1ος Trial Ημιμαραθώνιος Φανερωμένης Χιλιομοδίου

Category
07. Αποτελέσματα: Αγώνες Βουνού
Date
24 Feb 2019 14:00
1ος Trial Ημιμαραθώνιος Φανερωμένης Χιλιομοδίου - Αποτελέσματα Αγώνες Βουνού 2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 12ΚΜ

A/A Category Gender BIB Name YOB Club 21km
1 40+ Male 431 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ 1978 SMART RUN 1:39:32
2 18-39 Male 487 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 1987 1:48:02
3 40+ Male 206 ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ 1976 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:49:33
4 40+ Male 397 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ 1972 TSIMOURAS FULL ON TRAINING 1:52:53
5 40+ Male 257 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ 1973 GOJI BERRY TEAM 1:55:42
6 40+ Male 42 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 1971 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:56:53
7 40+ Male 136 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ 1973 KASIMIS TRAINING 1:57:28
8 18-39 Male 157 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΙΚΑΡΟΣ RUNNING 1:57:44
9 ALL Male 532 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - 1:58:32
10 ALL Male 587 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΦΕΡΛΗΣ - 2:01:11
11 ALL Male 558 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - 2:02:51
12 40+ Male 388 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΕΚΛΗΣ 1979 ΖΑΓΚΟΡ ΤΕΑΜ 2:03:26
13 40+ Male 260 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΞΙΑΣ 1973 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 2:04:24
14 18-39 Male 161 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΠΑΣ 1980 NS COACHING 2:04:56
15 18-39 Male 250 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ 1982 2:05:21
16 40+ Male 489 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΩΚΑΣ 1970 Α.Σ ΝΕΜΕΑΣ 2:05:22
17 18-39 Male 330 ΦΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1984 RUN365 2:05:44
18 40+ Male 310 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1966 3Π-ΣΕΒΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 2:08:48
19 18-39 Male 67 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1980 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:09:28
20 ALL Male 537 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - 2:11:14
21 40+ Male 316 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:12:08
22 18-39 Male 287 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΛΩΣΗΣ 1985 GOJI BERRY TEAM 2:13:00
23 40+ Male 428 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:14:12
24 40+ Male 148 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ 1976 2:14:45
25 18-39 Male 381 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1987 - 2:14:49
26 40+ Male 465 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜ. ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ 1978 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 2:15:03
27 ALL Male 613 DRAGANA CEJOVIC - 2:17:29
28 40+ Male 125 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΚΙΡΙΤΕΣ 2:17:32
29 40+ Male 205 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 1976 2:19:43
30 ALL Male 519 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 1979 2:20:19
31 40+ Male 318 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 2:22:54
32 40+ Female 383 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:23:23
33 40+ Female 155 ΜΑΙΡΗ ΚΑΝΑΚΗ 1975 TSIMOURAS FULL ON TRAINING 2:23:37
34 40+ Male 239 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 1965 2:25:51
35 ALL Male 616 ΘΩΜΑΗ ΤΣΙΝΤΖΟΥΡΑ - 2:29:19
36 40+ Male 78 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1968 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:30:59
37 18-39 Female 29 ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΑΔΑΚΗ 1984 2:31:04
38 40+ Female 508 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΤΖΗΡΟΔΟΥ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:31:22
39 40+ Female 15 TRUDI EMILIANOU 1969 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ, SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:31:45
40 ALL Male 559 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ - 2:32:22
41 40+ Male 121 ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ 1973 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:32:51
42 40+ Male 389 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΑΓΚΛΗΣ 1974 MOTOR OIL RUNNING TEAM 2:32:52
43 40+ Male 117 ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:32:57
44 40+ Male 70 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ 1977 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:36:39
45 ALL Male 545 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:36:39
46 40+ Male 398 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ 1963 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2:38:16
47 40+ Male 217 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:39:39
48 18-39 Male 274 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 1980 ΑΡΓΟΣ 2:41:36
49 40+ Male 138 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΑΕΣ 1958 ΣΑΦΑΝΣ 2:42:17
50 40+ Male 193 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΛΗΜΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:42:52
51 18-39 Male 37 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΦΕΝΕΟΣ 2:42:54
52 18-39 Female 348 ΕΥΑ ΡΗΓΟΥ 1980 ΣΔΥΕ 2:44:25
53 ALL Male 581 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ - 2:44:51
54 18-39 Male 345 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΕΚΛΕΙΤΗΣ 1989 2:45:05
55 40+ Male 128 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:45:20
56 18-39 Male 197 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1988 2:45:43
57 40+ Female 395 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ 1971 2:46:05
58 18-39 Male 255 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΛΟΓΟΣ - 2:46:07
59 40+ Male 17 CHRISTIAN THIERRY METEL 1979 - 2:47:22
60 18-39 Male 237 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ATHENS 2:47:27
61 40+ Male 320 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:47:59
62 40+ Male 52 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:47:59
63 40+ Male 223 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΓΙΟΣ 1954 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ Δ.Ε. ΒΡΑΧΝΝΑΙΙΚΩΝ 2:48:24
64 40+ Male 68 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΒΕΡΓΟΣ 1961 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:48:48
65 40+ Male 76 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ 1972 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΦΟΣ 2:50:17
66 18-39 Female 245 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ 1982 SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:52:44
67 18-39 Male 470 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ 1993 2:53:38
68 18-39 Male 90 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 1983 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 2:54:17
69 40+ Male 324 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΠΟΝΤΙΟΣ 2:54:19
70 40+ Male 285 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 1961 SCORDO TEAM 2:54:52
71 40+ Male 195 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1963 FREE RUNNERS 2:54:52
72 40+ Male 175 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗΣ 1973 ΜΟΤΟΡ ΟΙΛ RUNNING TEAM 2:55:25
73 40+ Male 225 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 1969 ΜΟΤΟΡ ΟΙΛ RUNNING TEAM 2:55:30
74 40+ Male 352 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1944 SAFANS 3:00:02
75 18-39 Male 321 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1981 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:00:02
76 40+ Male 211 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1959 ATHINAIOI DROMEIS 3:00:03
77 18-39 Male 57 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1980 ΔΕΝ ΕΧΩ 3:00:29
78 18-39 Male 40 ΒΛΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 1999 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 3:02:07
79 40+ Male 187 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΤΣΑΒΗΣ 1960 HYDRA RUNNERS 3:02:51
80 18-39 Male 325 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 3:02:53
81 18-39 Male 504 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 1981 TEAM SHERPAS 3:10:25
82 40+ Male 337 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΡΑΠΤΗΣ 1974 SHERPAS 3:10:25
83 40+ Male 309 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1974 ΤΡΕΧΑΝΤΙΡΙΑ 3:15:18
84 40+ Male 95 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1962 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:17:54
85 ALL Male 520 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΡΕΛΑΣ - 3:19:17
86 40+ Female 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ 1970 SKY WOMEN RUNNING TEAM 3:19:52
87 18-39 Female 496 ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ ΣΟΦΙΑ ΦΟΥΣΕΚΗ ΤΡΙΤΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 3:21:00
88 Male 615 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΓΑΡΑΣ 3:21:00
89 40+ Male 216 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ 3:21:00


 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ΚΜ
A/A Gender BIB Name YOB Club 6km
1 Female 936 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΛΩΚΑ 2004 Α.Σ ΝΕΜΕΑΣ 0:35:11
2 Male 911 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1986 VETERUNNERS 0:35:14
3 Male 938 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΤΣΑΣ - ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 0:35:17
4 Male 907 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ 1990 Σ.Ε.Π. 0:35:24
5 Male 935 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΗΣ 1975 KORINTHOS 0:35:45
6 Male 946 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΕΚΚΑΣ - 0:35:52
7 Female 912 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 2002 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 0:35:58
8 Male 908 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1974 0:36:21
9 Female 754 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΥ 1978 ΚΣ ΚΙΑΤΟΥ 0:38:08
10 Male 717 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1984 0:38:30
11 Male 947 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ - ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 0:38:35
12 Female 755 ΖΩΗ ΚΟΤΖΙΑ 1992 0:38:46
13 Male 948 ΜΑΡΙΑ ΓΚΙΚΑ - 0:38:46
14 Male 906 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ 1978 MOTOROIL RUNNING TEAM 0:39:22
15 Male 725 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΙΚΗΣ 1977 0:39:29
16 Male 929 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ 1979 VETERUNNERS 0:39:30
17 Female 924 ΞΕΝΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ 1980 0:39:31
18 Male 701 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1987 - 0:39:46
19 Male 952 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ - 0:39:57
20 Male 944 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΡΔΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:41:08
21 Male 926 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΚΟΥΡΤΗΣ 1969 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 0:41:27
22 Male 905 ΣΤΑΘΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1984 0:41:58
23 Male 756 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΓΙΑΣ 1990 0:42:01
24 Male 765 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:42:47
25 Male 937 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ 1965 0:43:51
26 Male 653 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΣΠΑΘΟΒΟΥΝΙ 0:44:01
27 Female 638 ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 1971 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:44:09
28 Female 909 ΕΛΕΝΗ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ 1971 0:44:13
29 Male 920 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΑΣΙΝΟΣ 1986 MOTOR OIL RUNNING TEAM 0:44:56
30 Male 732 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1985 ΚΟΡΙΝΘΟΣ 0:45:05
31 Male 942 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΑΡΔΑΚΗ - ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:45:07
32 Male 941 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΞΙΑΣ - ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 0:45:07
33 Male 763 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ 1975 0:48:07
34 Male 939 ΘΗΡΕΣΙΑ ΓΚΙΚΑ - ΚΛΕΝΙΑ 0:48:10
35 Male 760 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΚΙΑΤΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 0:48:18
36 Female 934 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΑΡΜΑΚΗ 1972 0:48:19
37 Male 737 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1975 0:48:20
38 Male 728 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ 1986 VETERUNNERS 0:48:27
39 Male 768 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1978 0:51:35
40 Male 917 ΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982 VETERUNNERS 0:51:53
41 Male 901 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΣΣΑΛΑ 1978 0:52:10
42 Female 787 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΑΝΤΟΥ 1962 0:52:15
43 Female 764 BERNADETT ΛΑΚΑΤΟΣ 1980 0:52:22
44 Male 916 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΠΠΑΣ 1972 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 0:52:46
45 Male 945 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΣ - 0:52:54
46 Female 684 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1984 0:53:05
47 Female 635 CECILE TIRARD 1958 ΣΑΦΑΝΣ 0:53:22
48 Male 931 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ 1960 0:54:01
49 Female 910 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑ 1992 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:55:32
50 Male 940 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΣΟΥΜΑΝΗ - ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 0:55:45
51 Female 774 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗ 1977 ΑΡΤΕΜΙΔΑ 0:56:23
52 Female 662 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΕΑ 1982 0:58:30
53 Male 683 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:26
54 Male 943 ΒΑΙΟΣ ΝΤΟΥΜΑΝΗΣ - ΑΤΤΙΚΗ 1:09:05
55 Male 624 GRACEY JAMES 1949 SAFANS 1:21:37
56 Female 625 GRACEY MARTHA 1946 SAFANS 1:21:37

 
 

All Dates

  • 24 Feb 2019 14:00

Ημερολόγιο Αγώνων

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
6
7
11
Date : 11 May 2019
12
Date : 12 May 2019
13
14
15
16
17
19
Date : 19 May 2019
20
21
22
23
26
27
30
31

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

'Ερευνα Αγοράς

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr