γ 2010 0 0 0:09:35
53 21 348 ΠΕΤΡΑ ΓΙΩΤΑ Δημοτικό Γ 2007 0 0 0:09:38
54 33 353 ΤΣΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δημοτικό Α 2011 0 0 0:09:41
55 34 25 ΑΠΟΣΤΟΛΌΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δημοτικό Α 2010 ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 0:09:48
56 22 355 ΚΑΝΤΖΙΚΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ Δημοτικό Γ 2014 0 0 0:09:49
57 35 45 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Δημοτικό Α 2014 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ volta running team 0:09:55
58 23 349 ΣΑΡΑΦΑΝΤΩΝΗ ΦΑΝΗ Δημοτικό Γ 2007 0 0 0:09:59
59 24 351 ΣΑΡΑΦΑΝΤΩΝΗ ΕΛΕΝΗ Δημοτικό Γ 2009 0 0 0:10:00
60 36 37 ΛΙΘΟΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δημοτικό Α 2009 0 0 0:10:02
61 37 29 ΚΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δημοτικό Α 2014 ΝΑΟΥΣΑ 0 0:10:08
62 25 364 ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δημοτικό Γ 2009 0 0 0:10:21
63 26 356 ΜΟΥΡΣΤΙΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ Δημοτικό Γ 2012 0 0 0:10:57
64 38 357 ΤΣΑΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δημοτικό Α 2012 0 0 0:10:59
65 39 345 ΚΕΛΕΜΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δημοτικό Α 2014 ΝΑΟΥΣΑ 0 0:11:07
66 40 26 ΑΠΟΣΤΟΛΌΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δημοτικό Α 2007 ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 0:11:45

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 16 Σεπ 2018 14:00

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

'Ερευνα Αγοράς

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr