Ημερολόγιο Αγώνων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
Ημερομηνία : 1 Σεπ 2018
2
Ημερομηνία : 2 Σεπ 2018
3
4
5
7
9
Ημερομηνία : 9 Σεπ 2018
10
11
13
14
16
Ημερομηνία : 16 Σεπ 2018
17
18
19
20
21
23
Ημερομηνία : 23 Σεπ 2018
26
27
28
30
Ημερομηνία : 30 Σεπ 2018

Εκδρομές - Εκδηλώσεις

1ος Ορεινός Αγώνας Παλαιοχώρας "Κροκόδειλος Trail" στην Κρήτη

Κατηγορία
07. Αποτελέσματα: Αγώνες Βουνού
Ημερομηνία
18 Φεβ 2018 16:00

Αποτελέσματα 1ος Ορεινός Αγώνας Παλαιοχώρας "Κροκόδειλος Trail".

Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Ομάδα Κατηγορία Τερματισμός

1 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ Α 40-49 2:21:17
2 ΜΑΤΣΙΓΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ARKALOS Α ΕΩΣ 39 2:25:54
3 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΟΣ Α 40-49 2:28:57
4 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑRKALOS/Οικ. Χριστοδούλου Α ΕΩΣ 39 2:33:58
5 ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT Α 40-49 2:34:34
6 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ Α 40-49 2:35:03
7 ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α ΕΩΣ 39 2:41:30
8 ΒΙΖΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ Α 40-49 2:46:16
9 ΣΙΝΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΛΑΙΟΛΑΔΑ Α 40-49 2:49:39
10 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γ ΕΩΣ 39 2:50:04
11 BEITEL MAX SOUDA STRIDERS Α ΕΩΣ 39 2:52:05
12 ΚΑΛΠΟΥΤΖΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΖΑΡΟΣ Α ΕΩΣ 39 2:53:10
13 ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΥΚ Α 40-49 2:59:36
14 ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ Α 40-49 2:59:45
15 ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Α 40-49 3:00:41
16 ΣΥΝΤΖΑΝΑΚΗ ΝΑΝΤΙΑ ΑΝΕΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ Γ 40-49 3:00:46
17 ΛΕΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Rouvas Forest Trail Α ΕΩΣ 39 3:04:17
18 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ARKALOS Α ΕΩΣ 39 3:04:17
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ KYTHIRA NATURE TRAIL Α ΕΩΣ 39 3:08:23
20 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α ΕΩΣ 39 3:08:43
21 ΚΑΨΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ KYTHIRA NATURE TRAIL Α ΕΩΣ 39 3:09:23
22 FEDDERSEN HELENA ROUVAS FOREST TRAIL Γ ΕΩΣ 39 3:09:30
23 ΜΠΟΥΡΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α 40-49 3:09:32
24 ΧΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α ΕΩΣ 39 3:12:55
25 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ Α 40-49 3:16:45
26 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ Α 50+ 3:16:47
27 ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ Α ΕΩΣ 39 3:17:31
28 ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ Α 40-49 3:24:24
29 ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΟΣΧ Α ΕΩΣ 39 3:25:01
30 ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α ΕΩΣ 39 3:27:48
31 ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ARKALOS Α ΕΩΣ 39 3:29:50
32 ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α 40-49 3:29:58
33 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΥΚ Ανεβόλεμα Α 50+ 3:30:37
34 ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT Α 50+ 3:31:40
35 ΜΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ Α 40-49 3:32:09
36 ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ROUVAS FOREST TRAIL Α ΕΩΣ 39 3:33:21
37 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Rouvas forest trail Α ΕΩΣ 39 3:34:33
38 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α ΕΩΣ 39 3:35:10
39 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α 40-49 3:36:36
40 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ BALIOTIS NATURE TRAIL Α ΕΩΣ 39 3:38:24
41 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT Γ 50+ 3:39:16
42 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ Α 50+ 3:41:14
43 ΝΤΕΛΑΛΗΣ ΤΑΣΟΣ ΠΑΜΜΑΧΟΝ Α ΕΩΣ 39 3:41:37
44 ΚΡΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ Γ 50+ 3:41:58
45 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT Α 50+ 3:43:13
46 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Α 50+ 3:43:48
47 ΠΟΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΗΦΑΠ Α 50+ 3:56:59
48 ΚΑΛΕΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Α ΕΩΣ 39 4:01:12
49 BETI FLORA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Γ 50+ 4:05:23
50 ΔΡΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΑΟΣ ΣΟΥΔΑΣ Γ ΕΩΣ 39 4:08:00
51 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ Α 40-49 4:09:01
52 ΣΤΑΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ Γ ΕΩΣ 39 4:10:18
53 ΜΟΥΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ Α 40-49 4:13:41
54 ΑΝΤΑΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Alex Endurance Gang Α ΕΩΣ 39 4:14:01
55 TAMPIERI LUCA RUNCARD FIDAL (ITALY) Α 50+ 4:14:04
56 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α 40-49 4:15:32
57 IGNACIO MOYA ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ Α 40-49 4:19:37
58 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ο.Υ.Κρήτης Α 50+ 4:20:25
59 ΚΑΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ Α 50+ 4:21:14
60 ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Α 50+ 4:21:46
61 ΞΑΝΘΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α ΕΩΣ 39 4:26:42
62 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΦΙεράπετρας Α 50+ 4:35:52
63 ΜΠΟΥΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΟΣ Χανίων Α 50+ 4:39:49
64 ΤΣΑΤΣΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α ΕΩΣ 39 4:44:54
65 ΤΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Γ 50+ 4:50:53
66 MARTIN NEIL WELCH marTEAMnos Α 40-49 4:52:29
67 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ Α 50+ 4:52:29
68 ΑΝΔΡΕΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Goji Berry Team Α ΕΩΣ 39 DNF
69 ΚΟΛΛΕΤ ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Γ ΕΩΣ 39 DNF
70 ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Marteamnos-Kotinos Γ ΕΩΣ 39 DNF
71 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Α 40-49 DNS
72 ΔΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT Α ΕΩΣ 39 DNS
73 ΖΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Α ΕΩΣ 39 DNS
74 ΗΛΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ Α 40-49 DNS
75 ΗΛΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Alex Endurance Gang Α ΕΩΣ 39 DNS
76 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ bike planet Α ΕΩΣ 39 DNS
77 ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ marTEAMnos Α ΕΩΣ 39 DNS
78 ΚΟΓΧΥΛΑΚΗ ΑΡΧΟΝΤΙΣΣΑ marTEAMnos Α ΕΩΣ 39 DNS
79 ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT Α ΕΩΣ 39 DNS
80 ΝΕΡΑΝΤΖΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ALLTERRAINRUNNERS Α ΕΩΣ 39 DNS
81 ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ marTEAMnos Α 40-49 DNS
82 ΧΑΙΡΕΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ Α 40-49 DNS
83 ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΑΧΟΣ Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ Α 50+ DNS

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 18 Φεβ 2018 16:00

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

'Ερευνα Αγοράς

ΔΕΥΤΕΡΟ

ΠΡΩΤΟ

Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγησή σας στην ιστοσελίδα  http://trocaderoclub.gr